Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Pokalbiai       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2016 Vasaris 9 Antradienis
 

„Pedofilijos nebuvo“ – bando įrodyti prokuroras E.Motiejūnas ir sisteminė žiniasklaida

2013-02-17 13:01 | Naujienos | Komentarų (685)

E.Motiejūnas prašo „atlikti poėmį“ - procesinės prievartos veiksmą - ...nukentėjusios namuose – tarsi ji būtų bylos kaltinamoji? KK nuotr.


Kristina Sulikienė

Nerasi Europoje tokios valstybės, kurioje būtų galima šitaip atvirai, akivaizdžiai per stambiausią žiniasklaidą daryti teismams poveikį.

Nors byla dėl galimo mažametės seksualinio išnaudojimo nagrinėjama dar tik apeliacinėje instancijoje, vienas didžiausių dienraščių nesigėdija publikuoti straipsnius tiek teismo dieną, tiek ir po to – apie tai, jog neva jokios pedofilijos nebuvo.

Nors dar nieko nei vienai pusei – kaltinamojo „gynėjui“ prokurorui Egidijui Motiejūnui, tiek Vaiko teisių apsaugos skyriui, kuris pagaliau prisiminė, jog turi ginti vaikus – nepavyko nei įrodyti, nei paneigti byloje surinktų ir analizuotų faktų visumos. Šioje byloje nėra priimtas joks įsiteisėjęs nuosprendis ar nutartis – nes pagal LR BPK 336 str. 2 d. įsiteisėjusiais nuosprendžiais ir nutartimis laikomi tokie, kurie priimti apeliacinėje instancijoje, arba pirmosios instancijos sprendimai, dėl kurių nepaduoti skundai.

Sisteminė žiniasklaida rašo - neva kilo psichozė ir manija. Tai, reikia suprasti, manija ir psichozė buvo kilusi ir bylą į teismą perdavusiai prokuratūrai – nes Vilniaus apygardos prokuratūra nustatė, jog byloje pakanka duomenų, jog galima būtų kaltinti Andrių Ūsą tvirkinus mažametę. Todėl surašė kaltinamąjį aktą ir bylą perdavė į teismą.

Straipsnių autorės taip pat labai kartu su prokuroru Egidijumi Motiejūnu išgyvena, jog teismas neleidžia prijungti jau galimai paveiktos per 9 mėnesius mergaitės neva ranka rašytų raštelių.

Teismo vietoje aš leisčiau prijungti tuos raštelius – tada iš karto galima būtų iškelti baudžiamąją bylą už poveikį nukentėjusiajai: nes viso ikiteisminio tyrimo metu mergaitė davė nuoseklius parodymus, iš viso buvo apklausta net penkis kartus. Psichologai nustatė, jog mergaitė geba atsiminti ir pateikti faktus, nelinkusi fantazuoti.

Be to, pirmosios instancijos teismo nepagrįsti ir subjektyvūs svarstymai, jog visa seksualinė patirtis įgyta filmavimo metu, – neatitinka bylos duomenų.

Kur paslydo pirmos instancijos teismas?

Pirmosios instancijos teismas skeptiškai vertino nukentėjusiosios tėvo darytus vaizdo įrašus, vertino vien jų techninę pusę (jog sumontuota), tačiau nesprendė, kaip šie įrašai papildo bylos medžiagą.

Nukentėjusieji patys turi teisę rinkti įrodymus ir juos pateikti ikiteisminio tyrimo įstaigai ar teismui.

Teismas nuosprendyje nurodė, jog vienintelė mergaitės seksualinė patirtis galėjo būti įgyta nekvalifikuoto ir tariamai ją žeminančio filmavimo metu.

Teismas net nesutikrino – kada gi vyko pirmoji mergaitės apklausa, o kada gi išsigandęs, jog byla gali ir likti neištirta, tėvas pradėjo mergaitę filmuoti, fiksuodamas jos parodymus.

Pirmoji mergaitės apklausa įvyko 2008 metų gruodžio 17 d.. Drąsius Kedys mergaitę filmavo pirmą kartą 2009 metų balandžio mėnesį – praėjus beveik pusei metų nuo pirmosios mergaitės apklausos. Įgyti seksualinę patirtį pas moterį tyrėją yra neįmanoma – tačiau, remiantis A.Ūso išteisinamuoju nuosprendžiu, tokia peršasi išvada – jog teismas laiko, kad mergaitė įgijo seksualinę patirtį policijoje. Nes kitokios patirties, nustatė teismas, ji neturėjo, nes pedofilijos tiesiog nebuvo.

Tačiau teismo išvadą paneigia ne tik net 5 mergaitės apklausos, minėti vaizdo įrašai, bet ir nuoseklūs mergaitės giminaičių bei kaimynų parodymai. Be to, teismo apklausų metu – jos vyko viešai - tapo aišku, jog butą mergaitės motinai iš tiesų nuomojo bylos kaltinamasis. Ką reiškia toks faktas galimo mažametės tvirkinimo byloje – teismas nevertino ir nepasisakė. Būtent, kad kaltinamasis galimai mokėjo už buto nuomą, ir gali patvirtinti kaltinamojo akto išvadą – jog būtent yra pakankamai įrodymų apie vykdytą nusikalstamą veiką, o ne kad tokios veikos iš viso nebuvo.

Nusikalstama veika turi rengimosi stadiją – buto išnuomavimas motinai su mažu vaiku gali būti pasirengimas tai veikai. Teismas buto nuomos kaip rengimosi galimai nusikalstamai veikai, o vėliau – sąlygų sudarymo nusikaltimui vykdyti – nevertino ir neanalizavo.

Tai jeigu „minią ištiko psichozę“, tai reiškia, ta psichozė visų pirma buvo ištikusi policijos tyrėjus, prokurorus ir specialistus, kurie fiksavo mergaitės parodymus.

Ir Vilniaus apygardos teisme pragiedrulių nebus?

Beje, bylą vis tiek nenusišalindamas nagrinėja teisėjas Pavelas Frolovas. Jis 2010 metų birželio mėnesį atmetė Neringos Venckienės skundą dėl to, jog prokuratūra atsisakė kelti baudžiamąją bylą dėl neteisėto mergaitės išvežimo ir namų į Vaiko raidos centrą. Šitas teisėjas tada sprendė, jog Kauno rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius nieko neteisėto nepadarė – nors Valstybinio medicininio audito išvada išvada buvo vienareikšmė – buvo pažeisti įstatymai.

Spauda taip pat labai šališkai aiškina, neva Vaiko teisių apsaugos atstovė nesusipažinusi su byla – neva vien dėl to, jog ji prašo pripažinti Andrių Ūsą kaltu. Teisėje galimai nesigaudantys žurnalistai sugalvojo, jog negalima pripažinti Andriaus Ūso kaltu.

