Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Pokalbiai       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2016 Vasaris 12 Penktadienis
 

Nepriklausomybė be laisvės

2012-06-02 12:26 | Naujienos | Komentarų (360)

Vitalijus Balkus

Pagaliau supratau, koks lietuviškas žodis yra labiausia nuvalkiotas, netikras ir atgrasus. Ne, tai ne keiksmažodis, nes bet koks keiksmažodis pasakomas nuoširdžiai. Tas žodis - "nepriklausomybė" .

Jau matau, kaip pučiasi kai kurių jūsų akys ir iš praviros burnos veržiasi riksmas - „išdavikas“, „KGB agentas“, o ranka pati ieško sunkesnio daikto mesti. Tik palaukite, nemeskite, monitorius nekaltas, kad jame kartais galima išvysti ne tik nublizgintą, nugludintą ir, kur reikia, retušuotą dabarties vaizdelį. Ir nesakykite, kad aš klystu ir viskas ir taip juodai juoda žiniasklaidoje.

Taip, juoda ten, kur „Farai“ veržiasi į girtuoklių namus ar politikėliai pilsto vienas ant kito pamazgas. Bet juk girtuokliai išsiblaivys, mėlynes pradings, žaizdos užgys, politikai susitars , o fetišu tapusi „nepriklausomybė“ liks. Tiksliau - net ne fetišu, o figos lapeliu, už kurio gera slėptis permanentiniams patriotams, ir kuoka, kuria galima vožti per galvą oponentui.

Ir kokių keistų loginių sąsajų ir žodžių junginių neprikurta. Abejoji ES - būtinai atsiras išvadinsiantis „nepriklausomybės priešu“; istorijos supratimas skiriasi nuo „esamo momento“ traktavimo – vėl „nepriklausomybės priešas“. Net jei nenori atominės elektrinės - ir vėl tampi nepriklausomybės , tik kažkokios keistos - „energetinės“ - priešu.

Na, pasvarstykime blaiviai. Lietuva tapo nepriklausoma išsivadavusi iš TSRS ir tos atgautos nepriklausomybės šalis prarasti jau nebegali, nes neliko šalies, iš kurios išsivaduota. Logiška manyti, kad esama būklė turėtų vadintis „laisvė“. Tik, štai, kaip matome nepriklausomybė nėra tas pats, kas laisvė. Netikite? Išeikite į gatvę, nepranešę iš anksto apie savo ketinimus, ir kokie taikūs bebūtumėte, galėsite pajusti ir „laisvę“, ir „konstitucines teises“ savo kailiu, tiksliau - savo pinigine. O juk 1988-90 m. dauguma manė, kad laisvė ir nepriklausomybė - tai žodžiai sinonimai. Ir rinkosi žmonės po „Sąjūdžio“ vėliavomis reikalauti, kad šalis būtų nepriklausoma, o jie - laisvi.

Stagnacija – tikra, niūri ir akmeniu slegianti – štai ką turime. Ir stagnacijos požymis nėra švepluojantis senukas, metų metus ant tribūnos maigantis kalbos lapelius, o rašytų ir nerašytų taisyklių sistema, kurios neįmanoma pakeisti ir iš kurios sunku pasitraukti.

Man sako, dabar juk gali išvažiuoti, kur nori, ir tai laisvė. Pilnai sutinku. Dar pridėčiau, kad yra laisvė užsinerti kilpą ant kaklo, kai suprasi, kad sistema veikia nepriklausomai nuo tavo norų. Apgailėtini teiginiai apie neva esamą „demokratiją“, kurioje kažkodėl nėra vietos nei piliečių referendumams nei pilnavertiems rinkimams, nei tikrai savivaldai, nei bendruomenėms, tik dar labiau parodo, kokia praraja atsivėrė tarp „nepriklausomybės“ ir „laisvės“.

Ir nelieka nieko kito kaip pasakyti, kad nepriklausomi - tai jie, sėdintys mitybos piramidės viršūnėje. Prieš 22 metus jie tapo nepriklausomi nuo Kremliaus, kuris turėjo jėgos skaudžiai bausti už nepaklusnumą , dabar jie nepriklausomi nuo pačių piliečių. Ir, beje, jie yra nepriklausomi ir nuo Briuselio, nes tankų ES kol kas neturi, o jei jiems iškils grėsmė, jie iš vėl kvies į naują „Sąjūdį“ tam, kad apgintume jų nepriklausomybę.

O mes priklausomi. Priklausomi nuo bankų paskolų, oligopolijų, teisėsaugos ir teisėtvarkos, smulkmeniškų įstatymų ir svarbiausia - mes priklausomi nuo nepriklausomų.

O juk norisi būti laisvais.

Vitalijus Balkus

Komentarai

 

 

 
 1. AUSRA rao:

  Autoriui Pagarba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Apie Palaitį ir peroxidinę ponią. rao:

  ……deja tenka pasakyti,kad jie abu yra vieno lygio blynai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ... rao:

   Dar pradės čia diskutuot
   Generolas Gailius.
   Giržadas neturi namo?
   Reiškia tikrai kvailas!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous rao:

   Tu pats “blynais”kepi!
   Ir vaidini labai kieta!
   Tu ka?Galvoji,Pasaulio Bamba esi?
   Eik malku kapot,tai nors rezultatus Tauta matys!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. nu rao:

  IS KARSTO KOMENTARO LIKO TIK ,,KA KA,,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. lcd-ldc-lcs-lol-lic rao:

  Palaitis norėjo prezidentūroje apsauginiu įsidarbinti ,bet peroksidinė blondinė pasakė kad šiuo metu jis yra ne prie ko ir blogai pasirodė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. D. rao:

  Kas mokate anglų kalbą, paskaitykite l.įdomų komentarą: messege (174), patalpintą Lrytas, 06.03. “Isrrtorija. sugriovusio sąjūdžio projektą kūrė ir grybaujantys filosofai”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Tiesiai šviesiai rao:

  Puikiai išsireikšta apie esamą tėtušio psiaudo „demokratiją“, kurioje nėra galimybės įgyvendinti nei piliečių referendumams, nei pilnavertiems Seimo rinkimams, kuriuose pusę Seimo narių sudaro iš valdančiųjų partijų deleguojamų statytinių. Jie visos tautos tiesiogiai net nerenkami, jie viršesni už tiesiogiai renkamus visos Tautos, kas kertasi grubiai ir su Konstitucijos 55 straipsniu. Tik dar labiau parodo, kokią didžiule praraja valdžiažmogiai atsivėrė nuo savos Tautos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. taip rao:

  artėja rinkimai,manoma,kad turėtų ateiti nauji vėjai,kad ir liks koks iš senaties bus pravėdintas,akys atrištos,ausys pravalytos iš burnos vandenį išspjaus,kad normaliai pradėtų kalbėti liaudies kalba….Mes už Drąsiaus kelio partiją,ji turėtų laimėti….,o partijos priešaky Venckienė,juk negalima jau žodžių vynioti į vatą,o šiuo metu už teisingus žodžius kaltina Venckienę…Laukiam naujų rinkimų ir pažiūrėsim kiek yra už ką,,bet 50% garantuojam neringai balsų,o kitą pusę tegu dalinasi—-juk visokių nuomonių yra–Svarbiausia žmogiškumas…nelaikyti žmonių kvailiais–rodo juodą,o sako,kad baltą ir nori,kad patikėtume….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tiesiog rao:

   į dešimtuką, būtent poniai teisėjai labaiusiai taikitinas paties sakinys “rodo juodą,o sako,kad baltą ir nori,kad patikėtume….” . TEISĖJA nevykdanti teismų sprendimo PIRMIAUSIAI privalo atsistatidinti o jau tik po to politikuoti.Pagarbiai

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Algirdas rao:

    teisėja nenori politikuoti,pakol vis dar atsiranda durnius nusikaltėlį Kandrašką vadinantis Teismu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • gerbiamąsai rao:

     būk biednas bet teisingas. Ponia jau seniai politikuoja.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Algirdas rao:

      Būkim teisingi -nebūsim biedni.
      Kol kas tik su kolegom juristais straipsnius ir paragrafus aptarinėja
      Bet tikiuosi,greit ir ji su Oželyte aptarinės -kur sėdi majorė?

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • kuomet rao:

      į žaidimą įsijungs “profesionalė” (LKP CK narė, kalinių globėja ir t.t) politikė, vežimas tokiu greičiu lėks į Prezidentūrą, kad išgriaus pastato sienas.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Indre rao:

      Dazniausiai,jei Durnas-tai durnas
      O jei Biednas ,tai ir Neteisingas…..
      Tu cia save turi Omenyje?
      Gerbt save reikia,jei gerbi save ,gerbi ir kitus (biednumas cia niekuom detas)Pilna pazistu zmoniu,kurie ir biedni ir labai labai neteisingi!
      Sita metafora jau atgyvenusi,ieskok kitu!

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • Beta vulgaris rao:

    Tik susimaišei truputį su ta daugiskaita: ne “teismų sprendimų”, o konkretaus Kondratjevo teismo sprendimo, kuris yra padarytas prasilenkiant su įstatymais. Ir ne Venskienė nevykdo, o konkrečiai Stankūnaitė, užsikaprizinusi neįvykdė sąlygos atbūti su mergaite iš eilės aštuonias valandas, o tik po to perdavimas. Viską jūs išverčiate išvikščiai, kaip ir prieš dvidešimt metų savo raudonas skūras išsivertėt į kitą pusę.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • tai rao:

    tiesiog tu ta teismo sprendima zinai kur isidek.Lietuvoje jau seniai nera teisybes teismuose.Ne is dangaus ten vadovauja zmones ir ten gauna teisejo darbus pablatum,todel ir atidirbineja valdziai.
    Paziurekit kaip Egiptieciai savo salyjeisiveda tvarka,o patys lojat,kad ten neramumai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 8. terese rao:

  Ziurekit yutube Lietuviu mitinga Dubline ar negeda JAunimui Lietuvoje… Lietuva gyva…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Informacija rao:

  Nesvarbu ką sako “galvoti” rašinėtojai, bet
  Mes, sveiko proto tautiečiai, jei Seimas nesudarys Komisijos tirti smurtą Garliavoje (iki šiol nesudarė), ir sutiks panaikinti Teisėjos neliečiamybę, Venckienę, Klonyje išprievartautus ir teisiamus Ozolą, Genzelį, Medalinską, Kuolį, A.Matulevičių, laikysime nukentėjusiais nuo Lietuvos Respublikos 2008-2012 kadencijos Seimo rėžimo. Nebalsuosime už dabar Seime esančių politinių partijų sąrašus. Rinksime politinį judėjimą Už Lietuvą Lietuvoje, Drąsaus kelio partiją ir alternatyvinį visuomenininkų pateiktą Lietuvos sąrašą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kriste rao:

  maladiec

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Asilo laiškas broliams ir seserims,tupintiems valdžiukės viršūnėse. rao:

  Jaša Gabrielovičius Liancberg savo laiku šaukė,kad tai jis išlaisvino Lietuvą iš Komunizmo gniaužtų,kad jis Lietuvą padarė teisinės demokratijos šalimi
  O koks buvo Gabrielovičiaus džiaugsmas ,kai žydelių spekuliantas Sorošas į Lietuvą pradėjo vežti utėlėtus skudurus runkeliams ir dolerius pačiam Gabrielovičiui.Jaša skelbė ,kad Lietuva jau teisinės demokratijos valstybė,nors visa teisėsauga nuo eilinio čekisto saugančio kalėjimą iki generalino prokuroro,ar Teisingumo ministro išliko-čekistai kokie buvo prie sovietinės valdžios.Taigi santvarka lyg ir kapitalistinė,nes valdoma kriminalinio biznio berniukų,fabrikai ir gamyklos ,kuriuos reikėjo modernizuoti virto sandėliais,dirbama žemė dykynėmis,o Jaša vis šaukė,koks jis genijus,kol paprasti kaimo mužikėliai “laisvai ” Lietuvai paaiškino,kad tai sukčius,kuris dabar jau nusenęs ir nukaršęs.Vienok pasaulis dar nebuvo girdėjęs ar regėjęs,kad 8 metų mergaitę globojamą išsilavinusios ir pasiturinčios tetos čekistai nutarė atimti ir atiduoti jos mamai-kurtizanei..Šiai operacijai vykdyti prireikė viso batalijono paruoštų policninkų ir tai “teisinėje” valstybėje ,sukurtoje pagal Jašos Gabrielovičiaus Liancberg projektą,gerai ,kad nepanaudojo tankus,o galėjo,bet Lietuva jų neturi..Kur ta Lietuvos demokratinė valdžia?Tai gėda prieš visą pasaulį,o Jaša Gabrielovičius Liancberg ir J.E.Prezidentė pasauliui aiškina,kokia teisinė valstybė Lietuva,kurioje nėra jokių teisinės valstybės požymių.Kam Lietuvai Prezidentė,kam Seimas,kam Vyriausybė,jeigu privati beraštė anstolė gali komanduoti visai Lietuvos policijai,kad įvykdytų vieno KĖDAINIŲ čekisto sprendimą.Čia -tai jau tikrai Lietuva turi būti įrašyta į GINESŲ knygą,pasauliui reikia parodyti,ką Lietuvai davė Jašos Gabrielovičiaus Liancberg ir J.E.Prezidentės Dašos Polikarpovnos Grybauskaitės “teisinė demokratija”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Anonymous rao:

  Na , seniai sakiau,kad Kliedintys Laukai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kliedintys Laukai!
  Ir kam tai Idomu?
  Depresija tik varot!
  Jokio Jumoro,jokio dziugesio…
  Graudus verksmai
  Tai uzsikaskit ir gulekit!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Beta vulgaris rao:

   Labai jau tavo šitas ne kliedesys juokingas. Ir juk nebūtina skaityti to kas nepatinka, o tuo labiau: kas varo depresiją. Aš tai tau patarčiau: išmok kalbėti žmonių kalba: be nurodinėjimų pašnekovui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Anonymous rao:

    As tik rasau savo nuomone
    Sitame tinklalapyje Graudus Verksmai!
    Kaip po karo….
    Juose jokios vilties,jokio gyvenimo dziaugsmo,jokio Optimizmo!
    Cia griuvesiais kvepia!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Anonymous rao:

    Tu sita patarima sau pasilik
    O komentarai kalba patys uz save,cia as nieko neperdedu!
    Pereik visus—-ir nogdaunas!
    Juose nei vilties ,nei isvadu….
    Chaosas musio lauke!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. pilietis rao:

  Uztad neblokuojamas pediku ruporas KK

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Beta vulgaris rao:

   Net jau juokinga darosi: užblokuoja jie “Ekspertus”, bet veikia “Už teisingumą”. Užblokuoja “Alką”, veikia NDJ ir “Tiesiai- šviesiai”. Ritina saugumiečiai Sizifo akmenį vargšeliai. Atmetė Vilucko straipsnį LŽ, išspausdino “Bernardinai” ir “Balsas”

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Babai rao:

  Pastebėjau Jūsų vidinį erzelį.Na,ir kodėl?Tikėjotės,kad su pogromu padarysite tautai įspūdį ir visi išsigąndę atgal sulįs į savo pirkias tyliai bezdėti?Padarėte promachą.Pogromas suveikė kaip benzinas,užpiltas ant laužo.Dabar jus esate tupike ir patys tai suprantate.Laukiate kas bus toliau.Pamažu sodrinate trankviliantais mergaitės smegenis,bet suprantate ,kad kažkada kažkam už tai reikės atsakyti.Neabejoju,kad “gydytoju” pasirūpins strategai,kad šis užsičiauptų amžinai.
  Negerai jums gausis,jei DRĄSOS partija gaus kontrolinį paketą Seime.Čia didžiausias stresas.Pakeis įstatymus ir pradės vynioti siūlų špūlę lėtai ir užtikrintai.Iki to momento mergaitę jau būsite išvežę,bet padėjusiems parašiukus teks aplinką stebėti iš už grotų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. pilietis rao:

  Pedikai blokuoja venskienes portala , neveikia Ekspertai .eu

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous rao:

   nebe tie laikai.Šiame globalių technologijų amžiuje,visko nežblokuos.Užblokavus vieną,- atsiras dešimtys kitų tinklapių….. Veltui stengiasi,mankurtai….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. taip rao:

  sako,kad žmonės užprogramuoti mąstyti minimum,juk ne visos smegenys panaudojamos,kiek galvelėj turim…kažkam patogu,kad žmogus tik dirba,o kiti–semia derlių….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. to rao:

  išgirdus žodį atomas,supranti—tai savęs susinaikinimas….toli jau pažengę į priekį ,o atsisukę atgal dvdešimt tūkstančių..skaičiuoja net milijonais metų,pamatytume,kad viskas jau buvo–raštuose randama apie ginklus,prieš kuriuos nepastovėtų niekas…Prieš gamta mes bejėgiai,nors patys ją keičiam teršdami atmosferą,nuo atmosferos priklauso gamtos pokyčiai…ledynų tirpimas(per 20 metų ištirpo 40%antarkties ledynų.)..kol kas ledas tik plonėja,bet,kai vanduo pradės lietis į žemynų kraštus,bus jau vėlu….Mes gyvenam šia diena….mokomės istorijos …ir vėl einame tuo pačiu keliu…sustokime….gal jau laikas pradėti mąstyti…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. TSRS sunaikinimo planas rao:

  Plano (A. Daleso doktrinos) autorius A. Dalesas (Allan W.Dullas -1893 –1969) – nuo 1947m. (įkūrimo) dirbo JAV CŽV. 1942-1945m. vadovavo politinei žvalgybai Europoje. 1953-1961 m. – CŽV direktorius. „Šaltojo karo“ ideologas, vienas iš žvalgybinės veiklos prieš TSRS ir kitas socialistines valstybes organizatorių.
  Ištrauka:

  ” __Pasibaigs karas, viskas nurims ir nusistovės. Ir mes visas turimas jėgas: visą auksą, visą savo materialinę galią skirsime žmonių bukinimui ir apkvailinimui! Žmogaus smegenys ir sąmonė turi gebėjimą keistis, todėl pasėję Tarybų Sąjungoje chaosą, mes nepastebimai pakeisime tikras vertybes netikromis ir priversime žmones tomis netikromis vertybėmis tikėti.
  Kaip? Mes subursime aplink save bendraminčius, surasime sąjungininkus pačioje Rusijoje. Epizodas po epizodo bus pradėta vykdyti grandiozinė pačios nepaklusniausios Žemėje tautos žūties tragedija, galutinis ir nesugrąžinamas tautos sąmonės užgesinimas. Pavyzdžiui, iš meno ir literatūros mes palaipsniui išguisime jo socialinę esmę; dailininkus ir rašytojus atpratinsime domėtis išraiška ir tyrinėjimu procesų, kurie vyksta tautos gelmėse. Literatūra, teatras, kinas – viskas vaizduos ir šlovins pačius žemiausius žmogiškus jausmus. Mes visokeriopai palaikysime ir padėsime taip vadinamiems dailininkams, kurie įkyriai kals į žmonių sąmonę sekso, smurto, sadizmo, išdavystės kultą – žodžiu, visokį amoralumą.
  Valstybės valdyme sukursime chaosą ir sumaištį. Nepastebimai, bet aktyviai ir nuolatos sudarysime sąlygas valdininkų despotiškumo klestėjimui. Biurokratizmas ir vilkinimas bus laikomi dorybėmis. Sąžiningumas ir padorumas – išjuokiami – taps niekam nereikalingi ir virs praeities atgyvenomis. Įžūlumas, akiplėšiškumas, melas, apgaulė, girtuoklystė, narkomanija, gyvuliška baimė vienas kito ir begėdiškumas, išdavystė, nacionalizmas, priešiškumas kitoms tautoms – visų pirma priešiškumas ir neapykanta rusų tautai – visa tai mes kultivuosime vikriai ir nepastebimai, kol visa tai suvešės ir įsitvirtins.
  Tik nedaugelis, visai nedaugelis įtars ar net supras, kas vyksta. Bet tuos žmones mes įstumsime į beviltišką padėtį, paversime juos pajuokos objektais, rasime būdų juos apjuodinti ir paskelbti visuomenės atmatomis. Rausime dvasines šaknis, suvulgarinsime ir naikinsime tautinės doros pagrindus.
  Taip mes naikinsime kartą po kartos. Pradėsime nuo vaikų ir bręstančių paauglių – skaldysime, demoralizuosime ir morališkai smukdysime jaunus žmones. Mes padarysime juos cinikais, nepraustaburniais ir kosmopolitais*.
  Štai taip mes tai padarysime!”

