Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Pokalbiai       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2016 Vasaris 14 Sekmadienis
 

„Pedofilijos nebuvo“ – bando įrodyti prokuroras E.Motiejūnas ir sisteminė žiniasklaida

2013-02-17 13:01 | Naujienos | Komentarų (685)

E.Motiejūnas prašo „atlikti poėmį“ - procesinės prievartos veiksmą - ...nukentėjusios namuose – tarsi ji būtų bylos kaltinamoji? KK nuotr.


Kristina Sulikienė

Nerasi Europoje tokios valstybės, kurioje būtų galima šitaip atvirai, akivaizdžiai per stambiausią žiniasklaidą daryti teismams poveikį.

Nors byla dėl galimo mažametės seksualinio išnaudojimo nagrinėjama dar tik apeliacinėje instancijoje, vienas didžiausių dienraščių nesigėdija publikuoti straipsnius tiek teismo dieną, tiek ir po to – apie tai, jog neva jokios pedofilijos nebuvo.

Nors dar nieko nei vienai pusei – kaltinamojo „gynėjui“ prokurorui Egidijui Motiejūnui, tiek Vaiko teisių apsaugos skyriui, kuris pagaliau prisiminė, jog turi ginti vaikus – nepavyko nei įrodyti, nei paneigti byloje surinktų ir analizuotų faktų visumos. Šioje byloje nėra priimtas joks įsiteisėjęs nuosprendis ar nutartis – nes pagal LR BPK 336 str. 2 d. įsiteisėjusiais nuosprendžiais ir nutartimis laikomi tokie, kurie priimti apeliacinėje instancijoje, arba pirmosios instancijos sprendimai, dėl kurių nepaduoti skundai.

Sisteminė žiniasklaida rašo - neva kilo psichozė ir manija. Tai, reikia suprasti, manija ir psichozė buvo kilusi ir bylą į teismą perdavusiai prokuratūrai – nes Vilniaus apygardos prokuratūra nustatė, jog byloje pakanka duomenų, jog galima būtų kaltinti Andrių Ūsą tvirkinus mažametę. Todėl surašė kaltinamąjį aktą ir bylą perdavė į teismą.

Straipsnių autorės taip pat labai kartu su prokuroru Egidijumi Motiejūnu išgyvena, jog teismas neleidžia prijungti jau galimai paveiktos per 9 mėnesius mergaitės neva ranka rašytų raštelių.

Teismo vietoje aš leisčiau prijungti tuos raštelius – tada iš karto galima būtų iškelti baudžiamąją bylą už poveikį nukentėjusiajai: nes viso ikiteisminio tyrimo metu mergaitė davė nuoseklius parodymus, iš viso buvo apklausta net penkis kartus. Psichologai nustatė, jog mergaitė geba atsiminti ir pateikti faktus, nelinkusi fantazuoti.

Be to, pirmosios instancijos teismo nepagrįsti ir subjektyvūs svarstymai, jog visa seksualinė patirtis įgyta filmavimo metu, – neatitinka bylos duomenų.

Kur paslydo pirmos instancijos teismas?

Pirmosios instancijos teismas skeptiškai vertino nukentėjusiosios tėvo darytus vaizdo įrašus, vertino vien jų techninę pusę (jog sumontuota), tačiau nesprendė, kaip šie įrašai papildo bylos medžiagą.

Nukentėjusieji patys turi teisę rinkti įrodymus ir juos pateikti ikiteisminio tyrimo įstaigai ar teismui.

Teismas nuosprendyje nurodė, jog vienintelė mergaitės seksualinė patirtis galėjo būti įgyta nekvalifikuoto ir tariamai ją žeminančio filmavimo metu.

Teismas net nesutikrino – kada gi vyko pirmoji mergaitės apklausa, o kada gi išsigandęs, jog byla gali ir likti neištirta, tėvas pradėjo mergaitę filmuoti, fiksuodamas jos parodymus.

