Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Pokalbiai       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2016 Vasaris 13 Šeštadienis
 

Kiekvienas savo likimo kalvis, V.Uspaskich – taip pat

2012-12-22 20:44 | Naujienos | Komentarų (127)

Sukčiavimu kaltinamas teisiamos Darbo partijos pirmininkas Viktoras  Uspaskichas, panašu, nėra savikritiškas - savo klaidų nenori matyti. KK nuotr.


Giedrė Gorienė

Net 86 Seimo nariams balsavus už tai, kad sukčiavimu kaltinamam Darbo partijos pirmininkui Viktorui Uspaskichui ir jo bendrapartiečiams būtų panaikinta teisinė neliečiamybė, pasipylė kaltinimai. Kalti konservatoriai ir socialdemokratai, nes jie nori sukurti dvipartinę sistemą, kalta Prezidentė, nes ji atseit tiesiogiai kišosi į imuniteto procesą, kalti visi, kurie buvo ne Viktoro Uspaskicho pusėje, bet tik nekaltas yra pats Viktoras Uspaskichas, kuris Darbo partijos „juodosios buhalterijos“ byloje yra kaltinamas sukčiavimu ir kuriam gresia iki aštuonių metų nelaisvės.

Po V.Uspaskicho nenaudai pasibaigusio balsavimo politikas sakėsi padarysiąs čierką, nusiraminsiąs ir pamąstysiąs, dėl ko čia jį prisivijo tokia lemtis.

Kitą dieną dienraštyje, kuris figūruoja prokurorų sudarytoje DP valdymo schemoje – kad šis dienraštis DP buvo remiamas per prenumeratą, t.y. jį prenumeruojant dideliu tiražu, pasirodė vienam iš „imuniteto kaltininkų“ -Prezidentei - kertantis straipsnis. Kadangi V.Uspaskichas, kaip pasakė pats, po imuniteto panaikinimo tapo laisvas, tai, galima suprasti, tokių ir panašių kertančių straipsnių šiame dienraštyje ar jo satelitiniame bulvariniame laikraštyje tik daugės.

Tačiau artėja Kalėdų – šventimo ir apmąstymų metas, todėl pasistengsiu Viktorui Uspaskickui padėti suprasti: ką jis darė ne taip, kad po gruodžio 20 d. balsavimo Seime jam „šviečiasi“... aštuoni metai nelaisvės. Taigi...

Po to, kai 2010 metais ant Kauno marių kranto buvo rastas negyvas Drąsius Kedys, o šalia – ginklas, iš kurio nušautas teisėjas Jonas Furmanavičius, o oficiali versija – kad Drąsius Kedys mirė užspringęs skrandžio turiniu, nors „Karšto komentaro“ turimo D.Kedžio lavono nuotraukos – mat KK pirmasis detaliai nufotografavo D.Kedžio kūną parvežus iš skrodimo – leido susidaryti visai priešingai mirties versijos prielaidai, aš nuėjau į Seimą – į Darbo partijos frakciją. Jau iki tol Viktoras Uspaskichas visur, kur tik galėjo, rėkė, kad Darbo partijos byla yra politinė, todėl naiviai pagalvojau, kad šita partija gali būti suinteresuota perlaužti šitos supuvusios teisėsaugos stuburą – kad jeigu pavyktų pasiekti, jog būtų ištirta bent viena daugybę abejonių ir audrų visuomenėje sukėlusi rezonansinė byla, tai mūsų teisėsaugoje įvyktų lūžis. Kadangi teisėsauga parodė, jog ji viduje pati nežada keistis, nesugeba ištirti Kauno žudynių bylos, pamaniau, kad tą teigiamą impulsą gali duoti tik postūmis iš šono – pvz, partija, kuri pati teigia esanti nukentėjusi nuo tokios teisėsaugos.

Taigi, nuėjau į Seimą, į Darbo partijos frakciją ir pasikalbėjau su vienu partijos prezidiumo nariu. „Baik tu, Giedre, Gapšiui, Uspaskichui pateikti kaltinimai, mūsų partija niekur negali kištis – mes turime šioje situacijoje būti ramiai“, - atsivėrė man tada vienas Darbo partijos prezidiumo narys.

O aš į tai jam atsakiau: „Jūs nesuprantat: jeigu jūsų partiją nuspręsta suėsti, vadinasi, taip ir bus padaryta. Jeigu buldozeris važiuoja, jis jau nesustos. Tai jau aksioma. Tačiau dabar jums yra šansas – Kauno įvykių byla yra raktas į šitos teisėsaugos stuburo perlaužimą. Jei norite teisybės savo byloje, padėkite surasti teisybę ir Kauno byloje, juolab kad čia jau keturi lavonai“.

Deja, Darbo partijos prezidiumo narys tada tik palingavo galva ir tyliai pasakė: „Baik tu, Giedre, juk mūsų partijai byla, supranti? Mes tik pasijudinsime, viskas...“

Ir viskas. Supratau, kad „tegul ten kažkas kažkur žmones žudo, tegul teisėsauga, neištirdama tų žmogžudysčių, kelia visuomenėje įtampą ir taip skatina neramumus, o mūsų partija ramiai pratūnos tų įvykių šešėlyje ir gal kaip nors savo partijos bylą per tą laiką susitvarkys“.