  A.Dalesas (A. Dullas)__

  P. S. Planas formaliai nebuvo įgyvendinamas, bet JAV prieš TSRS metė visą propagandinės mašinos galią – vien antitarybinių radijo stočių išlaikymui kasmet skirdavo apie 1 milijardą tuometinių dolerių (dabar būtų kokie 4-5 mlrd.) – bei taikė ekonominę blokadą.

  Šaltinis: “JAV CŽV direktorius Alenas Dalesas”, 2007 m.
  Knygą anglų klb. išleistą JAV, pagal 2004 m. išslaptintus CŽV archyvus, buvo galima nusipirkti “amazon”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Algirdas rao:

   TSRS sunaikinimo Istorija.
   Traiškė tankais komunizmo statytojus tol,pakol žmonės nustojo jų bijoti.
   Tada girtas Sverdlovsko Komisaras ant vieno iš jų užsilipo ir tarė išlindusiam majorui: -tretim budeš?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • idomiausia rao:

    tai, kad tas Sverdlovsko komisaras ir atnešė mums NEPRIKLAUSOMYBĘ. Gal nesutinkate?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Algirdas rao:

     Balšoj Papa -geras vyras.Bet Nepriklausomybę išsikovosim patys.Gal net teks truputį pašaudyt,tskant.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • blefuoji rao:

      ponuli, be PERESTROJKOS ir, beje JELCINO matytume NEPRIKLAUSOMYBĘ be veidrodžio kaip savo ausis. Nesusireiskšmink, nes tai sėkmingai darė ir daro rezistentas Nr 1. Patinka mums ar nepatinka, bet objektyvi ISTORIJA būtent tiokia ir kol to nepripažinsite apie TIESĄ ir TEISINGUMĄ net kalbėti neverta.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Algirdas rao:

      Perestroijkė,.Gorbis…Tai tik etapai.Vergovinę sistemą Rusijoj iš pagrindų perkratė Leninas.Kaip mokėjo.Paskui Stalinui teko antstatinėt teismus,konstituciją,kariuomenėj karininkų antpečius.Paskui Nikita pastebėjo,kad per daug Sibire Medkirčių Namelių.Parduotuvėj pradėjo atsirast keptuvės ir net kirogazai.Na o Liolikas išvis Minties Galiūnas:-Penkių dd savaitė,tarnaut tik du metus,Žiguliukų fabrikėlis.Taip ir slenkam.Steep by steep.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • nebūtina rao:

      savo menkas istorines žinias skleisti portale. Nesolidu vergiją painioti su baudžiava, Leniną su Stolipinu ir t.t.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Taip rao:

  mes ir dirbam ,ir gamtoj kiek mums reikia pabūnam ir prie kompiuterio –kiekvienam savo….Va stank8naitei darbas– tai tik gamtoj sėdėti,tai gal ta močiutė su stankūnaite gėlytėmis džiaugiasi…drugelius gaudo…-juk nei darbio dirbti…ir rūpesčių jokių—milijonai po kojomis…–butas mokesčių mokėtojų pinigais(o gal kitoj jau kišenėj sėdi????))——tik ir belieka parfumerija…internetas….(valgyt nereikia rūpintis),na ir linksmintojai(manoma mergaitei tragedija),džiaugiasi stankūnaitė kaukėtais,o gal prieš ją nereikia kaukių??viskas suderinta ir operacija,,visiškai slaptai”sumanyta tik prieš liaudį,tik liaudis nieko neturi žinoti ir matyti….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Pasamone nesupranta -NE rao:

  Sventa tiesa kalba autorius lupomis.
  zmogaus pasmone-siela, dvasia priima teiginius ir juos igyvendina.
  Zodis Ne- priklausomybe priimamas kaip Priklausomybe.
  KODEL NENAUDOJAMAS ZODIS -LAISVE??
  Apie tai jau seniai masciau, pasirodo tai aisku ir kitiems.
  Reikia keisti daug ka, reikia keisti viska.
  Pvz zodis Zinias-Klaida , tai klaidinga zinia, patvirtinnantis , kad zmones yra nuolat samoningai klaidinami.Spauda-makulatura, televizija-samstas, kisamas zmonems, siekiant pakeisti tikrasias vertybes i bukuma, ponografine “kultura”, filmai-kruvos lavonu.
  Sportas paverstas i zmoniu prekyba, kai nupirkti vergai kovoja kaip romoje gladitoriai uz pinigus.Kai jums patinka , kai dvieju Lietuvos komandu vardu “kovoja” vieni pries kitus nupirkti juodukai , o lietuviams paliekamos tik lazybos-pinigu isviliojimas .BUKIME LAISVI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jurga rao:

  Įsivedusi “Tyrimas, sudrebinęs klaną” į “google.lt”, atidžiai viską perklausiau. Taigi, viskas labai susišaukia su pedofilijos skandalu. Matyt, ir dirigentai tie patys ,o “šlepetinis” tai tas pats…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Vai-Vai rao:

  Tikroji LAISVĖ – traktuoti savoką “LAISVĖ”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. SMALSUTĖ rao:

  Žinote , Vitalijau Bački , NIEKAD nemaišykite miltų su tiltais, – kvailai atrodote protingiems , nesuprantamai nemąstantiems…Nepriklausomybė – TAI ne dar didesnis socializmas , kur duodavo nemokamą mokslą , mediciną ( tai buvo labai gerai ) , bet neduodavo paskolų , obligacijų ( nors čia jūs klystate , nes obligacijas būdavo PRIVALU imti visiems be išimties ) .Kvailai skamba – ES priešai, besižudantieji,- čia ne nepriklausomybės ( tautos , valstybės ) bėda. Tai asmenybės BĖDA…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Baba rao:

  Venckienės ištikimų tarnų ir agentų dėmesiui,- iš labai patikimų laisvų ir nuo nieko nepriklausomų šaltinių mano trobelę pasiekė žinia, kad naujasis VRM ministras davė įsakymą Stankūnaitės asmens sargybiniams, į visus vandeniu, žeme bei oru judančius įtartinus subjektus, besiartinančius prie slapto valstybinio objekto, kuriame saugoma mamytė su atsikovota iš prichvatizatorių Kedžių dukra, šaudyti be įspėjimo. Taip, kad parasparnių pilotai, bandantys iš oro nustatyti Kedytės buvimo koordinates, rizikuojate savo ne tik turtu, bet ir gyvybe. Rekomenduočiau prieš kylant ne tik apsidrausti gyvybę, bei palikti testamentus, bet ir atsibučiuoti su artimaisiais. Šie šauliai, sako, net iš medžioklinio vienu šratu žvirbliui į akį pataiko. Taip, kad su kordinatėmis grįžti į Kedžių dvarą tikimybė labai mizerinė. Amen.