Pirmoji mergaitės apklausa įvyko 2008 metų gruodžio 17 d.. Drąsius Kedys mergaitę filmavo pirmą kartą 2009 metų balandžio mėnesį – praėjus beveik pusei metų nuo pirmosios mergaitės apklausos. Įgyti seksualinę patirtį pas moterį tyrėją yra neįmanoma – tačiau, remiantis A.Ūso išteisinamuoju nuosprendžiu, tokia peršasi išvada – jog teismas laiko, kad mergaitė įgijo seksualinę patirtį policijoje. Nes kitokios patirties, nustatė teismas, ji neturėjo, nes pedofilijos tiesiog nebuvo.

Tačiau teismo išvadą paneigia ne tik net 5 mergaitės apklausos, minėti vaizdo įrašai, bet ir nuoseklūs mergaitės giminaičių bei kaimynų parodymai. Be to, teismo apklausų metu – jos vyko viešai - tapo aišku, jog butą mergaitės motinai iš tiesų nuomojo bylos kaltinamasis. Ką reiškia toks faktas galimo mažametės tvirkinimo byloje – teismas nevertino ir nepasisakė. Būtent, kad kaltinamasis galimai mokėjo už buto nuomą, ir gali patvirtinti kaltinamojo akto išvadą – jog būtent yra pakankamai įrodymų apie vykdytą nusikalstamą veiką, o ne kad tokios veikos iš viso nebuvo.

Nusikalstama veika turi rengimosi stadiją – buto išnuomavimas motinai su mažu vaiku gali būti pasirengimas tai veikai. Teismas buto nuomos kaip rengimosi galimai nusikalstamai veikai, o vėliau – sąlygų sudarymo nusikaltimui vykdyti – nevertino ir neanalizavo.

Tai jeigu „minią ištiko psichozę“, tai reiškia, ta psichozė visų pirma buvo ištikusi policijos tyrėjus, prokurorus ir specialistus, kurie fiksavo mergaitės parodymus.

Ir Vilniaus apygardos teisme pragiedrulių nebus?

Beje, bylą vis tiek nenusišalindamas nagrinėja teisėjas Pavelas Frolovas. Jis 2010 metų birželio mėnesį atmetė Neringos Venckienės skundą dėl to, jog prokuratūra atsisakė kelti baudžiamąją bylą dėl neteisėto mergaitės išvežimo ir namų į Vaiko raidos centrą. Šitas teisėjas tada sprendė, jog Kauno rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius nieko neteisėto nepadarė – nors Valstybinio medicininio audito išvada išvada buvo vienareikšmė – buvo pažeisti įstatymai.

Spauda taip pat labai šališkai aiškina, neva Vaiko teisių apsaugos atstovė nesusipažinusi su byla – neva vien dėl to, jog ji prašo pripažinti Andrių Ūsą kaltu. Teisėje galimai nesigaudantys žurnalistai sugalvojo, jog negalima pripažinti Andriaus Ūso kaltu.

Apeliacinės instancijos teismas turi teisę visa apimtimi panaikinti pirmosios instancijos teismo sprendimą, ir priimti naują sprendimą. Šioje byloje įmanoma pripažinti faktą, jog buvo įvykdytas nusikaltimas prieš mažametę, tada bylą nutraukti dėl kaltinamojo mirties. Tačiau nutartyje, kuria būtų nutraukiama byla, būtų įrašyti byloje nustatytas faktas apie įvykdytą nusikaltimą. Sisteminė žiniasklaida galimai tyčia iškraipo teisinį reglamentavimą.

Kaip ir neteisingai buvo aiškinama – jog teismas spręs, ar iš naujo nagrinėti bylą. Apeliacinės instancijos teismas gali atlikti įrodymų tyrimą, gali neatlikti – jeigu laiko, jog pirmosios instancijos teismas ištyrė įrodymus. Kadangi pirmosios instancijos teismas šioje byloje neištyrė įrodymų – tyrė ir nagrinėjo tik įrodymus, kurie galėjo išteisinti Andrių Ūsą, tai apeliacinės instancijos teismas ir privalo atlikti išsamų visų bylos įrodymų tyrimą – nes pirmosios instancijos teismas tyrė tik tuos įrodymus, kurie tiko surašyti išteisinamąjį nuosprendį.