O juk šitos partijos pirmininkas – milijonierius. Dabar, nuimant jo imunitetą Seime, jis citavo ten kažkokį amerikietį – jo teiginius apie požymius politinių bylų. Pyko ant konservatorių, nes šie atseit nori jo, Uspaskicho, politinio „skalpo“. Bet – ar ne nuo konservatorių partijos „skalpas“ būtų nuimtas, jeigu, pvz., Viktoro Uspaskicho pastangomis būtų ištirta visuomenėje įtampą kelianti Kauno byla? Juk tie keturi lavonai plius dar vienas tai buvo valdant konservatoriams? O ką tai rodo? Kad prie šitos partijos Lietuvoje gyventi nesaugu: kad gali būti rastas sudaužytas ant marių kranto, bet ekspertai nustatys, kad mirei užspringęs vėmalais, ir konservatorių valdžia nepajudins nė piršto, kad būtų išaiškinta tiesa.

Taigi, Viktoras Uspaskichas – milijonierius. Ką jam, sakykite, reiškė mesti iššūkį tokiai teisėsaugai, kuri nesugeba rezonansinių žmogžudysčių ištirti? Įkurti fondą, pervesti milijoną ir iškviesti geriausius tyrėjus ir ekspertus iš JAV – kad šie nušluostytų nosį mūsų supuvusiai teisėsaugai, kuri sugeba taip sukelti įtampą visuomenėje, kad paskui Lietuvos Prezidentė net Amerikoje yra įtūžusios minios persekiojama?

Taigi, įsivaizduokime, jeigu 2010 metų vasarą Viktoras Uspaskichas būtų to ėmęsis – jis principingas, ambicingas, turi pinigų, jo gera dūšia (kartais), todėl tinkamai Viktorą Uspaskichą nukreipus, jis, manau, galėtų ir gero padaryti vardan Lietuvos, - jeigu būtų įkūręs fondą ir demaskavęs teisėsaugą, nesugebančią ištirti bylų. Tai, esu įsitikinusi, kad šiandien mes turėtume visiškai kitokią padėtį mūsų valstybėje: dirbtinai suskaldyta tauta būtų suvienyta, nes, spėju, finale paaiškėtų, kad tiek Drąsius Kedys, tiek Andrius Ūsas greičiausiai žuvo nuo tų pačių užsakovų rankos. Tačiau šių mirčių netyrimas, palaidojimas po „nelaimingo atsitikimo“ priedanga, ir toliau tam tikroms jėgoms valstybėje leidžia kurti įtampas ir kariauti savo karus. O kad visuomenė galiausiai būtų suvienyta, juk reikėjo tiek nedaug: priimti politinį sprendimą, kad nusikaltėliai, kas jie nebūtų, nebus dengiami. Turi būti sudėti visi taškai ant „i“, ir visi kaltieji – kas jie bebūtų – turi atsidurti teisiamųjų suoluose. Tačiau toks sprendimas teisėsaugoje nebuvo priimtas, todėl kažkokį teigiamą poslinkį galėjo duoti privati – pvz., įtakingos partijos pirmininko, iniciatyva. Deja...

Taigi, tylėjo Viktoras Uspaskichas, kai Kauno byloje vienas po kito buvo randami lavonai, nors jo pažintys ir ryšiai, manau, galėjo jau seniausiai nors nuo D.Kedžio mirties paslapties skraistę nutraukt (šaltiniai, pietavę su Rusijos ambasadoriumi, pasakojo, kad „rusai turi iš palydovo nuotraukas, paneigiančias oficialią Lietuvos prokuratūros versiją dėl Kedžio žūties“) - juk Viktoras Uspaskichas savo laiku nuo Lietuvos teisėsaugos slapstėsi Maskvoje, taigi, matyt, turi ten ypatingų ryšių ir tikrai galėtų Lietuvai Kedžio mirties tyrime pasitarnaut. Tačiau Viktoro Uspaskicho pašonėje partijoje sėdi toks buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas – jeigu atsimenate jo bičiulio A.Kliunkos surengtą garsią drebančių rankų spaudos konferenciją GP dėl Drąsiaus Kedžio, tai klausimų, kodėl Viktoras Uspaskichas nesikišo į Kauno įvykių „buldozerį“, turbūt kaip ir nėra... (Jeigu Viktoras Uspaskichas norėtų pamatyti, kaip iš tiesų atrodė Drąsiaus Kedžio kūnas po užspringimo skrandžio turiniu – prašau, gali ateiti į redakciją ir mes jam tas nuotraukas parodysime – tai turbūt geriausias įrodymas, pademonstruojantis nacionalinius mūsų teisėsaugos ypatumus...)

Tylėjo Viktoras Uspaskichas ir tuomet, kai Algirdas Paleckis už nuomonę, o jo byloje liudiję asmenys – už tai, ką matė, buvo nuteisti. Nerėkė Viktoras Uspaskichas, kad formuojasi pavojingas precedentas – kad žmonės demokratinėje ir teisinėje visuomenėje už nuomonę jau yra teisiami. Matyt, Viktoras Uspaskichas bijojo konservatorių reakcijos – kad bus prie kryžiaus prikaltas ir „Kremliaus agentu“ įvardytas. Juolab, kad tuo metu darbiečiai kaip ir „susimylėjo“ su konservatoriais „atomine“ meile – taigi, Viktoras Uspaskichas vėl greičiausiai galvojo tik apie savo nuosavą ir savo partijos „skūrą“: kad tik man su partija kaip nors iš tos bylos sveikiems kailį išnešti, o per kitus buldozeris tegul važiuoja. Ar ne?

Tylėjo Viktoras Uspaskichas ir dėl Medininkų žudynių bylos, kuri, kaip teigia į šitą bylą įsigilinęs advokatas Arūnas Marcinkevičius, net nėra ištirta – tačiau žmogus joje jau yra nuteistas. Ir iki gyvos galvos. Vėlgi - norėjo būti "sterilus" prieš konservatorius?