  Kame išeitis? Nėra gi padėties be išeities. Venckienė gali atsiimti globotinę iš motinos labai legaliu teisėtu būdu. Ji juk teisėja. Tereikia jai išsikelti bylą ir savo pačios teisme prisiteisti mergaitę sau. Tada pasisamdyti tą pačią antstolę su tuo pačiu advokatu ir jie tokiu pat būdu sugrąžins vaiką globėjai. Jei, žinoma, tas vaikas nespės pabėgti su mama į užsienį. O pabėgti tikrai vertėtų. Šitame durnių krašte jos bus visąlaik persekiojamos ir normalaus gyvenimo joms čia tikėtis – absurdas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous rao:

   Cia gera informacija
   Baisu,kiek tam vaikui streso1
   Malunsparniai,apsauga,motina depresinej busenoj
   meiluzio ner
   na prisidirbo merguzele
   kencia ne tik ji
   bet ir dukra ikalino!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous rao:

   Mergaite–musu!
   ji tikrai prisidirbo…
   Ikalinta tarp liutu ir tigru urvuose!
   Nepavydziu tokio gyvenimo
   kas moka/
   kiek tai kainuoja Lietuvai?
   va ,stai taip uz pasirinkimus gyvenime reikia moketi,ypac blogus pasirinkimus…
   Priejo liepto gala….
   O ir uzsienyje tokiu padugniu nelabai kas nori….
   kas jos laukia?
   jai mergaite,kaip priedanga,kaip skydas nuo nelaimiu ir vargo/?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Baba rao:

    Visą tai, ką čia rašai apie prisidirbimus, tai pasiklydai įvardinimuose, čia apie Venckienę – akurat!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Beta vulgaris rao:

   Taip ir bus. Pristeis teisme. Tik ne dabartiniam čekistų uzurpuotams, o tikram tikrai nepriklausimam teisme. Venskienė visada viską daro teisėtais būdais. Ir vaiką susiras užsienyje. Čia ne problema. Jeigu tik jūs jvaikjo nenudobsit. Bet jei nudobsit, tai išlaikymas dobikams iki gyvos galvos. Ir tą Venskienė nesunkiai pasieks, mūsų visų padedama jei reikėtų kartais.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • nejaugi rao:

    reikia būti nieko neskaitančiu ir nieko negalvojančiu, kad teigti “Venskienė visada viską daro teisėtais būdais. ” …… Mielasai – teisėtas būdas visu pirma TEISMŲ sprendimo VYKDYMAS, o jau po to ……. politika, į kurią, kaip rodo šis spektaklis, atsirado daug prie lovio buvusių ir dar norinčių pabūti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Beta vulgaris rao:

     Dadrk tik: Kondratjevo iš piršto laužto, o ne prisilaikant įstatymo padaryto sprendimo ir viskas stoja į vietą

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • kaip gi rao:

      nusprendei, kad iš piršto laužtas ir kodėl jį patvirtino dar ir Panevėžio teismas? Ir taip dar ir dar KODĖL? Nejaugi (nors gal tai tiesa) esi tiesiog davatka, tikinti Venckiene kaip Dievu.Atsiprašau

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • Antanas rao:

   Viduriuoji?Maitinkis sveikai mėšlo nevalgyk,gal ir protelis pradės normaliau dirbti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Beta vulgaris rao:

    Tu Antanai, valgai mėšlą? Kaip originalu! Visko besu girdėjęs: vienas keistuolis tik saulės energija maitinosi kol numirė, kita tokia smėlį valgydavo, bet kad mėšlą? Tu pirmas toks. Registruok rekordą- laimėsi be jokios konkurencijos.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Beta vulgaris rao:

   Va brač. Šaudys be įspėjimo. Šiaip tai ,ne karo metu, pirmiausia įspėja, po to šauna į orą ir tik jau po to į žmogų. Bet čia ne tas atvejis: Stankūnaitė prilyginta karo sąlygoms: šaus be įspėjimo. Tai tik jau turi smarkiai jų subinės svilti, kad net iki šito daėjo pamiršę viską, net ir tai, kad po tokių pasišaudymų gresia Tarptautinis Teisingumo Teismas Hagoje.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Beta vulgaris rao:

  Va Tauta, vergvaldžiai – Lubiankos babos jau pamokslus mums mėto: nekovokite atseit, jiems nepatinka. Jiems gerai taip kaip dabar, jie patenkinti viskuo: sotūs už jūsų prakaitą, vilos ir Lietuvoj ir užjūriuose blizga, Tailandai ranka pasiekiami, o nėra laiko į Tailandus- jūsų vaikai po ranka. Tik jūs dar biškį per mažai jiems dirbate už tuo minimumus, kuriuos jie jums teikiasi numesti, kad nenudvėstumėte iš bado. Jiems neramu, kad dar turite laiko ir sveikatos ir apie savo teises pagalvoti. Todėl internetuose pamokslai jums, realioje erdvėje bizūnai:guminių kulkų, dresuotų žmones puldinėti šunų, ašarinių dujų, “bananų” pavidalais. Jums dar mažai,dar juodnugariai nepatenkinti? Bus “nepriklausomi” teismai jums su “neprikausomomis” prokuratūromis ir į kalėjimą tuos nepaklusniuosius! Jų sistema veikia kaip laikrodukas, tik jūs negriaukite jos, tos jų taip vadinamos Lubiankiškos demokratijos, nes kur tada jiems dingti, jei Tauta atsiims suvereno teises. Jie tai dirbti nemoka: jie moka tik durnių volioti, tyčiotis iš turtus jiems nešančių ir parazituoti. Todėl sako: ša, nesiprauskit, mums utėlėms negerai. Jei jūs nuo mūsų išsivalysit, sugrius valstybės pamatas.
  Tik reikia mums jau praustis, jau per daug jų priviso. Jau tiek jų ir tokie įžūlūs pasidarę, kad ir mums per juos vietos neliko mūsų namuose ir mūsų žemėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous rao:

   Jo,beta,tu teisus!
   baisu….Ka darom/?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Baba rao:

   Gal malonėtumei konkrečiai įvardinti, kas tie „Mes“ kurie kovojate, ir kas tie „Jūs“ su kuriais būtinai reikia kovoti. Jei mano atmintis nešlubuoja, tai tie „Mes“ su tais kažkokiais neįvardijamais „Jieis“ tebekovoja jau nuo 1917 metų vidurio. Ir kaip sekasi? Kokie tų kovų rezultatai? Patys visokių klounų į valdžią prisirenkate, paskui patys su jais kovojate. Pasaka be galo.
   Gerai Močiutė čia rašo. Pasikabinkite vieną kartą tuos savo surūdijusius kovos dalgius ant gembių, išeikite laukan atsiplėšę nuo savo kompiuterių, pasidžiaukite Saulute, gėlėmis, pasiklausykite paukštelių čiulbesio, leiskite gaiviam vėjeliui pravėdinti pripelijusias smegenines ir gal net pajausite, kad ne tiek gamtoje šviesos, kiek pro apmusijusį prie kompo langą kasdien matote ir net patalogiškas pyktis ant visų ir už viską, kas jūsų nuomonės neatitinka, galimai atlėgs ir kvėpuoti lengviau pasidarys, ir akyse prašviesės. Kodėl nepabandžius, juolab, kad tai absoliučiai nieko nekainuoja.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Beta vulgaris rao:

    Mes tai valstybės suverenas Tauta. O jūs, tai čekistai ir jų palikuonys vis dar tebeveikiantys pagal ПРИКАЗ НК (003) 47 , geriantys valstybės kraują ir naikinantys viską, kas tik jūsų juodiems darbams kelią pastoja.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Beta vulgaris rao:

    O ir kur tu ŠLYKŠTYNE žinai koks mano kompiuteris ir kur jis stovi? Gal kaip tik jis gėlyne pastatytas. O nurodinėk tai savo Antanienei ir šuniui , tie gal paklausys. O mes laisvi (dar kol kas) žmonės, darom ir darysim tik tai kas mums atrodys reikalinga. Bet padla, pati ištisom parom prie kompiuterio sėdi, purvus drabsto, o kietiems matai negalima. Šlykštumas jų jau į jų genus įkibęs ir į jų palikuonis per septynias kartas.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • lina rao:

     pritariu ! Labai teisingai takirtote tai bedantei kriosenai babunei. Ji mano,kad pati smirda savo mesle istisas dienas prie kompo,tai ir kiti elgiasi taip pat. Matyt ir pasimirs, nezinodama,kad galima ir telefone internetu naudotis. P.s. tikiu,kad ateis diena kai tokias SIURBELES( siurbiancios tautos gyvasti) kaip baba, bus ISNAIKINTOS bet kokiu budu! Juk tikslas pateisina priemones. ISGAMOS parode mums pavyzdi( mergaite pasigrobe ir letai ja zudo “vaistukais” nuo atminties) kaip reikia su jiais “kalbetis”. Zmoniu kalbos jie NIEKADA nesuprato ir nesupras. Nebera vilties ir sansu ju peraukletu – tik SUNAIKINTI be jokio gailescio taip, kaip jie SUNAIKINO (seksualinio isnaudojimo, grobimo ir vaistuku pagalba jau sunaikino negristamai maza asmenybe) D.Kedzio dukryte. Stankunaite yra pati auka savo pijoku tevu,palaido gyvenimo jaunysteje ir pedofilini”sysalu”……ji niekada nebuvo moterimi,o ka jau kalbeti apie mamos pareigas.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • Babai rao:

    Jo,Babyte,cia susirgt gali!
    Cia tai jau Priklausomybe!
    Priklausomybe Karstam Komentarui
    Kai kurie atsiplest negali.Na,sakau,ligoniu ligoniai!
    Prisigeria is ankstaus ryto visokios informacijos,dazniausiai ji liudna,stresine
    “Prisigeria”is tu kompiuteriu blogos energijos(nuo Liudnu,beviltisku rasiniu),dar ,ziurek,kas ima ir pagasdina,kam puodai prisvyla,kol jis komentara raso,kas namus gali padegt!
    Reikia daryt pauze,Mielieji!
    Mergaite laikykime arti Sirdeles
    Senelius taip pat
    Kartais Laikas —geriausias Gydytojas
    Duokime Laiko
    Laikas sudelios viska i savo vietas!
    Nusikalteliai neliks be atlygio!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • babai rao:

     aukščiausias lygis, ponui oponentui parodėte, kad jam seniai laikas dingti iš portalo su savo “išprusimu”.Pagarbiai

     Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Mociute rao:

  Perskaicius komentarus—-pasidaro liudna,slogu….
  Negi jauni Zmones neturi jokio jumoro jausmo,optimizmo/?
  eikite pabraidyt po rasota zoel,
  pauostykite ziedu kvapu,padekite seneliui ar seneliui ukio darbuose
  pazaiskite su vaikais kieme
  pavedziokite suni lauke
  Aprinkite siuksles kieme,savo aplinkoje,nesvarbu kur….
  sudrauskite blogo elgesio jaunuolius ir pns.
  darykite gerus darbus,gyvenkite del geru darbu,rodykite gera pavyzdi aplinkiniams!
  Stai cia ir prasideda Tavo ,Mano lietuva!
  Manau ,kad reikia ne tik zodziais ,verkslenimais Tevyne pradet mylet,bet Darbais!
  Kas as esu,jei nedalyvauju?
  Nebukime pasyviais Stebetojais,pasiraitokime rankoves ir eikime dirbti!!!!!!!!!!!!!!!!
  Kaip matote,darbas darba veja ! ! !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. to rao:

  esame tokie,kokiais norime būti,tik ar klauso mūsų nuomonės kas,tai kitas klausimas…Valdžia yra atskirta nuo paprasto žmogaus t.y. tautos…Mūsų norai ignoruojami,valdžia akla ir kurčia,laiko save gražiausiais ir protingiausiais ir gyvena tik savimi….Lietuvos ateitį turėtume statyti bendrai–bent strateginiais klausimais turėtų tartis su tauta….—ES labai svarbus mūsų ateities objektas ir būtinai t.b. REFERENDUMAS,bet ar girdi mus kas??

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Mociute rao:

   O as niekad nelaukiau nieko is valdzios,pati kuriau sau gyvenima
   niekad nebuvau tingine
   uogavau,grybavau,marinavau.
   Auginau triusius,darzoves,vaisius.
   Buvau ir tebeesu pilna gyvenimo dziaugsmo,esu energinga ir optimiste.
   gaila ,labai gaila garliavos Zilagalviu Seneliu ir to,ka jiems teko isgyventi. jie dori lietuvos Zmones. su jais pasielge labai negraziai!
   Bet jus ,jaunimas,turite ismokti ieskoti darbo,dirbti ir maziau aimanuoti
   Skriaudikai ,Garliavos smogikai turi stoti pries Tautos Teisma!
   A M E N ……..

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Beta vulgaris rao:

    Labai graži, labai graudinanti baudžiauninko pozicija. Tamsta uogavai, auginai triušius ir laiminga. Padėk tamstai Dieve. Tik dabartinis ūkininkas užsiaugina karvutę, ją prižiūri: šeria, girdo, šienauja jai vasarą, o kai pamelžia, tai už pienuko litrą penkiasdešimt centų gauna, kurie jam neatsiperka vien tik tos karvutės išlaikymui. Parduotuvėje , jau mažesnio riebumo pieną po du litus penkiasdešimt centų pardavinėja. Kur ir į kieno kišenes prašata likusieji du litai, to ūkininko prakaitu uždirbti? Ir ar tai teisinga?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Anonymous rao:

     Mociute visada palaiko Geraja Dvasia!Mociute neverkia ir nedejuoja,kaip cia rasiusieji….
     Ji jokia nebaudziaunininke,Ji linksma ir Optimiste,gyvena ir dziaugiasi Gyvenimu!
     Tai tu visas asarose!
     Ji neprapuls!
     Ji nelauke ir nelauks is valdzios ,kol kas “pames Kaula”
     Mociute sugeba pati savimi pasirupinti,o nesitiki,kol valdzia ,ar aitvarai ka ant sparnu atnes!
     Mociute niekad netikejo ir nesitikejo ,kad Valdzia ja gali isgelbet
     Mociute imasi iniciatyvos ir imasi savo verslo,ir pasirupina pati savimi.Dejo Mociute ant valdzios!
     Va cia,suneli,ir yra visas skirtumas……
     Privacios iniciatyvos ,Berniuk reikia!
     Kurybos! Pradek nuo paprasciausiu dalyku,sekmes!