Nei mažametės apklausų protokolų, nei nukentėjusiosios šeimos narių ir kaimynų parodymų nevertino ir neanalizavo, nurašydami juos į „subjektyvumą“ – tarsi kaltinamojo pusės atstovų liudijimai būtų labai jau „objektyvūs“.

Pirmosios instancijos teismas atsisakė apklausti nukentėjusiąją – kas sudaro absoliutų sprendimo negaliojimo pagrindą, nes teismas, spręsdamas dėl asmens, privalo įtraukti jį į bylos nagrinėjimą. Pačiai nukentėjusiai net nebuvo leista pasisakyti, teismas specialiai delsė, laukė, kad tik pasikeistų mergaitės civiliniai atstovai.

Mergaitė galiausiai byloje iš viso liko be atstovų, o ją „atstovavusi“ vaiko teisių apsaugos tarnyba baigiamosiose kalbose priėmė „neutralią“ poziciją – nors privalėjo ginti mažametės, o ne kaltinamojo interesus.

Visiškai nelaukiant, ar bus paduotas apeliacinis skundas (matyt, prokuroras buvo užtikrintas, jog nebus paduotas), Egidijus Motiejūnas kreipėsi į prokuratūrą, prašydamas iškelti baudžiamąsias bylas nukentėjusiosios pusės liudytojams. Nors tai yra akivaizdus poveikis liudytojams baudžiamojoje byloje, kad jie išsigandę nebedrįstų iš viso liudyti apeliacinės instancijos teisme – jeigu teismas juos šauks liudyti. Tačiau niekas Egidijaus Motiejūno elgesio nei etikos, nei tarnybiniu požiūriu nevertino. Matyt, kad byloje yra vadinamasis „rezonansinių asmenybių aspektas“, pasak Kauno prokurorų. Tokiose bylose galima daryti bet ką, kad tik būtų apgintos „rezonansinės asmenybės“ teisės.

Kas gina mergaitės teises - neaišku. Sisteminė žiniasklaida galimai užpirkta „loti“ ant mergaitės, jos šeimos, ir jos gynėjų, ir aukštinti Egidijų Motiejūną, kuris vėl elgiasi kaip Andriaus Ūso advokatas.

Sensacija – poėmis (procesinės prievartos priemonė)... nukentėjusiosios namuose!

Egidijus Motiejūnas, pasak sisteminės žiniasklaidos, teikia teismui prašymą „leisti atlikti poėmį nukentėjusiosios namuose ir paimti raštelius“. Jeigu tai tiesa – tai E.Motiejūnas iš viso yra susipainiojęs byloje - poėmį, kratas, suėmimus galima atlikti tik KALTINAMOJO atžvilgiu. Poėmis yra procesinės prievartos priemonė – kaip ir suėmimas, krata, telefoninių ryšių informacijos perėmimas – šios priemonės taikomos prieš įtariamuosius ir kaltinamuosius, bet ne prieš nukentėjusiuosius.

Vadinasi, Egidijus Motiejūnas mažametę bylos nukentėjusiąją galimai laiko bylos KALTINAMĄJA. Tačiau vaikai negali būti kaltinamaisiais, prieš juos negali būti vykdomos procesinės prievartos priemonės.

Tai arba Egidijus Motiejūnas iš viso nesusigaudo baudžiamojo proceso subtilybėse, arba „užsakymas“ toks stiprus, jog reikia daryti bet ką, kad tik apeliacinės instancijos teismas nepanaikintų pirmosios instancijos išteisinamojo nuosprendžio.

Matote, byloje Laimutė Stankūnaitė nelaikoma mergaitės atstove – todėl ji negali pateikti dokumentų, nes neturi teisės teikti prašymų. Tačiau pirmosios instancijos teismas LIUDYTOJOS pateiktą prašymą netgi yra nagrinėjęs – atmetęs, o ne grąžinęs pareiškėjai. „Facebook“ paskyroje tada buvo teisinamasi, jog „ką reikėjo daryti, jeigu pateikė per raštinę?“. Paaiškinau, jog prašymą reikėjo palikti nenagrinėtą, o ne nagrinėti ir atmesti – nes liudytojas nėra proceso dalyvis.