Taigi, tylėjo Viktoras nuo pat Kauno žudynių, nors galėjo aktyviai veikti ir padėti perlaužti tokios sistemos, kuri griauna bei luošina žmonių gyvenimus, apkaltindama nekaltus, stuburą – ir padaryti tą profesionaliai, įkuriant fondą ir kviečiantis geriausius specialistus ir ekspertus iš Vakarų. Tylėjo, nes galvojo: ai, turiu pinigų, susitvarkysiu – juk čia Lietuva. Bet Viktoras Uspaskichas, matyt, pamiršo: kad ir „tulpiniai“ kažkada buvo ne „tulpiniai“, o „gerbiami verslininkai“, dirbantys su aukštais komisarais pagal Policijos departamento „darbo planą“ ir irgi besimaudantys piniguose. O kur tie „tulpiniai“ dabar? Vieni po žeme, o kiti – sėdi iki gyvos galvos... O kur juo kuravę komisarai? Ar jie buvo teisiami, kad neprižiūrėjo savo agentų ir leido žudyti? Ne...

Taigi, nereikia būti vaivomis ar palmiromis, kad jau prieš šešerius metus, kai prasidėjo Darbo partijos byla, išburtum: Viktoras Uspaskichas sėdės, Darbo partiją perims Artūras Paulauskas ir taps šitos partijos pirmininku.

Deja, būtent šita kryptimi važiuoja „buldozeris“, ir jeigu Viktoras Uspaskichas būtų mažiau daręs „čierkų“ (nes girta ar pagiringa galva gali išmąstyti tik kokiu keliu greičiau į pragarą nueit), tai jau seniai būtų pamatęs, kad jo „patarėjai“ jam grindžia kelią būtent į Sniego gatvę – tik, matyt, per tą programą „dainos, mergos, estrada“ Viktoras Uspaskichas jau normaliai mąstyti nebegal.

Ir iš tiesų: kas sumąstė tokią nesąmonę, kad Viktoras Uspaskichas, jeigu nori įrodyti, kad jo byla – politinė, turi įsikūnyti ne į Tado Blindos – dabartinės Lietuvos atveju į nuskriaustųjų nuo korumpuotos teisėsaugos gynėjo amplua, bet į ... „klouno“ amplua. „Apsigyventi“ Mockaus TV, laidyti pigius juokelius ir tapti oligarchų ir klanų įrankiu, sudorojant Prezidentę? Kas čia taip patarė? Turbūt tada, Viktorai, buvot laaaabai girti...

Darbo partijos byla, pradėta prie Prezidento Valdo Adamkaus, transformavosi į įrankį Viktoro Uspaskicho asmenyje mušti Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Lygiai taip pat, beje, ir Neringa Venckienė buvo paversta įrankiu mušti Prezidentę.

Ar kas nors kada nors bandė nupaišyti schemą ir rodykles, o iš kur tokia provokacinė iniciatyva plaukia?

Viktoras turbūt nugriūtų, kai paaiškėtų, kad jo rankomis veikia... V.Adamkaus aplinka.

Lygiai tas pats – ir N.Venckienės atveju.

O Valdą Adamkų ir jo pasisakymus apie Darbo partijos bylą Viktoras Uspaskichas citavo ne kartą...

Taigi, ne konservatoriai, ne socialdemokratai, ne Prezidentė ir ne dar kas nors kaltas, kad Viktoras Uspaskichas atsidūrė tokioje teisiamojo padėtyje, kurioje jis yra dabar, bet pats... Viktoras Uspaskichas. Nes savo veiksmais – ypač pastaruoju metu, jis elgėsi tarsi vedamas nusikaltėlio mentaliteto: paspausti, dar labiau paspausti, politiškai pašantažuoti (prisiminkime skubiai – prieš Vyriausybės programos tvirtinimą – surengtą Seimo laikinosios komisijos posėdį dėl teisiamų darbiečių imuniteto; paskui – nebalsavimą už biudžetą prieš svarstant imuniteto klausimą, ir t.t.). Tai – labai žemas lygis. Kuris baigėsi „triusikais“ ir „čierka“ - labai jau nesolidžiai...

Beje, ar nebuvo taip, kad prieš VSD kratą Darbo partijos būstinėje vienas darbietis, dirbęs struktūrose, atėjo pas Viktorą Uspaskichą ir įspėjo, kas rengiama? Ar Viktoras Uspaskich tada, susidėjęs kojų ant stalo, nenusijuokė: „cha, cha, cha“? Atseit, pinigų turiu, nieko nebijau? Deja...

Be to, dar kai Viktoras Uspaskichas slapstėsi nuo Lietuvos teisėsaugos Maskvoje jis buvo sulaukęs pasiūlymo ką nors daryti dėl teisėsaugos siautėjimo Lietuvoje, tačiau Viktoras Uspaskichas tada dėjosi „kietuoliu“ ir pasiūlė... mitinguoti, jeigu kas nors  žmonėms nepatinka Lietuvoje!

Tai va: pasikėlimas, savęs pervertinimas, kitų paniekinimas – štai tie dalykai, apie kuriuos, manau, Viktoras Uspaskichas turėtų per Kalėdas pagalvot. Na, jei darys, „čierką“ ir neturės laiko, tada – Dievas jau taip surėdo: kad arba atsiunčia ligą, arba pasodina į kalėjimą. Ir tada galvoti laiko daug yra...

