Erikas Kapočius ir Eugenijus Rakitinas

Vasario 4 – 6 dienomis net 23 Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai buvo išvykę į varžybas: 19 sportininkų varžėsi tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Jaunieji talentai“ Jelgavoje, o 4 plaukikai Lietuvos jaunių-jaunimo žiemos pirmenybėse Alytuje. Ignaliniečiai šiose varžybose ne kartą lipo ant nugalėtojų ir prizininkų pakylos: iš Alytaus parvežti 9 medaliai, iš Jelgavos – 4.

Net 8 medalius iš Lietuvos jaunių – jaunimo žiemos pirmenybių parvežė Erikas Kapočius. Jis buvo pirmas 200 m ir 400 m kompleksinio plaukimo rungtyse ir jaunimo, ir jaunių amžiaus grupėse, aukso medalius tarp jaunių Erikas taip pat laimėjo plaukdamas 200 m ir 100 m krūtine, o jaunimo grupėje šiose rungtyse ignalinietis iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Absoliučioje įskaitoje pagal reitingo taškus IKSC plaukikas užėmė trečiąją vietą ir buvo apdovanotas 40 Eur. piniginiu prizu. Bronzos medalį plaukdama 100 m krūtine tarp jaunių merginų iškovojo Evita Mudėnaitė.

Jelgavoje savo universalumą plaukiant visais stiliais įrodė jaunasis plaukikas Džiugas Karklelis. Jis iš šių varžybų grįžo su trimis medaliais: 200 m nugara rungtyje Džiugas iškovojo auksą, 200 m kompleksiniu plaukimu – sidabrą, 200 m laisvuoju stiliumi – bronzos medalį. 2006 – 2007 m. g. amžiaus grupėje plaukdama 50 m krūtine antrąją vietą iškovojo Mija Saikauskaitė.