Šioje byloje vienas dalykas išlieka neaiškus – kada gi mažametė nukentėjusioji, vykdant tarptautinius įsipareigojimus (Lietuva pagaliau pasirašė tarptautinę konvenciją, pagal kurią seksualinio išnaudojimo bylų mažamečiai nukentėjusieji paimami iš prieš juos galimai nusikalstamus veiksmus atlikusius asmenis rėmusios aplinkos – tai gali būti net biologiniai tėvai – iki bus priimtas įsiteisėjęs nuosprendis baudžiamojoje byloje), bus paimta iš kaltinamajam draugiškos aplinkos? Juk raštelius prijungti prie bylos nori gynybos pusė, o ne nukentėjusiosios.

Reiškia, mergaitės aplinka aktyviai bendradarbiauja su prokuroru, pasakoja, ką ji neva rašo. Todėl, galima susidaryti įspūdį, mergaitės aplinka veikia prieš jos interesus.

Tiesa, pamiršau – juk, pagal prokuroro prašymus, išeina, jog mergaitė, o ne A.Ūsas yra bylos kaltinamoji...

Kaip ir jos tėvelis, kurį pirmosios instancijos teismas apkaltino mažametės tvirkinimu (nuosprendyje parašė, jog filmuodamas Drąsius Kedys faktiškai neva ir ištvirkino mergaitę, neva ji pasakodama apie prieš ją padarytą nusikaltimą, šitokiu būdu „įgijo realią seksualinę patirtį“) – nors nukentėjusiųjų įstatyminiai atstovai, turintys visas nukentėjusiųjų teises ir pareigas, negali būti teisiami už tai, ko nepadarė, ir byloje, kurioje net nedalyvauja... Nes teisiamas turi būti bylos kaltinamasis, o ne tie, kurie nukentėję nuo nusikalstamos veikos ir jos padarinių.

P.S. Dėl pasakojant įgytos „realios seksualinės patirties“ tenka dar kartą pacituoti vieno skaitytojo žodžius: „Jeigu realią seksualinę patirtį galima įgyti pasakojant, tai, aš, pavyzdžiui, noriu tapti lakūnu – tai aš pasakosiu, pasakosiu – ir įgysiu realią skraidymo patirtį?“

Komentarai

 

 

 
 1. kubusasa rao:

  kol sitoj “valstybej” bus, bent, 3 tokie Teisininkai, kaip Kristina – turekim Vilties. ( cia kaip Sodomoj, Gomoroj ) .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Aciu rao:

  Aciu Kristinai,Aciu,kad rasote,mergytes negali buti paliktos kalejime ir uzmirstos.Visa Vaisvidava zino,kaip buvo suzalota Orinta,kaip ji vargo su savo beda.Sudarke gyvuliai vaika,padare invalidu,kiek tas vaikas skausmo iskente,o vadinama motina vaiksciojo galva iskelusi,jei nusovimas buvo per maza bausme.Dega turbut pragare,Vargse Deimante kelis metelius laimingus dar augo pas diedukus,pakol banditai neisnese.Prakeikmas zmoniu nenueis perniek ,atseikes Dievas uz vaiku kancia visiems smuratavusiems.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 3. chi chi rao:

  CHI CHI CHI , violetiniai pedofilai , garbinantys Bendoraiti , jo viesnami , slepiantys pedofilu pavardes ir priverte tuos vaikus nepilnamecius isvaziuot is Garliavos “garbingos” pedofilines…Labiausiai aciu advokatui Venckui / buvusiam policininkui, ismestam is ten.O kad isvaryt is policijos- reikia sociai prisidirbt, ka ir padare Venckus/……GARLIAVINIAI PEDOFILAI……

  Thumb up 1 Thumb down 2

  • kubusasa rao:

   sakai ” buvusiam policininkui ” tai jega ! Tu niekad nebusi “buves”. tu amzinas iskrypelis …

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. BABAI, rao:

  Esi padugnė,krią reikia mesti į ugnį ,kad neliktų pėdsakų jod toks dvikojis parazitas kažkada trypė šventą žemelę.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 5. buvo buvo ta pedofilija rao:

  pedofilas kedys su savo sugulove

  Thumb up 0 Thumb down 2

 6. prakeiktieji rao:

  ciniški prokuroai

  Thumb up 2 Thumb down 1

 7. realistas rao:

  Manau, kad realią seksualinę patirtį gali įgyti pasakojant, tik tokie, kaip prokuroras E.Motiejūnas?