Apeliacinės instancijos teismas turi teisę visa apimtimi panaikinti pirmosios instancijos teismo sprendimą, ir priimti naują sprendimą. Šioje byloje įmanoma pripažinti faktą, jog buvo įvykdytas nusikaltimas prieš mažametę, tada bylą nutraukti dėl kaltinamojo mirties. Tačiau nutartyje, kuria būtų nutraukiama byla, būtų įrašyti byloje nustatytas faktas apie įvykdytą nusikaltimą. Sisteminė žiniasklaida galimai tyčia iškraipo teisinį reglamentavimą.

Kaip ir neteisingai buvo aiškinama – jog teismas spręs, ar iš naujo nagrinėti bylą. Apeliacinės instancijos teismas gali atlikti įrodymų tyrimą, gali neatlikti – jeigu laiko, jog pirmosios instancijos teismas ištyrė įrodymus. Kadangi pirmosios instancijos teismas šioje byloje neištyrė įrodymų – tyrė ir nagrinėjo tik įrodymus, kurie galėjo išteisinti Andrių Ūsą, tai apeliacinės instancijos teismas ir privalo atlikti išsamų visų bylos įrodymų tyrimą – nes pirmosios instancijos teismas tyrė tik tuos įrodymus, kurie tiko surašyti išteisinamąjį nuosprendį.

Nei mažametės apklausų protokolų, nei nukentėjusiosios šeimos narių ir kaimynų parodymų nevertino ir neanalizavo, nurašydami juos į „subjektyvumą“ – tarsi kaltinamojo pusės atstovų liudijimai būtų labai jau „objektyvūs“.

Pirmosios instancijos teismas atsisakė apklausti nukentėjusiąją – kas sudaro absoliutų sprendimo negaliojimo pagrindą, nes teismas, spręsdamas dėl asmens, privalo įtraukti jį į bylos nagrinėjimą. Pačiai nukentėjusiai net nebuvo leista pasisakyti, teismas specialiai delsė, laukė, kad tik pasikeistų mergaitės civiliniai atstovai.

Mergaitė galiausiai byloje iš viso liko be atstovų, o ją „atstovavusi“ vaiko teisių apsaugos tarnyba baigiamosiose kalbose priėmė „neutralią“ poziciją – nors privalėjo ginti mažametės, o ne kaltinamojo interesus.

Visiškai nelaukiant, ar bus paduotas apeliacinis skundas (matyt, prokuroras buvo užtikrintas, jog nebus paduotas), Egidijus Motiejūnas kreipėsi į prokuratūrą, prašydamas iškelti baudžiamąsias bylas nukentėjusiosios pusės liudytojams. Nors tai yra akivaizdus poveikis liudytojams baudžiamojoje byloje, kad jie išsigandę nebedrįstų iš viso liudyti apeliacinės instancijos teisme – jeigu teismas juos šauks liudyti. Tačiau niekas Egidijaus Motiejūno elgesio nei etikos, nei tarnybiniu požiūriu nevertino. Matyt, kad byloje yra vadinamasis „rezonansinių asmenybių aspektas“, pasak Kauno prokurorų. Tokiose bylose galima daryti bet ką, kad tik būtų apgintos „rezonansinės asmenybės“ teisės.

Kas gina mergaitės teises - neaišku. Sisteminė žiniasklaida galimai užpirkta „loti“ ant mergaitės, jos šeimos, ir jos gynėjų, ir aukštinti Egidijų Motiejūną, kuris vėl elgiasi kaip Andriaus Ūso advokatas.

Sensacija – poėmis (procesinės prievartos priemonė)... nukentėjusiosios namuose!

Egidijus Motiejūnas, pasak sisteminės žiniasklaidos, teikia teismui prašymą „leisti atlikti poėmį nukentėjusiosios namuose ir paimti raštelius“. Jeigu tai tiesa – tai E.Motiejūnas iš viso yra susipainiojęs byloje - poėmį, kratas, suėmimus galima atlikti tik KALTINAMOJO atžvilgiu. Poėmis yra procesinės prievartos priemonė – kaip ir suėmimas, krata, telefoninių ryšių informacijos perėmimas – šios priemonės taikomos prieš įtariamuosius ir kaltinamuosius, bet ne prieš nukentėjusiuosius.

Vadinasi, Egidijus Motiejūnas mažametę bylos nukentėjusiąją galimai laiko bylos KALTINAMĄJA. Tačiau vaikai negali būti kaltinamaisiais, prieš juos negali būti vykdomos procesinės prievartos priemonės.

Tai arba Egidijus Motiejūnas iš viso nesusigaudo baudžiamojo proceso subtilybėse, arba „užsakymas“ toks stiprus, jog reikia daryti bet ką, kad tik apeliacinės instancijos teismas nepanaikintų pirmosios instancijos išteisinamojo nuosprendžio.

Matote, byloje Laimutė Stankūnaitė nelaikoma mergaitės atstove – todėl ji negali pateikti dokumentų, nes neturi teisės teikti prašymų. Tačiau pirmosios instancijos teismas LIUDYTOJOS pateiktą prašymą netgi yra nagrinėjęs – atmetęs, o ne grąžinęs pareiškėjai. „Facebook“ paskyroje tada buvo teisinamasi, jog „ką reikėjo daryti, jeigu pateikė per raštinę?“. Paaiškinau, jog prašymą reikėjo palikti nenagrinėtą, o ne nagrinėti ir atmesti – nes liudytojas nėra proceso dalyvis.

Šioje byloje vienas dalykas išlieka neaiškus – kada gi mažametė nukentėjusioji, vykdant tarptautinius įsipareigojimus (Lietuva pagaliau pasirašė tarptautinę konvenciją, pagal kurią seksualinio išnaudojimo bylų mažamečiai nukentėjusieji paimami iš prieš juos galimai nusikalstamus veiksmus atlikusius asmenis rėmusios aplinkos – tai gali būti net biologiniai tėvai – iki bus priimtas įsiteisėjęs nuosprendis baudžiamojoje byloje), bus paimta iš kaltinamajam draugiškos aplinkos? Juk raštelius prijungti prie bylos nori gynybos pusė, o ne nukentėjusiosios.

Reiškia, mergaitės aplinka aktyviai bendradarbiauja su prokuroru, pasakoja, ką ji neva rašo. Todėl, galima susidaryti įspūdį, mergaitės aplinka veikia prieš jos interesus.

Tiesa, pamiršau – juk, pagal prokuroro prašymus, išeina, jog mergaitė, o ne A.Ūsas yra bylos kaltinamoji...