Taigi, strategija ir taktika – kad su bičiuliais oligarchais „ėsiu“ tiems bičiuliams neįtinkančią Prezidentę – nepasiteisino. Na, nepasiteisino „durniukui“ Uspaskichui, nes jis turbūt sėdės. O tie nedurniukai oligarchai, skraidę su Prezidentu Valdu Adamkumi po užsienius savo verslo reikalų tvarkyti, į Daukanto aikštę Valdo Adamkaus pakaitalą pasistatys, kuriam tas „durniukas“ Uspaskichas galės malonės prašymą rašyti. Sakot, Paulauskas surašys? Gal ir surašys, jeigu Paulausko „sveikoji atmintis“, kad jis pažinojo tokį Viktorą Uspaskichą, per tą laiką neišsitrins...

Taigi, kaip sako lietuvių liaudies patarlė, kiekvienas savo likimo kalvis. Viktoras Uspaskichas – taip pat.

Komentarai

 

 

 
 1. Pikasas rao:

  LRT apžvalgininkas Jevgenijus Bardauskas nuosaikiai primena žinomus faktus, ir dar santūriau pabando juos vertinti (pas “delfistus”). Kaip dažnai gan nykiai buvusiai “siaurovizijos” “Savaitės” laidai, tai galima būtų priskirti prie pozityvo. Prieš rinkimus visokie “savukynai”, “miliūtės”, “pumprickaitės” pasireiškė su tokių didžiuliu, tačiau “kreivu” įdirbiu, kad iš inercijos ir dabar tos televizijos “opusų” nesinori žiūrėti. Nors šiuo atveju matau šiokią tokią išimtį iš buvusio neokomunistinės raiškos balagano. Nors autorius nedrįsta ieškoti gilesnių įžvalgų, kaip tą pastaruoju metu dažnai pabando padaryti V.Dumbliauskas, tačiau ačiu ir už tokią informacijos santrauką, kuri gali padėti skaitytojui ir žiūrovui lengviau susigaudyti toje politinėje pastarųjų dienų mišrainėje.

  Vertą atkreipti dėmesį į panaudotą terminą “politinės korupcijos byla”. Apibendrinant galima pavadinti “Darbo partijos” veiklą ir taip. Tačiau toje veikloje yra ne tik partijos politinės korupcijos manevrai, bet ir atskirų jos lyderių konkrečios veikos, sietinos su finansiniu sukčiavimu ir klastojimu stambiu mastu. Kol kas, konkrečiai šioje byloje kaltinamaisiais yra tik 4 asmenys, tačiau analizuojant situaciją specialioje Seimo komisijoje išryškėjo, kad įvairias nusikalstamas veikas galėjo padaryti ir kiti asmenys. Tas byloje užčiuoptas “otkatinis” vėžys buvo apėmęs gal net didelę Kėdainių “kniaziaus” aplinkos dalį. Aiškėja, kad “vokelinė”sistema buvojo ir partijos viduje. Gal net panašiais metodais kaip V.Uspaskicho versle. Jei eiliniams įmonių darbuotojams burnas gali užčiaupti nukentėjusios Budrevičienės pavyzdys, tai šiuo atveju prisipažinti gali trukdyti Seimo nario statusas, kurio ojojoj kaip nesinori prarasti. Kameros gyventojo statusas – visiškai kitoks…

  Apžvalgoje nepaminėti galimi A.Paulausko norai dalyvauti “Darbo partijos” frakcijos dalybose, aplenkti V.Uspaskicho bendražygio R.Pakso grupuotės panašūs interesai, neužsiminta apie “Drąsos kelio” frakcijos narių blaškymąsi. Daug kas nepaminėta. Visko vienu ypu neaprėpsi… Tačiau esmė, kad šį kartą Viktorui šantažas nepavyko, išsakyta aiškiai ir gan taikliai. Buvusio sambrūzdžio metu dar kartą išryškėjo “burokinių” paksoidinių ir darbiečių projekto bendrumas ir tai, kad LLRA didesnę įtaką turi Maskva, o ne Varšuva. Politikos “šoumeno” P.Gražulio trankymasis kumžčiu į stalą tik mažas pavyzdėlis, kokio įžūlumo gali pasiekti jėgos, kurios buvę nebūna. Visuomenei dar teks spręsti užduotį, kaip atsisakyti “penktos kolonos” paslaugų. Lengva nebus, tačiau neperlipę per šį kliuvinį, sunku būtų tikėtis didesnio ir greitesnio progreso.

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • Pikasotyrininkas™ rao:

   „…iš inercijos ir dabar tos televizijos “opusų” nesinori žiūrėti“. Jei nesinori žiūrėti, tai normalus žmogus ir nežiūri. Žiūri, kai norisi. Kur dingo jūsų principas: „Jei nujaučiu, kad koks nors mano užsiėmimas gali būti nerimtas, tai ir neužsiimu“ (2006-08-28)? Kur dingo jūsų nuojauta?
   Pilnesnio vaizdo kontekstas: „Prie visko esu pripratęs. Noriu tik pareikšti jums savo užuojautą. Sunku jums. Matau ir suprantu tokią būseną. Patikėkit. Kažin ar rašinėjat tokius opusus jums palengvės. Labai abejoju“.
   Su šventėm, Pikasėli®!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Pikasas rao:

    Ačiū, už palinkėjimus. Ir jums linkiu gražių švenčių.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    • Nuo palinkėjimo palinkėsiu rao:

     „Pasakysiu dar daugiau. Mano nuomone, V. Adamkus tapo kur kas laisvesnis įvairiomis prasmėmis ir to neįmanoma nepastebėti. Kodėl taip yra galima tik spėlioti. Kalbant apie pirmąjį valstybės asmenį, galima, kartais ir “nusispėlioti” ir tai būtų negerai. Nuo spėlionių susilaikysiu, bet nuo palinkėjimo vykdyti ir toliau tokią aiškią ir lanksčią politiką palinkėsiu“ (Pikasas, 2005-07-13)
     Pikasotyrininkas™
     P.S. Delfyje visi sveikina Adamkų. Tik Pikasas® kažkodėl nebesveikina ir nuo palinkėjimo nebepalinki…

     Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Į komentarą DEBILE rao:

  Na čia tai jau tikro Kowno turgaus intelektualo pasireiškimas.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. DEBILE rao:

  ar Rusija daugiau nieko neturi ka veikti, kaip isgama pedofila- zmogzudi Drasiu Kedi per palydova stebet? O gal Rusija turi nuotrauku, kaip jis su SESERIM NERINGA VENCKIENE SANGULAVO, salia dar mazamete pasigulde?
  p.s visai kvanktelejo zmogzudzio ……….!

  Thumb up 1 Thumb down 8

  • Algirdas rao:

   Nu kodel neturi? Turi.Dar tokius burliokus kaip tu, ant Volgos augina…Daug darbu,kai vodkos isgeri.

   Thumb up 5 Thumb down 1

  • >DEBILE rao:

   tavo tėvas tave girtas darė su savo ištvirkusia seserim? Matyt kitokio gyvenimo savo prišnerkštoje lindynėje tu nematei – tik apie tokį gyvenimą svajoji. Dar niekas neįrodė, kad Kedys ką nors žudė.

   Thumb up 7 Thumb down 0

  • JUZĖ rao:

   O KAS ČIA TAIP IŠSIGANDO…..AR KAD RUSAI TĄ MEDŽIAGĄ APIE D,KEDŽIO NUŽUDYMĄ APVIEŠINS IR IŠAIŠKĖS TIESĄ,KAŽKAS LABAI BIJO,IR Š BAIMĖS GALI Į KELNES PRIDĖTI IR LABAI SMIRDĖS

   Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Anonymous rao:

  Stuburas iki sekancio pelningo pamokejimo.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. Anonymous rao:

  Viktoras sistemos dalis,o dar “tevynei atidirbinet uz suteiktus milijonus reikia”.Per anksti konservus bande isdurti,paskubejo berniukas.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 6. Redas rao:

  Neblogai Giedre pavare, neblogai. KK gal dar tebeturi stubura?

  Thumb up 0 Thumb down 3

 7. tikrai rao:

  visos pajegos pajungtos ,,, SKALDYK IR VALDYK ,,, arba visa galinti nusluoti sluota po viena sluotrazi lauzoma ,, ,.,, Koservatoriai saipsi ir i delnus prunkcioja ,, vaivorykste horizonte matydami ,, ex kvailiai jus kvailiai , ,, avinams skirta cirka padedami vaidinti

  Thumb up 2 Thumb down 1

 8. Algirdas rao:

  Per kanala LIUKS! visa diena dainuoja italai.Su musiskiais.Siaip ta Sorena niekam tikus,bet su Al Bano taip sauniai uztrauke,net sale atsistojo.
  Morale? Pas gera seimininka ir Viktariuks praverstu,bet musu vagiams anis tik trukdo.Konkuruojanti firma,tskant.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 9. Jeronimas rao:

  Ant pedofilijos bylos zudyniu,ant nuzudytuju ir Garliavos mergaites,joja kas tik netingi.Pradedant visokio plauko zekais-liudininkais,islindusiais kaip pylypai is kazkokio kanapyno ,ar kokio slapto kankinimo kalejimo paruosti,ir baigiant iki prokuroru,partiniu gauju ,saugumieciu ir netgi dalies zurnaliugu.Ne tik darosi juokinga,bet jau ir nervinti pradeda.Ir visi naudojasi ivairiom formom.Kartais pozytyviai bandoma parodyti norint isskalbti auksciausiu valstybes valdovu ne visai svarius apatinius,kartyais atvirksciai.Ir kas idomiausia,kiek daug protingu ir beveik ekstrasensu,kurie visiems pataria,pamoko,kritikuoja.O prokurorai tyrejai kaip miegojo taip ir tebemiega sioje byloje.Ir nesuprasi,ar cia koncervatoriai valdo visus tyrimus,ar cia valstybe valstybeje susiformavusi is kokiu tai albinuku,alvyduku ar kokiu tai buvusiu …..

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Algirdas rao:

   Kiek Albina pazinojau is Sajudzio laiku -geras zmogus.Tai ir smeizia stribai.Juk Klano mes tik inicialus zinom.Ir dar neaisku,ar tuos.

   Thumb up 0 Thumb down 3

 10. Anonymous rao:

  Jei Viktoras sėstų, tai visose zonose visas sėdintis kontingentas ir bent pusė aptarnaujančio personalo reitinguotų DP, o kur gali, balsuotų už Viktorą…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. V.Ladas- Giedrei rao:

  Giedrė kažkodėl tikėjosi, kad to, ko nedarė savo galia jos karštai mylima prezidentė, savo pinigais padarys V.Uspaskich. Tai reikėjo tiesiai į jį kreiptis. Jis mielai pabendrautų su protinga ir simpatiška moterimi. Tik, – kiekvienam savi rūpesčiai. Neteisi, mano nuomone, Giedrė, kad įtaria Viktorą veikiant prieš prezidentę. Jis to niekada nedarė, ir, manau, nedarys. Kita vertus, prezidentė pati save nuvertino prieš tautą. Tame tarpe ir veiksmais prieš tautos pasirinktos partijos tiesiog žeminimą. O DP ir Viktoras net ir blogiausio scenarijaus atveju nebus pašalinti iš politikos, nepavyks masiuliams ir kitiems. Jau kartą partija buvo krizėje, ir nepražuvo, o tik susitelkė, ir tas susitelkimas ją iki šiol palaiko.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 12. nuomone rao:

  Ne tylejo Viktoriukas del Kauno zudyniu,o spjove tiesioginiame TV eteryje,tad nereikia jo vargseliu vaizduoti.Zmones mate,zmones nepamirso. Gerai rasote del bendru uzsakovu Kedzio ir Uso nuzudymui.Visi protingitaip mano.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 13. to rao:

  darbo partija be socdemų neturi daugumos,tai ir teisėsaugoj vieni nieko padaryti negali—tai jei būtų vieninga koalicija,galėtų kalnus nuversti—kai konservatoriai turėjo valdžią savo rankose,jie nežiūrėjo ką žmonės mąno–balsavo į debesis žiūrėdami,jiems įrodymų nereikė,svarbu jėga jų pusėje—juk taip nubalsavo,jog gegužės 17 dieną prieš mergaitę nebuvo panaudota prievarta,kai ir aklam aišku,kad nešama priekin kojomis(užlaužus koją koviniu metodu) jau yra prievarta—kiekvienas užpuolikų mostelėjimas—-akivaizdi prievarta……

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • atsiprašau rao:

   bet senai laikas užmiršti nekaltą mergaitę, kurią labai negražiai pasinaudojo kai kas lįsdamas į Seimą. Pradėkite mąstyti tikrų partijų supratimu. Būtent to ir trūksta Lietuvos žmonėms. Kol kas tik viena partija pilnai atstovauja savo kairiąjai ideologijai, visos kitos propaguoja tik dalis labiausiai pritraukiančias runkėjus. DP šiuo požiūriu — iš vis ne partija, nes neturi jokios ideologijos

   Thumb up 4 Thumb down 5

 14. nuomonė rao:

  labai teisingas straipsnis, reikėjo taikiniu pasirinkti SISTEMĄ

  Thumb up 3 Thumb down 0

 15. taigi rao:

  lietuvą valdo nesuprantamos jėgos,nereikia niekur eiti—tik apsižvalgyk—visi bijo konservatorių- su tuom išsišokėliu masiuliu priešaky (žinoma viskam diriguoja kubilius)–ir socdemai bijo lengvai kvėpuoti –kiekvienas krustelėjimas masiulio bus išnagrinėtas—jau kaupia bylų papkes,vienas tikslas,kad tik kuo daugiau dokumentų surinkti(kad ir be parašų ir nežinia kam skirtų)——-O žmonėm ,MASIULI,labai įdomų kur konservatoriai 33 milijardus padėjo(kiek į savo kišenes susikišo???)—tai jau ne milijonai-kur praskolintus milijardus sudėjo???ko masiulis ramus ir nemato kitos pusės—savo—tegu surenka vekselius kur padėjo pinigus ir parodo žmonėms —-kodėl taip per savo valdymo metus nuvarė lietuvą,kad visas jaunimas bėgte bėgo iš Lietuvos —kaimuose vien pencininkai—–svetur randa darbų ir labai patenkinti—- konservatoriai taip nuvarė Lietuvą,kad jau toliau nėra kur…..

  Thumb up 6 Thumb down 1

  • reikia rao:

   tikėtis, veikėjai tipo K.Masiulis jau pradės nykti iš politinio akiračio. Negali gi piliečiai nedaryti išvadų

   Thumb up 6 Thumb down 1

  • tas rao:

   sveplius masiulis slykstus demagogas,paskutinis sunelis,uoliai lodamas tarnauja savo klasei-biauru ziuret,kaip jis issidirbineja,nelaimingas skudurpalaikis,jau tiek visiems igriso-atsiprasau-tiesiog vemti vercia-aiskiai matosi-uzsiundytas…

   Thumb up 4 Thumb down 1

   • ```````````````` rao:

    kai į K.Masiulį kreipiasi “profesoriau,” man atrodo, kad iš jo žiauriai tyčiojamasi… Į profesorių jis man panašus tiek , kiek kiaulė į baleriną…
    Tai tik įžūliai nekenčiantis oponentų ir kitaip galvojačių Kubiliaus pasiuntinukas – “patrankų mėsa” – kaip jį pavadino protingesnis oponentas.

    Thumb up 2 Thumb down 1

 16. Vova rao:

  Vicka,ne volnuisia,tebia primiet matj Rossija.No budies klounom

  Thumb up 3 Thumb down 1

 17. mamai i Durdoma rao:

  Labas mama.Givinu as girai.Kaalicijos partneriai man kaledoms pakiso kiaule.Tai ant Stary Novy god niatvaziuosiu.Brasletas pirksiu.
  Mama,zaberi menia at siuda.Tava Viciokas.

  Thumb up 5 Thumb down 2

 18. rimas rao:

  sako, pakels akcizą. Teisingai. Asilui taip ir reikia. Gali kelti kiek nori . Asilui svarbu tik kad gautų žolės nenustipti.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 19. rimas rao:

  ten, kai rašiau ekselencija, neįdėjau c raidės iš principo. Nes negerbiu. Turėčiau būti už negerbimą pasodintas. Ar man bent jau paskambins kad pasiimčiau …..?

  Thumb up 2 Thumb down 1

 20. rimas rao:

  nes kai paklausi kas yra pusiaukampinė – sako tu durnas.