  Thumb up 2 Thumb down 1

 8. janina rao:

  Tai jai pedofilijo nebuvo,tai kam tas mergytes abi isveze ir uzdare kaip i kalejima,kam ta smaukunaite saugo.Vadinasi buvo,kad yra ka slepti.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 9. KEDYS ZMONEMS LIKS DIDVYRIU GYNUSIU SAVO VAIKA rao:

  IR NIEKO JUS CIA NEAPGAUSIT,ZMONEMS SENAI AISKU,KAD TA PEDOFILIJA BUVO.KAZI KIEK DAR VAIKU LIETUVOJE YRA PEDOFILU ISNAUDOJAMI,JUK JIE NEBAUDZIAMI.ZMOGUS PASIPRIESINES KAIP DRASIUS BUVO NUZUDYTA,O SU JO DUKRA SITAIP PAGROBTA IS GIMTU NAMU IS VIS NEAISKU KAS YRA DAROMA.

  Thumb up 5 Thumb down 3

 10. Na rao:

  Aisku buvo, kad nebuvo is pat pradziu, tik bijota: is pradziu nestabilios psichikos Kedzio, kuris gazdino sesute teiseja, paskui draugeliai policijoj, teismuose leido issidirbineti ‘teisejai’ su savo melagingais parodymais, bet kai pamate, kad einama pasakos keliu apie auksine zuvele, kai prezidente uztardama tapo atpirkimo oziu- priejo liepto gala, pradejo viska spresti is esmes….o reikejo tai daryti pradzioje ir suemus Kedi – nustatyti jo psichika ir keslus bei burbulo kurstytoja…

  Thumb up 4 Thumb down 7

 11. Gėda pažiūrėti rao:

  žmonėms į akis?Kodėl jie visi žiūri į žemę arba į dangų?Kiek reikia būti prisidirbus,kad bijotum pakelti akis į TIESĄ?

  Thumb up 8 Thumb down 0

 12. PEDOFILAS DRASIUS KEDYS ZUDE ZMONES rao:

  kurstomas savo SESERS-SUGULOVES NERINGOS VENCKIENES- tokie yra liudininku parodymai, TEISMO SPRENDIMAS!
  p.s tikiuosi patenkinti KK idiotai?

  Thumb up 2 Thumb down 9

  • visokioms baboms ir tau, genetinio broko maiseli rao:

   paduok dar i teidma uz valstybes gripvima:
   1. Teismo ekspertus, nustaciusius, kad mergaite nemeluoja.
   2. Prokurorus a.valantina bei r. jenceviciu, kurie teige, kad pakanka duomenu pareiksti itarimus pedofilija.
   3. Seimo tyrimo dalyvius, nustaciusius, kad bylos tyrimas vyko atmestinai ir buvo vilkinamas. (Pagal cinina ir lavaste gautusi – tyrejai blogai tyre tai, ko nebuvo, o Seimas juos nubaude uz tai, kad nieko nebuvima nevykusiai tyre!!!)
   4. Ko gero didziaja dauguma Lietuvos menininku – jautriausia visuomenes dali. Ypac rezisieriu, daugelio prizu laimetoja, A.Mateli, kuris pasake, kad jei mergaite apsimeta – tai ji geniali aktore.
   5. Visuomenine Komisija (su Konstitucijos kurejais) Garliavos ivykiams tirti.
   6. Daugybe savo, o ne nulini pasitikejima turinciu teismu, galvomis, galvojanciuju.