Kaip ir jos tėvelis, kurį pirmosios instancijos teismas apkaltino mažametės tvirkinimu (nuosprendyje parašė, jog filmuodamas Drąsius Kedys faktiškai neva ir ištvirkino mergaitę, neva ji pasakodama apie prieš ją padarytą nusikaltimą, šitokiu būdu „įgijo realią seksualinę patirtį“) – nors nukentėjusiųjų įstatyminiai atstovai, turintys visas nukentėjusiųjų teises ir pareigas, negali būti teisiami už tai, ko nepadarė, ir byloje, kurioje net nedalyvauja... Nes teisiamas turi būti bylos kaltinamasis, o ne tie, kurie nukentėję nuo nusikalstamos veikos ir jos padarinių.

P.S. Dėl pasakojant įgytos „realios seksualinės patirties“ tenka dar kartą pacituoti vieno skaitytojo žodžius: „Jeigu realią seksualinę patirtį galima įgyti pasakojant, tai, aš, pavyzdžiui, noriu tapti lakūnu – tai aš pasakosiu, pasakosiu – ir įgysiu realią skraidymo patirtį?“

Komentarai

 

 

 
 1. SENELIS rao:

  vis tik per grieštai prokurorai nubaudė Ūsą, jog mirties bausmė Lietuvoje panaikinta.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 2. ... rao:

  straipsnis apie prokuroro elgesio absurdiskuma, o ne apie tikejima Venckiene ar Cerniumi. Mergaite paliudijo, istirta byla, perduota i teisma. Koki cirka isdirbineja prokuroras?

  Thumb up 10 Thumb down 2

 3. Jurgis.avinams. rao:

  Su kai kuriomis išimtimis diskusijoje dalyvauja vien šiukšlė,kurios niekada nepajėgė galvoti ir niekada nesugebės galvoti,o apie mąstymą negali būti nei kalbos.
  Bėdos tame,kad teisėsaugą valdo seni čekistai ir jų mokiniai,kurių vieta Lukiškėse.

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • SENELIS rao:

   bėda ne ta, kad prokuratūrą ir VSD valdo čekistai, bet bėda tame, kad ant visų kabo kompromatai, kurie gali išlysti į viešumą, jeigu jie nedarys nusikaltimų, ir tuo pačiu nedidins komromatų kraičio.

   Thumb up 10 Thumb down 0

 4. RŪTA rao:

  Ale tai sukišę visi nagus į vieno bliūdo š…….Teisėjo kavutės išgėrimas ir susirgimas jau daug ką pasako.nei garbės nei ryžto tik baimė būti išaiškintiems.Vaikų namų vaikų tvirkintojai gėdos nenusiplaus,paklauskit Šalaševičiutės,ji daug žino,taip ir Kedžio istorijos nenuplaus.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 5. ops rao:

  balandžio mėnesį filmavo prie kalėdinės eglutės,bene teisininkė apanavičiūtė stebėjo ir fiksavo,šaunu…

  Thumb up 2 Thumb down 4

  • ... rao:

   kaledine eglute vis tiek buvo po pirmosios mergaites apklausos..taigi realia patirti taip iseina vis tiek igavo pas policijos tyreja

   Thumb up 3 Thumb down 0

 6. che che che rao:

  “Drąsius Kedys mergaitę filmavo pirmą kartą 2009 metų balandžio mėnesį –” – Kristute, balandžio mėnesį būna Velykos, o čia kažkaip keistai Velykoms eglutė puošiama. Ir dar priminsiu, kad Venckienės namuose irgi buvo POĖMIS, kai Skučienė viešai demonstravo negatyvius laiškus vaiko mamai, ir tas poėmis buvo ne pareigūnų atliktas, o svetimų bobų, kurios mergaitei nei devintas vanduo nuo kisieliaus nebuvo… Ir VTAT nematė tame nieko blogo, kai visa tai viešai spaudoje buvo išpublikuota!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 2 Thumb down 6

  • suvalkietė, rao:

   jau metai greit,kai plaunamos mergaitei smegenys——pati girdėjau(nors buvom užvažiavę vos keturis kartus į Garliavą)-žaidė mergaitė su vaikais kamuolį,o mes su močiute kalbėjom—–mergaitė, prošal pristojus ,sakė griežtai nenorinti eiti pas stankūnaitę……nereik kitų žodžių—–girdėjau savo ausimis….viskas buvo įtikinamai—-manau tokių paliūdijimų yra begalės

   Thumb up 8 Thumb down 3

   • che che che rao:

    Ką gero nuveikei tame Klonyje, apart to, kad spoksojai į svetimą vaiką?? Negi suaugusi suvalkietė nesuvokia tokio paprasto dalyko, kad vaikai lengvai įtakojami psichologiškai tų asmenų, su kuriais ji gyvena ir yra nuo absoliučiai priklausoma. Paieškok internete vaizdelį, kai močiutė ir Skučienė žurnalistams “ant visos Lietuvos” mergaitei tiesiogiai girdint, tiesiai šviesiai aiškina, kad mergaitė bus parduota ar išvežta ir dar kitaip…

    Thumb up 3 Thumb down 6

    • to rao:

     pilnai patikėčiau,kad bus išvešta—-antroji jau užsienyje bele kiek kartų teistu??ir be laiko paleistu tėvu(jei su tėvu?)—labai taikliai sakyta—kalėjimas irgi užsienis…..Pirmiau reikėjo įdarbinti motiną,kad nors sau duonai užsidirbtų,o paskui visą kitą….

     Thumb up 5 Thumb down 0

     • che che che rao:

      Taikliai pasakytas viena frazė, kad antroji mergaitė yra su TĖVU, tuo žodžiu viskas pasakyta, visa kita pliurpalynė – kas, kiek kartų, už ką ir kaip – tai nieko bendro neturi su vaiko gyvenamos vietos nustatymu, kai mama mirusi, o tėvo gali/negali auginti savo dukrą vertina ne patvorys, o atitinkamos institucijos.

      Thumb up 2 Thumb down 6

    • to che che che rao:

     kažin kokiam policijos padaliniui priklausai,kad taip žinai kur antroji,bet policija nusikaltėlius teisia—o tos mergaitės vadinamas tėvas kiek kartų teistas????turėtumei žinoti,nes matosi,kad iš savo užstalės viską žinai….