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Beta vulgaris rao:

      Iš kur tu čia žinai kokių aš iniciatyvų imuosiu ir kaip aš iš vis gyvenu.
      Ir dar kartą: prašom nenurodinėti laisviems žmonėms kaip kada jiems elgtis. Kiekvienas ir be jūsų nurodymų žino ką jam daryti, o jei kas nežino pasiklausia tų, kuriais jie pasitiki. Lietuva ne kalėjimas ir ne šunidė. Atsimink tai!

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • bla bla bla rao:

    Na apie tuos garliavos senelius, taip, tėvukas žilagalvis, o bobutės plaukai padažyti, liežuvis aštrus, neatšipęs, veikia puikiai, net galąsti nereikia. Baltaplaukės darbštuolėlės kirpėjėlės nei bobute pavadinsi, nei galilėti negali. Štai akyse reginys, kai vienai nesėkmingai akcjai – atrakcijai pasibaigus ji, pašiaušusi kailinius, atsistoja prieš laiudį ir pakėlusi ranką it kadaise Leninas, rėžia prakalbą… Nė velnio ten ne jokie vargšai seneliai… O gal dabar pafantazuokim, kad praėjo kokia 15 metų, atvyksta panelytė Kedytė iš kažkur pasidairyti po buvusį dainuojantį kiemą su palapinėmis ir patvorio romantiškai degančiomis bačkomis – krosnelėmis. Ir ką – krosnelių nelikę, seneliai dar kruta, senelis ašarą nubraukia tyliai, babytė kaip visada vadovauja seniui – nustok snargliotis – tik plaukų nebedažo. Teta Skučienė retai beužsuka, scenų buvimo nei ženklo. Dar paklausia senoji – o kur ta Stankūnaitė, tavo biolognė, kiek uždrbo iš tavęs? Iš gretimos trobos išlenda Neringa – vyras migravęs kažkur, sūnus pas sugyventinę. Užduoda klausimą – ko atsiradai, aš jau savo atsiėmiau pagal pilną programą, akcijos – atrakcijos senia baigtos, kadenciją seme prabuvau, dabar knygas rašau ir BK straipsnius tobulinu. Gal gali padėti, kaip ten buvo, ar pameni kai buvai 2,5 metų….

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Anonymous rao:

     Cia raso Kieta mociute,man ji patinka!
     Beta Vulgaris,labai jau vulgarus ir nori dominuoti!
     Gal cia jo asmeninis tinklalapis ar “Graudziu verksmu”svetaine?

     Thumb up 0 Thumb down 0

 28. Indre rao:

  “Not all those who wander are lost……..”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. para rao:

  Istrauka is traipsnio Pasaulis ruošiasi okupuoti Bilderbergą. O mes? kvantinemagija . lt

  “Pilietinio aktyvumo kontrolė – nėra vien tik JAV problema, tai yra bendras iššūkis visam Vakarų isteblišmentui, todėl Bilderbergo klube jis ir laikomas prioritetiniu. XX a. atsiradus internetui ir socialiniams tinklams, masinės kontrolės sistemos tapo nebeveiksmingos. Taigi prireikė naujų kontrolės instrumentų, tokių kaip – ACTA, CISPA, susirinkimų teisės suvaržymai, policijos ir riaušių malšinimo pajėgų modernizavimas, koncentracijos stovyklos, kotrpropagandinės priemonės per TV, vadinamųjų „kurmių“ gvardijos rengimas ir t.t.

  Reiktų paaiškinti, jog „kurmiai“ yra spec. tarnybų apmokyti darbuotojai, kurių užduotis – aktyviai dalyvauti socialinės žiniasklaidos veikloje: skleisti dezinformaciją, daryti įvairų psichologinį poveikį, formuoti forumų, pokalbių svetainių, socialinių tinklų dalyvių nuomonę ir pan.

  Jau dabar galime pastebėti, kad merams, jėgos struktūrų atstovams įteikiami aplinkraščiai, kuriuose nurodoma neleisti rengti didelių demonstracijų, palapinių miestelių centriniuose skveruose ir visais įmanomais būdais „šaldyti“ pilietinį aktyvumą. Priemonės turi būti įvairiapusės ir atgrasančios.
  Žingsnis po žingsnio susirinkimų teisės suvaržymai tapo daugelio valstybių valdžios institucijų darbotvarkės dalimi. Žmonės net nesuvokia, kaip mažais žingsneliais iš jų atimama galimybė pareikšti savo nuomonę ir nepasitenkinimą dėl apgailėtinos situacijos beveik visose gyvenimo srityse, o svarbiausia – teisinėmis priemonėmis apginti teisybę ir savo orumą. Belieka tik internetas. Tačiau internetui greitu laiku bus irgi uždėtas apynasris.”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous rao:

   Tik nepradekit gasdintisir kitu gasdint!
   Niekas mums nieko neuzdraus
   Tuoj bus kitas Klonis!
   Pamatysit!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 30. Baisu musu salyje rao:

  wIKIPEDIJOJ
  Drasius Kedys ivardyjamas kaip zudikas.

  Galimai – tai tikrai ne tikrai!!!!
  Akivaizdu kad musu salies ivykiai yra klastingai iskraipomi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Mociute rao:

   O ka pats Tamsta padarei,kad nebutu baisu?
   Ne zodziais mes Tevyne mylime,o darbais!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Beta vulgaris rao:

    Ko tu čia močiute, tuos darbus vis prikišamai visiems kaišioji. Razmos ir klebonų stiliaus pamokslai. Ne tamsta viena ir mes dirbame, nes kitaip neišgyventume.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Anonymous rao:

     Beta-Vulgaris labai negatyvus zmogus,is jo tiesiog sklinda bloga energija!
     Visi dirbame ir gerai,nes darbas tai druska,kuri mus laiko nuo supuvimo!
     Bet yra zmoniu,netgi sitame tinklalapyje,matosi,kad “tik liezuviu plakt!”
     Na,pereik per komentarus ir paanalizuok!
     Atlik namu uzduotis,tada rasyk

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Beta vulgaris rao:

      O tas užduotis tai kas uždavinėja? Ir kodėl kažkas kažką sau leidžia man uždavinėti? Tavo žiniai, nesu tavo tarnas, kad tavo užduotis atlikinėčiau.