   Taigi, neapsiribok vien KK “idiotais”, seklumu duobagyvi…

   Thumb up 1 Thumb down 1

 13. chi chi rao:

  Idomi ta Kristina…

  Thumb up 0 Thumb down 4

 14. Jau rao:

  jo fizionomija rodo, kad neturi kur dingti…”pakabintas” pyyyyyyyyyderas….

  Thumb up 11 Thumb down 1

 15. Ik kokiam gi mesle rao:

  turi sedeti prokuroras, kad tai gadinti savo reputacija???????

  Thumb up 14 Thumb down 1

 16. chi chi rao:

  Algirdui – Rimui – beta vulgaris- seniai zinomoms dainelems————————kaip bekalbetumete , kokiokis eilemis – savo , ar klasiku – berasinetumete,- dvelkia is jusu PLANKTONAS VIOLETINIS….

  Thumb up 2 Thumb down 11

  • rimas rao:

   keisčiausia, kad tu tuo domiesi. Aukščiau nepepatempi ?

   Thumb up 7 Thumb down 2

   • to chi chi rao:

    juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis. O tai gali buti anot jusu planktonas violetinis:)) chi, chi

    Thumb up 2 Thumb down 5

   • chi chi rao:

    nepepatemu…ir ka tu man….Nei auksciau , nei zemiau…tik iki klonio mastymo, tik tik. Pirmyn , vergai violetiniai nuzemintieji…..

    Thumb up 1 Thumb down 4

 17. Algirdas rao:

  Eina Baba,klumpes krypsta
  Ant Venckienes baisiai pyksta.
  Ta po Londonus vaziuoja
  Baba ozka tik daboja.

  Thumb up 5 Thumb down 4

  • Baba rao:

   Ponas Algirdai, Jums leidus, ištaisysiu klaidas ir trupučiuką pakoreguosiu:

   Babai einant, klumpės krypsta:
   Ant Venckienės žiauriai pyksta.
   Ta po londonus kvailioja,
   pedofilus ten (?!) daboja…

   Juk truputėlį vaizdingiau? Tiesa? O Tamsta apie kažkokias ožkas, kai „nedobityje pedofily vokrug nas okolačivajutsa“ (kai nedamušti pedofilai apie mus trainiojasi). Juk prisiekė, kol bus nors vienas nedamuštas pedofilas, kojos iš Lietuvos nekelti. Gal žinote, kiek tų pedofilų per pusmetį ta mūsų aktyvioji kovotoja N.Venckienė Lietuvoje jau nukovė, kad antrą frontą Londone atidarė?

   Thumb up 2 Thumb down 5

   • Algirdas rao:

    Lavastos marazmu neskaitau,tai ne i viena Tamstos pateiktu klausimu ir neatsakysiu.
    Gal savo ozkos Antanienes klauskit?

    Thumb up 4 Thumb down 2

    • Baba rao:

     Suprantu Algirdai, kad jums, užsiangažavusiems dogmatikams, ta Baba, kaip rakštis subinėje. Užjaučiu, bet niekuom negaliu padėti.
     Beja, jūs gi mano komentarų ir neskaitote. Tik aš, ko gero vienintelė, skaitau visus jūsų komentarus, kad susidaryčiau bendrą foną apie savo kolegų komentatorių degradacijos progresavimo lygį bei violetinio planktono, įsikūrusio kauluose, smegenų poveikio pasėkmes. Sėkmės poezijoje.

     Thumb up 1 Thumb down 5

 18. Baba rao:

  Kavalks 2013-02-19 – 08:59 komentuoja:

  „Penki nuzudyti zmones….penkios isleistos knygos….ir visa tai del “isgalvotu” kaltinimu pedofilija.Sitoje istorijoje visi ivykiai yra vienaip ar kitaip tarpusavi susije,BET visa tai yra isskaidyta i atskiras bylas“.