     Thumb up 6 Thumb down 0

 7. Vidmantas rao:

  Beta, kam jus diskutuojat su pedofilu slykstyne. Tai, galiu 100 proc. garantuot, kad tai stankes “gyneja” BUTKE. Jis feisbuke irgi ta pati raso, net liezuvi iskisus loja, apsiputojus. Venckiene gal jai i kose pridare(liaudies patarle), kad sitaip gali motesis svaidytis tokiais slyksciais zodziais. Gal ji vaiku neturi? Gal ja pagimde monstras, o ne motina? Sugris sitiems pedofilu pakalikam,s galas, oi ateis. Tada ne Venckiene versk, kaip jie sako, bet patys pedofilai vienas kitam gerkles kandzios.

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • 93% Lt zmoniu rao:

   mano, kad venckiene ir kedys pedofilija sukure, ir zude zmones! prie ko cia butke?:)

   Thumb up 4 Thumb down 13

   • Vadinasi rao:

    butke ir esi. Tik va, kad mergaite nemeluoja, kaip ji pati rase, kad vaikai nemeluoja, tai tikrai. Beje, kur pacios vaikas ? Gal todel ir nenori tiketi vaikais?

    Thumb up 5 Thumb down 0

   • Beta vulgaris rao:

    Skirta visiems, išskyrus pedofilus,teisinyyyykus ir korumpuotus politikus

    ” Sode dar gruodas laikėsi,
    O saulė širdyje.
    Obels šakelė draikėsi, kažkas nuskynė ją.
    Širdį skausmų neminkime ir meilė grįžt galės
    KAS GERA PRISIMINKIME, KAS BLOGA LAI IŠBLĖS.”

    Ir dar:
    Venckienė yra kalama prie kryžiaus!

    Thumb up 4 Thumb down 0

  • SENELIS rao:

   pedofilai jau pradėjo vienas kitą naikinti, pirmasis buvo ūsas. Kas sekantis?

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • SENELIS rao:

    turbūt vienintėlė vieta, tai teismas, kur tiesos nerasi, kur liūdininkas ir auka tampa nusikaltėliais, o prokurorai pradeda nebesusigaudyti teisėje ir tampa tikrūjų nusikaltėlių advokatais.

    Thumb up 3 Thumb down 0

 8. ..... rao:

  Nuo Medininkų žudynių praėjo 22 metai, nuteistas žmogus iki gyvos galvos, ir pagaliau, ačiū advokatui ir KK, išlindo tiesa. Taip ir pedofilijos byloje tiesa kada nors tikrai išlįs….

  Thumb up 8 Thumb down 0

 9. wow rao:

  tai o kaip tą dabar Cininas paaiškintų????

  Thumb up 10 Thumb down 0

 10. manau, rao:

  gegužės 17-oji viską pasakė labai aiškiai, daugiau nieko kaip ir nereikia

  Thumb up 9 Thumb down 0

  • taip rao:

   pats gyvenimas parodė kas yra kas—–240 ginkluotų policininkų pajėgos buvo visų viršūnių viršūnė—-taip ir norisi paklausti—o kur tankai ir patrankos??/mergaitės išnešimas prievarta panaudojus barbariškas jėgas yra visiškai nesuvokiamas dalykas—kur psichologai??Venckienė sakė —tegu atvažiuoja televizija,kompetentingi atstovai ir ATVIRAI kalbėti,o čia,kaip vagys paslapčia jėgos pagalba ir svarbiausia,kas matė tą barbarišką aktą yra nusikaltėliai,o tiesiogiai vykdantys nusikaltimus yra teisuoliai— reiškia matyti nusikaltimas,o laužyti daužyti tampyti privačioje teritorijoje yra leistina ir naturalu——–niekad su tuo nesutiksiu….

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • ... rao:

    taigi purškė dujas, pamiršai? tarnybinius šunis grasino užleisti kieme – kad mergaitei maža nepasirodytų

    Thumb up 2 Thumb down 0

 11. taigi rao:

  ir aš netikiu Motiejūnu, nei vienu jo žodžiu

  Thumb up 11 Thumb down 0

 12. Baisus pedofilijos tinklas yra Lietuvoje!!!1 rao:

  nes yra persipynes su teisesaugos mafijine systema .Matome ka teisesauginku mafijos systema isdarineja su pedofilijos byla .N.venckiene ir Kedziu seima ?????

  Thumb up 15 Thumb down 0

 13. Skaitytojas rao:

  Gerai, Kristina, parasyta. Tu teisi, sis “uzsakymas” tikrai yra labai stiprus, kad prokuroras zut but turi irodyti, kad pedofilijos nebuvo. Nieko panasaus, manes niekas niekada neitikins, kad pedofilijos nebuvo. Matomai, Motiejunas gavo gera komp[ensacija,kad isteisintu usa-pedofila. Dar tokio absurdo negirdejau, kad realia seksualine patirti mergaite igijo, pasakojant apie tai jos teveliui. Ar ant tiek jau pajabinti teismai, kad isrado nauja buda, igyjant seksualine patirti. Absurdo teatras.

  Thumb up 26 Thumb down 0

  • SENELIS rao:

   jokios kompensacijos jis negavo. Tiesiog buvo pagrasinta atskleisti senus jo nusikaltimus teisingumui.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 14. rao:

  Tikrai labai geras straipsnis. Loginio mastymo pas Kristiną pūdai…tik ir karštakošiškumo pūdai.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 15. taip rao:

  labai jau pasipūtęs tas Motiejūnas——vargiai jam teisybė rūpi—???

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • manau, rao:

   jis tik sraigtelis šitame baisiame supuvusiame sistemos mechanizme

   Thumb up 10 Thumb down 0

  • SENELIS rao:

   jeigu kokiam prokurorui rūpėjo teisybė, tai jis jau nebe prokuroras, o jeigu atigirbinėja už kompromatus, tai ir generalinių gali tapti.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 16. zzzz rao:

  Ka tik i portala uzsukusiems: komentarus pradekit skaityti nuo paskutiniu penkiu puslapiu, nes po to prosisteminis “proto bokstas” uzterse eteri kopijuodamas vel ir vel anksciau buvusius komentarus. Ir pas ka cia psichoze???

  Thumb up 8 Thumb down 1

 17. Beta vulgaris rao:

  Skirta ne pedofilams

  Arvydas Vilčinskas – Grįžtu namo

  Grįžtu namo, kol saulė dar nenusileido,
  Kol dar matau šešėlį savo kelyje,
  Nenusibrauksiu prakaito sūraus nuo veido,
  Ir nebandysiu atsidust pakelėje.

  Padėk man, Viešpatie, nesibijau pavojų,
  Neieškau dvasiai poilsio, kūnui atgaivos,
  Kelionė tolima, o aš labai vėluoju,
  Greičiau į Lietuvą, aš pasiilgau Lietuvos.