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • tai ka rao:

    gi veikiate paciam nakties vidury, mociute? aaa, naivus klausimas – taigi ne po sex’o pakilote parukyti – taigi dirbate, dirbate, dirbate…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Anonymous rao:

     Kas kam rupi…..
     As turiu idomesniu uzsiemimu,nei Tau,suneli,atsakineti…..
     Taip pat turiu idomesniu tinklalapiu,svetainiu Pasikalbeti su normaliais zmonemis apie rupimus klausimus
     Cia as tik uzsuku pasiziureti”kuo kvepuoja”zmones ir perskaicius komentarus nuosirdziai parasau savo nuomone.
     Taskas.
     Ir ,jei ji kam nors nepatinka—tebunie!
     Bet faktai kalba patys apie save!
     Perskaitykite zmoniu komentarsus ir ka juose rasite?
     Juodas pesimizmas!
     Neveltui,lietuviu tauta pasizymi didziausiu nusizudymu skaiciumi….
     Ir mano problema butu….ar yra…..
     Kad jus turetumete rupintis Tautos gera savijauta!
     Palaikyti geraja dvasia!
     O jos,kaip matote,cia nera!
     Cia visiskas Negatyvizmas!

     Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt

Aktualu. Komentarai
Profsąjungos: Vasario 15 d. – į mitingą su lagaminais ir vaikais
Įžeistas Seimo narys S. Šedbaras trečiajame teismo posėdyje nepasirodė 14
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Akcijos „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“ metu buvo pristatyta rekordinio dydžio peticija (36)
30 metrų – būtent tokio ilgio peticija prieš priverstinę migraciją buvo pristatyta Vilniuje...

Pakvaišimas dėl Zika viruso: apgaulė ir maskuotė tęsiasi 
Pagal Jon Rappoport Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą)...

Vilniaus knygų mugės viešnia M.Stepnova: „Neįmanoma parašyti apie šiuolaikinę Rusiją taip, kad išeitų tiesa, o ne ikona ar šmeižtas“ (2)
„Aš rašau visai negalvodama apie skaitytoją. Galbūt tai blogai, užtat sąžininga. Aš nesistengiu...

Ko trūksta, kad gyventume kaip švedai? (38)
„Švedų kalbos mokėjimas man neabejotinai buvo kelias į sėkmę“, – teigia Aurimas Rudžionis,...

LEU daktaro disertaciją apgynusi Austėja Landsbergienė gavo Kolumbijos universiteto stipendiją (45)
Lietuvos edukologijos universitete (LEU) daktaro disertaciją apgynusiai Austėjai Landsbergienei skirta Kolumbijos universiteto Mokytojų...

Kaip apsisaugoti nuo žiemą padidėjusios oro taršos? (4)
„Jeigu Lietuvoje oro temperatūra ilgą laiką išliktų labai žema, žmonės ir toliau aktyviai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
VRM ministras S.Skvernelis ir jo komanda rinkimuose dalyvaus su LVŽS? (45)
“Vasario 11 d. 10 val. Šiaulių rajone,  Naisiuose lankysis ir...
Prezidentė pasirašė dekretą dėl sveikatos apsaugos ministrės atsistatydinimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į...
LSDP valdyba: Teisėsaugos institucijos negali virsti politinės kovos įrankiu
„Slaptos pažymos apie nepageidaujamus kandidatus, nutekinta informacija apie vykdomus tyrimus...
 
Byla, kurioje Rusijos FSB “kiemavojo” tarsi pas save namie (20)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas padėjo tašką „teroristės“ Eglės Kusaitės byloje –...
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. [2.V. Jankauskas: „Jeigu visuomenė sužinotų, už galvos susiimtų“] (61)
Pradžia.  Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1....
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1. Ką parodė eksperimentas su tūtelėmis? (362)
Pakartotinės įvykio vietos apžiūros metu 1991 m. rugpjūčio 1 d....
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Dramatiška gelbėjimo operacija Vilniaus r. (video iš lydinčio tarnybinio automobilio) (3)
Trečiadienio vakarą iškvietimą į Šiaudinės km, Juodšilių sen. Vilniaus r....
Biržų rajono savivaldybėje neramu: po „Karšto komentaro“ publikacijos STT pradėjo ikiteisminį tyrimą
Po praėjusių metų lapkričio mėnesį „Karštame komentare“ išspausdinto straipsnio „Kas...
Bręsta nauja era teismų sistemoje: rezonansinių bylų nagrinėjime siūloma dalyvauti ir tarėjams (61)
Teisingumo sistema turi tapti demokratiškesne ir įtraukti daugiau žmonių. Vadovaudamasi...
 
R.Grajauskas: 2016 metais Lietuvos ekonomiką už ausų temps atsigaunanti Europa (5)
Artėjant 2016 metams, rinkoje netyla kalbos apie galimą naują krizę....
Elektros jungtys su Švedija ir Lenkija – istorinis pasiekimas (26)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė simboliškai įjungė elektros jungtis „NordBalt“...
Žemės reformos metamorfozės
Pagal naująjį įstatymą, bendras iš valstybės įgytos žemės ūkio paskirties...
Krašto apsauga   Užsienis
Prezidentė: Lietuvos kariuomenės savanoriai pranoko visus lūkesčius (43)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Karaliaus Mindaugo husarų batalione...
VGT nutarė: Lietuvos kariuomenė bus modernizuojama – įsigysime pėstininkų kovos mašinas „Boxer“ (76)
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba svarstė...
2016 metų Lietuvos gynybos biudžetas sieks 1,48 proc. BVP (1)
„Sveikinu Seimo sprendimą didinti gynybos biudžetą. Tai sudaro prielaidas nuosekliai...
 
Politologas M. Puidokas: „Irano ir Saudo Arabijos santykių krizė gilėja“ (8)
„Saudo Arabijos ir Irano santykių krizė dar labiau destabilizuoja ir...
A.Avakovas – M.Saakašviliui: „Išsinešdink iš mano šalies! “ M.Saakašvilis: „Aš – ukrainietis“ (56)
Odesos gubernatorius Michailas Saakašvilis apgailestauja, kad pavadino Ukrainos premjerą vagimi,...
Rusija skelbia pateikusi Turkijos naftos pirkimo iš Islamo valstybės įrodymus (43)
Rusijos gynybos ministerija paskelbė pateikusi įrodymus, jog Islamo valstybę ir...
Sportas   Laiškai
 
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (30)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...
Atviras laiškas dėl Vilniaus m. savivaldybės viešojo konkurso sąlygų, palankių „laimėti“ tik vienam dalyviui (26)
Vilniaus m. savivaldybė vėl rengia konkursą, kuriame akivaizdžiai sudaromos sąlygos...
Anapilin išėjo taip ir nesulaukęs istorinio teisingumo Medininkų byloje… (59)
2014 m. liepos 21 d. (pirmadienį) 15 val. 10 min....