  Na, visų pirma tai ne penki nužudyti, o vos ne antrą tiek daugiau. Visų antrą, tai nužudymai ir išleidžiami tuo pagrindu romanai, su konkrečia garliavine pedofilija neturi beveik nieko bendro, išskyrus tai, kad visą tą purvinai-kruvino spektaklio tragikomediją, už mūsų pinigus valstybės išlaikomi strateguotojai, labai nemokšiškai, bando įvilkti į garliavinį-violetinį rūbą.
  O į begalę neprotaujančių piliečių klausimų, kodėl buvo žudomi žmonės, jei Kedytė dėdžių nelaižyta, galiu tik pasakyti, kad tai ne argumentas. Kad būtų įtaigiau, klauskite taip: o kodėl į Žemę pasipylė asteroidų lietus, jei nebuvo Garliavoje pedofilijos? Ir tai bus lygiavertė tokia pat nesąmonė.
  Negi taip niekada ir neprasiblaivėsite, o, kaip apduję nuo kvaišalų, metų metais trauksite tą pačią giesmę, kurią jums užveda angažuoti politikai ir jų klakerėliai?

  Thumb up 2 Thumb down 6

  • o rao:

   cia as vel Jusu komentarui pritariu.

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • Visiškai jus palaikau rao:

   Jei Kedžiai augino nutrijas, buvo pažįstami su nusikaltėliais, advokatavo kažkam ne tam, reiškia, kad kažkokios su jais susijusios mažametės snarglės pakirkinimas nėra jokia pedofilija, o tik smagus laiko praleidimas?

   Thumb up 2 Thumb down 5

  • BABAI rao:

   senai su galva negerai.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 19. akivaizdu rao:

  Po apylinkės teismo sprendimo (pedofilijos nebuvo), tą pačią dieną atrodytų tarpusavyje nesusiję žmones :senis Ūsas, Lavastė ir Stankūnaitė visi atskirai davė tevizijai (LNK) intervių ir tvirtino tą pačią įdijotiškiausią versiją, jog pedofiliją išgalvojo Venckienė norėdama patekti į seimą. Žodžių trūksta … Tai įrodymas , kad yra “režisierius” , kuriam ši versija atrodo įtikima ir kurio visi klauso.

  Thumb up 13 Thumb down 2

 20. kristina rao:

  nera ko net komentuoti,nes atejus laikui vuskas paaiįkes

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Baba rao:

   O kada, kristina, tas laikas ateis, kai „vuskas paaiįkes“? Ar mūsų anūkėliai dar bus gyvi?
   Beja, o kas turėtų paaiškėti?

   Thumb up 1 Thumb down 5 
Video reportažasNerpigiau./lt

Aktualu. Komentarai
Profsąjungos: Vasario 15 d. – į mitingą su lagaminais ir vaikais
Įžeistas Seimo narys S. Šedbaras trečiajame teismo posėdyje nepasirodė 20
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Akcijos „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“ metu buvo pristatyta rekordinio dydžio peticija (36)
30 metrų – būtent tokio ilgio peticija prieš priverstinę migraciją buvo pristatyta Vilniuje...

Pakvaišimas dėl Zika viruso: apgaulė ir maskuotė tęsiasi 
Pagal Jon Rappoport Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą)...

Vilniaus knygų mugės viešnia M.Stepnova: „Neįmanoma parašyti apie šiuolaikinę Rusiją taip, kad išeitų tiesa, o ne ikona ar šmeižtas“ (2)
„Aš rašau visai negalvodama apie skaitytoją. Galbūt tai blogai, užtat sąžininga. Aš nesistengiu...

Ko trūksta, kad gyventume kaip švedai? (38)
„Švedų kalbos mokėjimas man neabejotinai buvo kelias į sėkmę“, – teigia Aurimas Rudžionis,...

LEU daktaro disertaciją apgynusi Austėja Landsbergienė gavo Kolumbijos universiteto stipendiją (45)
Lietuvos edukologijos universitete (LEU) daktaro disertaciją apgynusiai Austėjai Landsbergienei skirta Kolumbijos universiteto Mokytojų...