  Greičiau į tėviškę, į savo meilės kraštą,
  Ten mano Kryžių kalnas, vyturio dangus,
  Ten skamba žodis kaip giesmė, kaip šventas raštas
  Į laisvą Lietuvą šiandieną aš grįžtu.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 18. Beta vulgaris rao:

  Virusiuk,

  Pedofilum pedofilum pedofilum ami amo
  Pedofilom pedofilum amo

  Thumb up 5 Thumb down 0

 19. Stai rao:

  tokie teisininkai ir turetu dirbti teismu sistemoje. Aciu autorei. Kiekvienas sakinys pasako tiesa , nes pateisina esamus istatymu straipsnius. Kas istikro prokuroro galvoje? Manau, kad bus daromas didelis spaudimas tiems psichologams, kurie tures ateiti liudyti. Manau, jeigu nepavyks palauzti, suzinosim is to, kad bus nukeltas teismas vel.Na, gal gripu susirgs litvinskas? O gal koki teiseja isves su greitaja persivalgiusi?

  Thumb up 22 Thumb down 1

 20. ruta rao:

  Didziausia pagarba straipsnio autoriui melas iseina i sviesa

  Thumb up 21 Thumb down 0

 21. vykdom venckinio pediko prasyma - pakartojam pedofilini venckini sedevra rao:

  Kai pedofilai
  2013-02-18 – 08:08

  ar ju gynejai nebeturi ka parasyti, tai ima masiskai perrasineti visus musu violetininku komentarus , manydami savo istinusiomis smegenimis, kad tai labai jau protingas isradimas. Bet, kad gaunasi visiskai taip pat, kaip ir pseudo pseudiski nusisnekejimai ir ciniski visokie JU teiseju nuosprendziai. SEKMES ir toliau PEDOFILINIAM GYVUNIJOS PASAULIUI graibaliotis purvinam vandeny.Vargu ar jus, PEDOFILAI ir ju GYNEJAI, dar susigaudot, kad PAVASARIS ateina? Vargu, ar jus zinot, kad sugriztantys pauksciai CIULBA ne tik sika? —–Ei, pedikai ir ju gynejai ! Labai megstat savintis violetininku mintis savo pedikams ginti. Jeigu smegeneles nebedirba, tai prasom, galit ir mano mintis pasiskolinti. Suprantu, kad MELUI padengineti ir dar itikinamai, tai reikia daug zodziu. O is kur gi jie pas jus. kai visiems istrintos smegeneles oraliniu budu per atstuma.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 22. paaiskinkit rao:

  kodel venckienes pasekejai savo paciu komentarus vadina tryda? kodel ju jie taip bijo.
  neitiketina, bet net jiems patiems nuo ju paciu, matyt, dvokia?
  ar tikrai taip?

  Thumb up 2 Thumb down 18

  • ? rao:

   jei dvokia,tai išsivėdink kambarį—–kuo arčiau tuo labiau dvokia??——tai eik pasivaikščioti—grynas oras pravėdins——kam čia visiems rašyti—išsivėdinai ir ramu….

   Thumb up 1 Thumb down 0

 23. Jau pajungta rao:

  ir info televizija. Tenka jau ir si kanala perjungineti. Ta pacia laida su miliniene ir cerniausku rodo ir rodo rytais, diena. Taip senai buvo, bet nematau, kodel reikia tapinienei dziaugtis ta sou. Gal pati sau labai patinka, kai vaikstineja po studija? Slykstu, kai info gerokai nusenusias zinias kartoja ir kartoja.

  Thumb up 22 Thumb down 1

 24. venckiniu asaros del to, "kad "nera kam apginti" rao:

  Beta vulgaris
  2013-02-18 – 05:48

  Bandyčiau pedofile, suprasti tave: kažkas gal auklėjime, arba net genuose. Bet eikit gydytis, nes mūsų vaikiai dėl jūsų iškrypimų kentėt neturi. Man asmeniškai Kedytė tai labai baisu, bet dar baisiau vaikai iš Pikeliškių, kuriuos jūs išnaudojat, o apginti jų iš vis nėra kam. ŠLYKŠTYNĖS!

  Thumb up 10 Thumb down 0
  Atsakyti

  va va
  2013-02-18 – 06:03

  tai ko neginat?
  ko lojat kaip pasiute sunys apie isnaudojamus, bet net sudino pirsto nepajudinant kad apgint/
  is ju nepavyks padaryt venckienei politines reklamos kaip is svetimo vaiko dare savo namuose ji ikalindama? ten jusu nbesers, negirdys ir koncertu nebus?

  tiksliai jus vadina – venckiniai issigimeliai pedofilai.

  Thumb up 0 Thumb down 6
  Atsakyti
  Beta vulgaris
  2013-02-18 – 06:13

  Apginsim vaikus, gali neabejot, ŠLYKTYNE. Nepadės jums nei tarptautinis jūsų tinklas. Lėksit kaip propkės net ir iš mūsų vaikų namų. Nes jau bjauresnio nusikaltimo už pedofiliją nėra.

  Thumb up 7 Thumb down 1
  Beta vulgaris
  2013-02-18 – 07:32

  Vaikas tai yra pažintis su pasauliu ir aplinka. Mama, tėtukas, valgyt noriu. Gražu- negražu, šuniukas geras, katytė švelniu. Gėlytės. AŠ.) Bet kai jūs pradedat savo iškrypimus rodyti- tai nieko baisiau nėra. Tai siaubas!@

  Thumb up 1 Thumb down 0
  Vulgarus pydare
  2013-02-18 – 06:15

  “apginti jų iš vis nėra kam”
  Tai ko gi neginat?
  Dabar “didžioji gyneja” ir dar pora jūsiškių šlykštynių net seime.
  Bet “išvis nėra kam apgint”!!!!!! Visa “gynyba” panaudojama tik venckienei apgint nuo atsakomybės už jos kriminalinius nusikaltimus, už sudarkytus likimus, už svetimo vaiko prievartavima, žalojimą.
  Kokiais ŠLYKŠTYNĖMIS reikia būt, kad dar išdrįstum šitaip lieti krokodilo ašaras dėl to, “kad nėra kam apgint”
  VIOLETINĖS ŠLYŠTYNĖS.

  P.S. Paleiskit bet savo psichopatą patacką “gynybai’. Stiklinemis užmėtys, tas idiotas

  Thumb up 0 Thumb down 7
  Atsakyti
  Beta vulgaris
  2013-02-18 – 06:47

  Niekingas tipe, Kur Venskienės nusikaltimą kokį įžvelgi? Kad nevykdė Kondratjevo teismo spendimo? Tai kiekvienam aišku, kad tas sprendimas įtakotas buvo niekšų. o, kad neturime priemonių prieš kondratjevus? Tai tik jaunos valstybės probblemos. Ir jos bus (garantuoju 1001%) išspręstos ne kondratjeviškų teismų naudai.