  Gerai kad kuria tuos mokslo slėnius, sužinos per 6 metus už 10000 ir daugiau ką reiškia optimizuoti arba generuoti. Labai brangus žodis .

  Thumb up 2 Thumb down 1

 21. rimas rao:

  dar noriu paklausti, kodėl palikote mane vieną ?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 22. atsiprašau rao:

  bet tokio naivaus straipsnio iš redaktorės tikrai nesitikėjau. Ponia Giedre, mano galva, per daug bandote išaukštinti DP kaip partiją. Tai paprasčiausias Viktoro politinis UAB, kurio visus politinius pagrindus sudėjo Muntianas ir Baguška. Prezidiumas (atsiprašau į narį inkognito) į kurį kreipiatės neturi jokiš galimybių, net kai ką pasiūlyti,, nes nemirksėdamas tik žiūri KĄ PASAKYS Viktoras. Apie Viktoro galimybes irgi pasakojate vos ne pasakas – jis viską gali. Pasirodo, kad NE ir dabar jau jį jaudina tik vienas klausimas – kaip padaryti, kad teismas jį išteisintų. Beveik garantuoju, bus metamos vis įmanomos ir net neįmanomos priemonės (apie jas geriau žino Muntianas), kad tik išsisukti. Nes pirmą raundą, kurį tikėjosi laimėti ,atsakydamas ES parlamantaro kėdės, jis PRALOŠĖ, o Lietuva LAIMĖJO. Šioje kovoje reikėtų užmiršti kuriam laikui įvairiasa vaivorykštes ir t.t. Dabar vyksta kova su po partijos vardu perisidengusiu unikaliu avantiuristu. Idomiausia tai, kad avantiuristai nuostabiai naudojasi piliečių patiklumu ir kovoti su jais labai sudėtinga, ką savo straipsniu pademonstravote ir Jūs apeliuodama į Viktorą kaip soilidų partijos Pirmininką. Gerų švenčių.

  Thumb up 6 Thumb down 3

 23. rimas rao:

  dar noriu nusikalti geresnį likimą. Kartais perku loteriją, bet nenusikalu.

  likimai kalami partijose. Reikia tik pinigų kiekio likimui nusikalti. Nes su litais gali tik prakalti. Likti 27000 -uoju. Dar noriu paklausti pas 27000- ąjį.

  Ką veiki ?

  Thumb up 4 Thumb down 0

 24. cha cha rao:

  gerai rašė ,kol nedaejo iki prezidentes ,ten jau protas ir logika baigesi.Idomu už kokia nuodemes autore taip pataikauja prezidentei? Pagal ta beprotiška padlaižavima ,nuodemes turi buti mirtinos.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 25. Bambaliniai rao:

  Artūrai, ruoškis!
  Jei tik turėsi bambalių mes Tave kaip Dievą pakelsim į valdžios Olimpą.
  Nunešim per šventes bambalį ir Viktorui į belangę.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 26. rimas rao:

  ten, žemiau , nuotraukoje žmogus čiulpia pirštą. Jį skaitė gal 4. Tai kam rašyti rusiškai, jei pavardė lietuviška ? Ir kam tiek stengtis dėl 4 ?

  Thumb up 0 Thumb down 1

 27. Lakmusas rao:

  ĮDOMUS epizodas:RUSŲ SPUTNYKAI stebėjo DRĄSIAUS kūno gabenimą iš taško”A” į tašką “B” Šlienavoje,a vot LITOWSKI skorobiejai nenori sutikti su tuo ,kas matoma iš kosmoso.Vot,tovarišči,reiškia visa naša grietinėlė yra PAKABINTA kaip kilbukai.Ravniais,smirno…

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • rimas rao:

   sputnikus turi ir nerusai . Manai blogesnius ? Aišku, kad rusai raudonoj aikštėj rėkia garsiau už Š. korėjiečius . Uraaaaa skamba išdidžiai. Dar kai pakelia koją, apvyniotą skuduru, įkištą į dermantino čebatą ir iš visų jėgų trenkia į asfaltą ( atsiprašau – granitą ), man darosi gera ir aš susijaudinu.

   Vokiečiai po hitlerio tapo mėmės, a ne ? Išpirkinėja kaltę ? Virš 35 nemokamų kanalų yra niekas ? Kam jie tą daro ?

   Thumb up 4 Thumb down 2

   • Lakmusas rao:

    Aš turėjau omeny,kad mūsų politinė grietinė yra PAPEDOFILĖJUSI + pakrypusi ir ruskiai tai žino.Ir jiems sekasi su tuo instrumentu tampyti juos už makų.Va dėl to lietuvių tautai ir sakasi su CIRKINIAIS SPEKTAKLIAIS.Nuolatinis ANŠLAGAS.

    Thumb up 2 Thumb down 0

 28. rimas rao:

  dar pagalvojau baisiai, kad Adamkaus ( kuriam nepriklauso titulai, kaip amžinojo prezidento, ar ekselencijų ) aplinka diktuos jau Jam nebeesant .

  Kaip kokie zombiai bus aplink mus. Labai bijau šito.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 29. rimas rao:

  o kas ta atominė karvė yr ?

  Thumb up 3 Thumb down 0

 30. rimas rao:

  dabar perskaičiau vieną pastraipą, nes ant daugiau nėra nei proto, nei kantrybės, ir nustebau: GaGa buvo įtikėjusi į uspisk kaip į DIEVĄ?

  Tai gal tikrai durna ?

  Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt

Aktualu. Komentarai
Profsąjungos: Vasario 15 d. – į mitingą su lagaminais ir vaikais
Įžeistas Seimo narys S. Šedbaras trečiajame teismo posėdyje nepasirodė 17
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Akcijos „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“ metu buvo pristatyta rekordinio dydžio peticija (36)
30 metrų – būtent tokio ilgio peticija prieš priverstinę migraciją buvo pristatyta Vilniuje...

Pakvaišimas dėl Zika viruso: apgaulė ir maskuotė tęsiasi 
Pagal Jon Rappoport Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą)...

Vilniaus knygų mugės viešnia M.Stepnova: „Neįmanoma parašyti apie šiuolaikinę Rusiją taip, kad išeitų tiesa, o ne ikona ar šmeižtas“ (2)
„Aš rašau visai negalvodama apie skaitytoją. Galbūt tai blogai, užtat sąžininga. Aš nesistengiu...

Ko trūksta, kad gyventume kaip švedai? (38)
„Švedų kalbos mokėjimas man neabejotinai buvo kelias į sėkmę“, – teigia Aurimas Rudžionis,...

LEU daktaro disertaciją apgynusi Austėja Landsbergienė gavo Kolumbijos universiteto stipendiją (45)
Lietuvos edukologijos universitete (LEU) daktaro disertaciją apgynusiai Austėjai Landsbergienei skirta Kolumbijos universiteto Mokytojų...

Kaip apsisaugoti nuo žiemą padidėjusios oro taršos? (4)
„Jeigu Lietuvoje oro temperatūra ilgą laiką išliktų labai žema, žmonės ir toliau aktyviai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
VRM ministras S.Skvernelis ir jo komanda rinkimuose dalyvaus su LVŽS? (45)
“Vasario 11 d. 10 val. Šiaulių rajone,  Naisiuose lankysis ir...
Prezidentė pasirašė dekretą dėl sveikatos apsaugos ministrės atsistatydinimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į...
LSDP valdyba: Teisėsaugos institucijos negali virsti politinės kovos įrankiu
„Slaptos pažymos apie nepageidaujamus kandidatus, nutekinta informacija apie vykdomus tyrimus...
 
Byla, kurioje Rusijos FSB “kiemavojo” tarsi pas save namie (20)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas padėjo tašką „teroristės“ Eglės Kusaitės byloje –...
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. [2.V. Jankauskas: „Jeigu visuomenė sužinotų, už galvos susiimtų“] (61)
Pradžia.  Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1....
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1. Ką parodė eksperimentas su tūtelėmis? (362)
Pakartotinės įvykio vietos apžiūros metu 1991 m. rugpjūčio 1 d....
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Dramatiška gelbėjimo operacija Vilniaus r. (video iš lydinčio tarnybinio automobilio) (3)
Trečiadienio vakarą iškvietimą į Šiaudinės km, Juodšilių sen. Vilniaus r....
Biržų rajono savivaldybėje neramu: po „Karšto komentaro“ publikacijos STT pradėjo ikiteisminį tyrimą (1)
Po praėjusių metų lapkričio mėnesį „Karštame komentare“ išspausdinto straipsnio „Kas...
Bręsta nauja era teismų sistemoje: rezonansinių bylų nagrinėjime siūloma dalyvauti ir tarėjams (61)
Teisingumo sistema turi tapti demokratiškesne ir įtraukti daugiau žmonių. Vadovaudamasi...
 
R.Grajauskas: 2016 metais Lietuvos ekonomiką už ausų temps atsigaunanti Europa (5)
Artėjant 2016 metams, rinkoje netyla kalbos apie galimą naują krizę....
Elektros jungtys su Švedija ir Lenkija – istorinis pasiekimas (26)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė simboliškai įjungė elektros jungtis „NordBalt“...
Žemės reformos metamorfozės
Pagal naująjį įstatymą, bendras iš valstybės įgytos žemės ūkio paskirties...
Krašto apsauga   Užsienis
Prezidentė: Lietuvos kariuomenės savanoriai pranoko visus lūkesčius (43)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Karaliaus Mindaugo husarų batalione...
VGT nutarė: Lietuvos kariuomenė bus modernizuojama – įsigysime pėstininkų kovos mašinas „Boxer“ (76)
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba svarstė...
2016 metų Lietuvos gynybos biudžetas sieks 1,48 proc. BVP (1)
„Sveikinu Seimo sprendimą didinti gynybos biudžetą. Tai sudaro prielaidas nuosekliai...
 
Politologas M. Puidokas: „Irano ir Saudo Arabijos santykių krizė gilėja“ (8)
„Saudo Arabijos ir Irano santykių krizė dar labiau destabilizuoja ir...
A.Avakovas – M.Saakašviliui: „Išsinešdink iš mano šalies! “ M.Saakašvilis: „Aš – ukrainietis“ (56)
Odesos gubernatorius Michailas Saakašvilis apgailestauja, kad pavadino Ukrainos premjerą vagimi,...
Rusija skelbia pateikusi Turkijos naftos pirkimo iš Islamo valstybės įrodymus (43)
Rusijos gynybos ministerija paskelbė pateikusi įrodymus, jog Islamo valstybę ir...
Sportas   Laiškai
 
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (30)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...
Atviras laiškas dėl Vilniaus m. savivaldybės viešojo konkurso sąlygų, palankių „laimėti“ tik vienam dalyviui (26)
Vilniaus m. savivaldybė vėl rengia konkursą, kuriame akivaizdžiai sudaromos sąlygos...
Anapilin išėjo taip ir nesulaukęs istorinio teisingumo Medininkų byloje… (59)
2014 m. liepos 21 d. (pirmadienį) 15 val. 10 min....