Kaip apsisaugoti nuo žiemą padidėjusios oro taršos? (4)
„Jeigu Lietuvoje oro temperatūra ilgą laiką išliktų labai žema, žmonės ir toliau aktyviai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
VRM ministras S.Skvernelis ir jo komanda rinkimuose dalyvaus su LVŽS? (45)
“Vasario 11 d. 10 val. Šiaulių rajone,  Naisiuose lankysis ir...
Prezidentė pasirašė dekretą dėl sveikatos apsaugos ministrės atsistatydinimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į...
LSDP valdyba: Teisėsaugos institucijos negali virsti politinės kovos įrankiu
„Slaptos pažymos apie nepageidaujamus kandidatus, nutekinta informacija apie vykdomus tyrimus...
 
Byla, kurioje Rusijos FSB “kiemavojo” tarsi pas save namie (20)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas padėjo tašką „teroristės“ Eglės Kusaitės byloje –...
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. [2.V. Jankauskas: „Jeigu visuomenė sužinotų, už galvos susiimtų“] (61)
Pradžia.  Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1....
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1. Ką parodė eksperimentas su tūtelėmis? (362)
Pakartotinės įvykio vietos apžiūros metu 1991 m. rugpjūčio 1 d....
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Dramatiška gelbėjimo operacija Vilniaus r. (video iš lydinčio tarnybinio automobilio) (3)
Trečiadienio vakarą iškvietimą į Šiaudinės km, Juodšilių sen. Vilniaus r....
Biržų rajono savivaldybėje neramu: po „Karšto komentaro“ publikacijos STT pradėjo ikiteisminį tyrimą (1)
Po praėjusių metų lapkričio mėnesį „Karštame komentare“ išspausdinto straipsnio „Kas...
Bręsta nauja era teismų sistemoje: rezonansinių bylų nagrinėjime siūloma dalyvauti ir tarėjams (61)
Teisingumo sistema turi tapti demokratiškesne ir įtraukti daugiau žmonių. Vadovaudamasi...
 
R.Grajauskas: 2016 metais Lietuvos ekonomiką už ausų temps atsigaunanti Europa (5)
Artėjant 2016 metams, rinkoje netyla kalbos apie galimą naują krizę....
Elektros jungtys su Švedija ir Lenkija – istorinis pasiekimas (26)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė simboliškai įjungė elektros jungtis „NordBalt“...
Žemės reformos metamorfozės
Pagal naująjį įstatymą, bendras iš valstybės įgytos žemės ūkio paskirties...
Krašto apsauga   Užsienis
Prezidentė: Lietuvos kariuomenės savanoriai pranoko visus lūkesčius (43)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Karaliaus Mindaugo husarų batalione...
VGT nutarė: Lietuvos kariuomenė bus modernizuojama – įsigysime pėstininkų kovos mašinas „Boxer“ (76)
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba svarstė...
2016 metų Lietuvos gynybos biudžetas sieks 1,48 proc. BVP (1)
„Sveikinu Seimo sprendimą didinti gynybos biudžetą. Tai sudaro prielaidas nuosekliai...
 
Politologas M. Puidokas: „Irano ir Saudo Arabijos santykių krizė gilėja“ (8)
„Saudo Arabijos ir Irano santykių krizė dar labiau destabilizuoja ir...
A.Avakovas – M.Saakašviliui: „Išsinešdink iš mano šalies! “ M.Saakašvilis: „Aš – ukrainietis“ (56)
Odesos gubernatorius Michailas Saakašvilis apgailestauja, kad pavadino Ukrainos premjerą vagimi,...
Rusija skelbia pateikusi Turkijos naftos pirkimo iš Islamo valstybės įrodymus (43)
Rusijos gynybos ministerija paskelbė pateikusi įrodymus, jog Islamo valstybę ir...
Sportas   Laiškai
 
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (30)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...
Atviras laiškas dėl Vilniaus m. savivaldybės viešojo konkurso sąlygų, palankių „laimėti“ tik vienam dalyviui (26)
Vilniaus m. savivaldybė vėl rengia konkursą, kuriame akivaizdžiai sudaromos sąlygos...
Anapilin išėjo taip ir nesulaukęs istorinio teisingumo Medininkų byloje… (59)
2014 m. liepos 21 d. (pirmadienį) 15 val. 10 min....