  Thumb up 5 Thumb down 1
  to 06:15
  2013-02-18 – 06:55

  nesvaik net bandyti diskutuoti su violetiniais beprociais. pats matai, kad jie visiskai neisgaudo net savo kliedesiuose.
  sitos idiotas rauda kad ner kam ginti, o po sekundes jau neatsimena savo zodziu ir kliedi maldas apie nusikalteles dorybes.
  jie neturi smegenu, todel nepajedus net minimaliai susikomncentruoti net i savo paciu sapaliones.

  niekas nusu neitikins, kad venckiene neteisi – vienintelis ka jie zino

  Thumb up 0 Thumb down 4

  Thumb up 1 Thumb down 4

  • Violetine rao:

   Na, dirbk dirbk, bent jau turi ka veikti. Skaitys neskaitys tas nesvarbu – svarbu kad dar kazkas amsi loja, nes pervargot per nakti.

   Thumb up 8 Thumb down 0

 25. Kai pedofilai rao:

  ar ju gynejai nebeturi ka parasyti, tai ima masiskai perrasineti visus musu violetininku komentarus , manydami savo istinusiomis smegenimis, kad tai labai jau protingas isradimas. Bet, kad gaunasi visiskai taip pat, kaip ir pseudo pseudiski nusisnekejimai ir ciniski visokie JU teiseju nuosprendziai. SEKMES ir toliau PEDOFILINIAM GYVUNIJOS PASAULIUI graibaliotis purvinam vandeny.Vargu ar jus, PEDOFILAI ir ju GYNEJAI, dar susigaudot, kad PAVASARIS ateina? Vargu, ar jus zinot, kad sugriztantys pauksciai CIULBA ne tik sika? —–Ei, pedikai ir ju gynejai ! Labai megstat savintis violetininku mintis savo pedikams ginti. Jeigu smegeneles nebedirba, tai prasom, galit ir mano mintis pasiskolinti. Suprantu, kad MELUI padengineti ir dar itikinamai, tai reikia daug zodziu. O is kur gi jie pas jus. kai visiems istrintos smegeneles oraliniu budu per atstuma.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 26. Beta vulgaris rao:

  Viruse, o latvių ir čekų prokuratūrų duomenys apie lietuviško elyyyto pedofiliją kur? Paslėpėt? Bet iš žmonių atminčių ištrinti apie tai, kad tokių žinių būta jūs bejėgiai. Prisiminkit niekšai,kad tokie motiejūnai ir į jį panašūs ne amžini. Skaityk Evangeliją
  “Tai kas paslėpta, bus atidengta”
  Gali net neabejoti! Tik laiko klausimas.

  Thumb up 22 Thumb down 1

  • Beta vulgaris rao:

   Viruse. A ūūūūūūūūūūūūūū
   ???
   Pasidavei, niekingas tipe?
   Šunsnuki??
   Na, kopijuojam ,kopijuojam. Logorėjinė tryda. Pirmyn, pedofilai nužemintieji. Spradromės. niekšai!

   Thumb up 16 Thumb down 0

 27. Gana rao:

  nusibodo tie Rusijos ambasados užsakyti ir apmokami straipsniai skelbiantys kad beveik visi lietuviai yra pedofilai.Šlykštu, gana, bjaurybės!

  Thumb up 8 Thumb down 7

  • o ko tu nori? rao:

   landsbergis – senas kagebistas. jis be perstojo dirba antilietuvišką darbą – dalina kozirius lietuvos nedraugams, niekina, juodina mūsų žmones.
   šitas violetinis gaivalas – tai mechaninio šuns landsbergio ir mechaninės kalės nutrijos kūrinys. todėl normalu, kad jie dirba prieš lietuvą

   Thumb up 5 Thumb down 15

   • ? rao:

    manomai tamsta pats išsirinkai sau vardą—–žiurkė—-labai jau tinka,net nemačius žmogaus drąsiai galima pritaikyti tamstai šį vardą—–mėgsti gyvunėlius ir jais vadini kitus——taigi žiurke,taip tamsta nuo šiol būsi mūsų mintimis vadinamas—–nors tamstos nematėm,bet tokiu būtent įsivaizduojame——pažiūrėk į veidrodį—–ar nepanašus???

    Thumb up 0 Thumb down 1

  • Beta vulgaris rao:

   Tikrai ne visi lietuviai pedofilai. Tai mažuma. Bet kai jų yra valdžios sluoksniuose ir kai neturime tikros teisėsaugos , tai jau tampa tragedija. Pateikiu V, Vasiliausko išvardinus ir mūsų iššifruotus, kurie, manau ir turi įtakos visiems teismams ir Venskienės persekiojimams;. Bitte schön Viruse,

   R A- Rimas Andrikis (advokatas), G L- Giršas Leichteris (advokatas), Č J- Česlovas Jokubauskas (LAT teisėjas), A A- Armanas Abramavičius (LAT teisėjas), R V – Romualdas Vaišnoras (teisininkas, laikinai ėjęs VSD vadovo pareigas), V V- Virgilijus Valančius (LVAT teisėjas), A S- Aloyzas Sakalas (politikas), A S- Arvydas Sadeckas (politikas), L J- Linas Jurgelaitis (VSD), A M- Aidis Mieželis (VSD), D B- Darius Balčiūnas (STT Šiaulių valdybos viršininkas)

   Thumb up 11 Thumb down 2

   • Anonymous rao:

    sitas jusu gestapinis sarasa jau metus klajoja internete paskelbtas.
    slykstus smeizikai, bent jau saviskio vasiliausko nesmeiszkit. kad ir koks jis butu, bet iki anomininiu venckienes gestapininku nekrito – jis nei vieno is siu zmogaus nepavadino nei pedofilu, nei kuo nors panasiu.
    bet jums nesvarbu – svarbu smeizti, zudyti, linciuoti.
    issgimeliu saujele

    Thumb up 2 Thumb down 12

    • Beta vulgaris rao:

     Vo baaaaaaaaaaaaaaaaa!
     Jei mane kas pedofilija apšmeižtų- iš kart į teismą paduodu!
     Kažkodėl nei vienas iš jų nepadavė nei Vasiliausko, nei tų ,kurie iššifravo (tarp jų ir aš) į teismą už šmeižtą?
     Įtariu V. Vasiliauskas teisus ir turi, netgi, medžiagos savo žodžiams pagrįsti. Jak mysliš?

     Thumb up 12 Thumb down 1

    • ? rao:

     žodį —žudyti –reikia tarti su klaustuku—-kas nužudė Kedį,o Usą tikrai ne Kedys,tad kas nužudė usą??—–nepilk pats į vieną pusę,nes dar nieks neįrodyta ir vadinti kažką žudikais nežinant,tai tas pat ant savęs tas drumzles pilti,nes kiti gali paklausti—-o gal tamsta tai padarei??

     Thumb up 3 Thumb down 0

 28. To Venckiniams pedofilams rao:

  Rasote ir ar patys suprantate apie ka .Juoka sukeliantis ,paryskintas sakinys ….Is pradziu ejau uz Kedi….O ,kurie abejoja ,ar abejojo tiek tulzies nelietu….Nei tu ejai uz Kedi ,nei tu ka .Tu nori ,kad zmones atkreiptu demesi…Ir koks tavo naivumas ,mastymas,-lygus nuliui….Kurie ejo uz Kedi ir eina …Ir kurie kitaip maste pradejo eiti uz Kedi NVenckiene ir mergaite ,kuri tikrai nemelavo …Tiesiog bijojimas pakviesti mergaite i teisma ir MZalimo liudijimas ,zmonems atvere akis .Ir suprato kas cia vyksta….Per toli nueita ,perdaug kurta ir viskas iseina ant snypsto… Tirkite ,nagrinekite bylas ir TIESA isaiskes…Tegul karti tiesa ,negu saldus melas….

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • Beta vulgaris rao:

   Pakartoju. Pedofilai,

   “Kad tu pavirstum į drebulėlę,

   Kad tu drebėtum dieną naktelę,

   Kad tau išpraustų lietus burnelę,

   Kad iššukuotų vėjas galvelę!

   Tai čia labai švelniai mūsų poetė Salomėja Nėris taip išsireiškė.
   Bet paieškosim ir kietesnių prakeiksmų , Virusiuk luktelkt. Esi vertas.

   Thumb up 12 Thumb down 0

  • supervenckiniui pedikui rao:

   asilų asile (atsiprašau asilų).
   tas kuris parašė jūsų – venckinių pedikų – “argumentą”, kad niekas jūsų neįtikins kitaip negu kliedi išsigimėlė nutrija, matyt, niekad nebuvo už jūsų didvyrį – dvigubą žmogžudį pedofilą kedį.
   tu, kaip ir priklauso visiems venckienėms sektantams, toks bukas, kad net nesugebi perskaityti ir suprasti elementarios minties.

   tik dar kartą patvirtinai, kokie siaubingai buki, užsispyrę, linčininkai, besmegeniai esat. tik tokie ir gali garbint išsigimėlę venckienę.
   geras ir tavo bendraprotis pedikas beta vulgaris – reto išpindėjimo durnius

   Thumb up 2 Thumb down 12

   • Beta vulgaris rao:

    Bandyčiau pedofile, suprasti tave: kažkas gal auklėjime, arba net genuose. Bet eikit gydytis, nes mūsų vaikiai dėl jūsų iškrypimų kentėt neturi. Man asmeniškai Kedytė tai labai baisu, bet dar baisiau vaikai iš Pikeliškių, kuriuos jūs išnaudojat, o apginti jų iš vis nėra kam. ŠLYKŠTYNĖS!

    Thumb up 17 Thumb down 1

    • va va rao:

     tai ko neginat?
     ko lojat kaip pasiute sunys apie isnaudojamus, bet net sudino pirsto nepajudinant kad apgint/
     is ju nepavyks padaryt venckienei politines reklamos kaip is svetimo vaiko dare savo namuose ji ikalindama? ten jusu nbesers, negirdys ir koncertu nebus?

     tiksliai jus vadina – venckiniai issigimeliai pedofilai.

     Thumb up 3 Thumb down 13

     • Beta vulgaris rao:

      Apginsim vaikus, gali neabejot, ŠLYKTYNE. Nepadės jums nei tarptautinis jūsų tinklas. Lėksit kaip propkės net ir iš mūsų vaikų namų. Nes jau bjauresnio nusikaltimo už pedofiliją nėra.

      Thumb up 14 Thumb down 2

     • Beta vulgaris rao:

      Vaikas tai yra pažintis su pasauliu ir aplinka. Mama, tėtukas, valgyt noriu. Gražu- negražu, šuniukas geras, katytė švelniu. Gėlytės. AŠ.) Bet kai jūs pradedat savo iškrypimus rodyti- tai nieko baisiau nėra. Tai siaubas!@

      Thumb up 7 Thumb down 0

    • Vulgarus pydare rao:

     “apginti jų iš vis nėra kam”
     Tai ko gi neginat?
     Dabar “didžioji gyneja” ir dar pora jūsiškių šlykštynių net seime.
     Bet “išvis nėra kam apgint”!!!!!! Visa “gynyba” panaudojama tik venckienei apgint nuo atsakomybės už jos kriminalinius nusikaltimus, už sudarkytus likimus, už svetimo vaiko prievartavima, žalojimą.
     Kokiais ŠLYKŠTYNĖMIS reikia būt, kad dar išdrįstum šitaip lieti krokodilo ašaras dėl to, “kad nėra kam apgint”
     VIOLETINĖS ŠLYŠTYNĖS.

     P.S. Paleiskit bet savo psichopatą patacką “gynybai’. Stiklinemis užmėtys, tas idiotas

     Thumb up 2 Thumb down 14

     • Beta vulgaris rao:

      Niekingas tipe, Kur Venskienės nusikaltimą kokį įžvelgi? Kad nevykdė Kondratjevo teismo spendimo? Tai kiekvienam aišku, kad tas sprendimas įtakotas buvo niekšų. o, kad neturime priemonių prieš kondratjevus? Tai tik jaunos valstybės probblemos. Ir jos bus (garantuoju 1001%) išspręstos ne kondratjeviškų teismų naudai.

      Thumb up 13 Thumb down 2

     • to 06:15 rao:

      nesvaik net bandyti diskutuoti su violetiniais beprociais. pats matai, kad jie visiskai neisgaudo net savo kliedesiuose.
      sitos idiotas rauda kad ner kam ginti, o po sekundes jau neatsimena savo zodziu ir kliedi maldas apie nusikalteles dorybes.
      jie neturi smegenu, todel nepajedus net minimaliai susikomncentruoti net i savo paciu sapaliones.

      niekas nusu neitikins, kad venckiene neteisi – vienintelis ka jie zino

      Thumb up 2 Thumb down 11

 29. Beta vulgaris rao:

  Viruse, t
  ai pat kreipiuosi į tavo ginamus pedofilus

  “Kad tu pavirstum į drebulėlę,

  Kad tu drebėtum dieną naktelę,

  Kad tau išpraustų lietus burnelę,

  Kad iššukuotų vėjas galvelę!..”

  Thumb up 15 Thumb down 0

 30. venckiniams pedofilams rao:

  žemiau perkopijuoa tik maža dalis to, ko venckiniai pedofilai labai nemėgsta – jų pačių ‘komentarų’
  čia savo pamainą atidirbantis beta vulgaris automatiškai prie visų deda minusus- nevertina saviškių ir savo paties minčių.
  ‘teisininkė’ dirba stengdamasi neleisti išblėsti saviškių – venckinių pedofilų, stabo garbintojų – kovinei dvasiai
  dirbkit, nesigėdinkit skaityti savo ‘išminties”. tokio šlykštaus šmeižto, melo purvo srauto, kuris liejasi iš venckinių pedofilų, lietuva dar nematė.

  p.s. pabaigai pakartosiu pagrindinį, tūkstančius kartų kartojamą venckinių stabmeldžių, išsigimėliu venckakedyno pedofilų, žudiko garbintojų argumentą:
  “NUO PRADZIU EJAU UZ KEDI IR TOLIAU MANES NIEKAS NEITIKINS KAD KEDYS IR VENCKIIENE NETEISUS”
  jums nereikia jokios tiesos – jūs pripažįstat tik vienintelį dalyką – aklą fanatišką tikėjimą sektos vadais.

  Thumb up 1 Thumb down 14 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt

Aktualu. Komentarai
Valstybės atkūrimo dienai – sveikinimai atvirlaiškiuose
Vilniaus knygų mugės viešnia M.Stepnova: „Neįmanoma parašyti apie šiuolaikinę Rusiją taip, kad išeitų tiesa, o ne ikona ar šmeižtas“ 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pakvaišimas dėl Zika viruso: apgaulė ir maskuotė tęsiasi 
Pagal Jon Rappoport Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą)...

Ko trūksta, kad gyventume kaip švedai? (38)
„Švedų kalbos mokėjimas man neabejotinai buvo kelias į sėkmę“, – teigia Aurimas Rudžionis,...

LEU daktaro disertaciją apgynusi Austėja Landsbergienė gavo Kolumbijos universiteto stipendiją (45)
Lietuvos edukologijos universitete (LEU) daktaro disertaciją apgynusiai Austėjai Landsbergienei skirta Kolumbijos universiteto Mokytojų...

Kaip apsisaugoti nuo žiemą padidėjusios oro taršos? (4)
„Jeigu Lietuvoje oro temperatūra ilgą laiką išliktų labai žema, žmonės ir toliau aktyviai...

„Karšto komentaro“ skaitytojai: Metų žmogus – prokuroras Rolandas Stankevičius (235)
„Karšto komentaro“ skaitytojų nuomonės beveik vienbalsiai sutapo: 2015-ųjų metų žmogumi išrinktas Generalinės prokuratūros...

Iš kur atsirado Naujųjų metų sutikimo tradicijos ir kokie buvo papročiai? (1)
Šiais laikais Naujuosius metus pasitinkame triukšmingais šūksniais ir gausiais petardų ir fejerverkų sprogimais....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
R.J. Dagys: „Valdantieji paaiškino, kad reformą daro tam, kad santykinės pensijos mažėtų?!“ (4)
Vasario 4 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitete socialinės...
S.Skvernelis: „Šalyje korupciją turime kaip vėžį“
Mažinti korupciją labiausiai suinteresuotas verslas, nes taip kuriamas pasitikėjimas, skatinama...
Prezidentė: Atskirčiai mažinti reikalingi esminiai sprendimai (16)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su Seimo Socialinių reikalų...
 
Byla, kurioje Rusijos FSB “kiemavojo” tarsi pas save namie (20)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas padėjo tašką „teroristės“ Eglės Kusaitės byloje –...
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. [2.V. Jankauskas: „Jeigu visuomenė sužinotų, už galvos susiimtų“] (61)
Pradžia.  Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1....
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1. Ką parodė eksperimentas su tūtelėmis? (362)
Pakartotinės įvykio vietos apžiūros metu 1991 m. rugpjūčio 1 d....
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Absurdo apraiškos policijos patrulių darbe (5)
Policijos pareigūnams draudžiama tarnybos metu būti tarnybiniuose automobiliuose. Dėl šios...
Prisiekė naujasis generalinio prokuroro pavaduotojas (36)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Prokuratūros įstatymu ir...
Generalinio prokuroro pavaduotoju teikiamas Žydrūnas Radišauskas (29)
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, gavusi generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą, susitiko...
 
R.Grajauskas: 2016 metais Lietuvos ekonomiką už ausų temps atsigaunanti Europa (5)
Artėjant 2016 metams, rinkoje netyla kalbos apie galimą naują krizę....
Elektros jungtys su Švedija ir Lenkija – istorinis pasiekimas (26)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė simboliškai įjungė elektros jungtis „NordBalt“...
Žemės reformos metamorfozės
Pagal naująjį įstatymą, bendras iš valstybės įgytos žemės ūkio paskirties...
Krašto apsauga   Užsienis
Prezidentė: Lietuvos kariuomenės savanoriai pranoko visus lūkesčius (43)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Karaliaus Mindaugo husarų batalione...
VGT nutarė: Lietuvos kariuomenė bus modernizuojama – įsigysime pėstininkų kovos mašinas „Boxer“ (76)
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba svarstė...
2016 metų Lietuvos gynybos biudžetas sieks 1,48 proc. BVP (1)
„Sveikinu Seimo sprendimą didinti gynybos biudžetą. Tai sudaro prielaidas nuosekliai...
 
Politologas M. Puidokas: „Irano ir Saudo Arabijos santykių krizė gilėja“ (8)
„Saudo Arabijos ir Irano santykių krizė dar labiau destabilizuoja ir...
A.Avakovas – M.Saakašviliui: „Išsinešdink iš mano šalies! “ M.Saakašvilis: „Aš – ukrainietis“ (56)
Odesos gubernatorius Michailas Saakašvilis apgailestauja, kad pavadino Ukrainos premjerą vagimi,...
Rusija skelbia pateikusi Turkijos naftos pirkimo iš Islamo valstybės įrodymus (43)
Rusijos gynybos ministerija paskelbė pateikusi įrodymus, jog Islamo valstybę ir...
Sportas   Laiškai
 
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (30)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...
Atviras laiškas dėl Vilniaus m. savivaldybės viešojo konkurso sąlygų, palankių „laimėti“ tik vienam dalyviui (26)
Vilniaus m. savivaldybė vėl rengia konkursą, kuriame akivaizdžiai sudaromos sąlygos...
Anapilin išėjo taip ir nesulaukęs istorinio teisingumo Medininkų byloje… (59)
2014 m. liepos 21 d. (pirmadienį) 15 val. 10 min....