Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Pokalbiai       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2016 Vasaris 7 Sekmadienis
 

,,Drąsiaus kelio” spaudos konferencija: sužlugdytos rezonansinės pedofilijos bylos ir kiti aktualūs klausimai

2010-11-22 08:32 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (88)

Drąsiaus Kedžio krikšto mama A.Skučienė (KK nuotr.)

Kodėl pries du metus pradėta tirti Kauno pedofilijos byla buvo vilkinama ir galų gale - visai numarinta?

Kodel netiriamas Drąsiaus Kedžio nužudymas?

Kodėl atsisakoma tirti akivaizdų nusikaltimą - 2009 metų spalio 5 dieną įvykdytą D.Kedžio dukrelės prievartinį uždarymą į psichiatrijos ligoninę?

Kodėl vyksta grėsmingi procesai - regimos akivaizdžios pastangos kuo greičiau D.Kedžio dukrelę atimti iš jos globojančios tetos Neringos Venckienės, nors mergaitė nori gyventi kartu su globėja?

Kodel skleidžiami įvairūs mitai ir pramanai apie ,,Drąsiaus kelio” judėjimą ir kitus teisingumo siekiančius pilietinius judėjimus?

Šie ir kiti aktualūs klausimai bus svarstomi spaudos konferencijoje, kurią organizuoja judėjimas “Drąsiaus kelias”.

Konferencijoje dalyvaus - ,,Drąsiaus kelio” valdybos pirmininkė Audronė Skučienė, šio judėjimo nariai Arūnas Juška, Tadas Skučas, kunigas Jonas Varkala, Raimundas Čiegris.

Konferencijoje keliamus esminius klausimus palaiko ir judėjimas ,,Vytis” bei kiti pilietiniai judėjimai.

Konferencija vyks lapkričio 23 dieną, 14 valandą, BNS patalpose.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Gydytojas rao:

  atrodo Audronei skydliaukė ant akių, reiktų susirūpinti:(

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • RIMA rao:

   atidziau pasiziurek i save! svarbu ne kaip atrodo ,o ka daro …daro ir del taves , nes tai kas vyksta siuo metu yra baisu ir geda.Uz abejinguma ir bailuma valdininkai turetu buti baudziami!Sekmes Venckams ir PERGALES!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. lietuvis rao:

  Sveiki . Kas palaikote Kedžius ir Venckus apsilankykite http://www.drasiauskelias.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. magikai ir galiu atsakyti rao:

  apie kokia teisesauga tu cia rasai? nera jos!!! cia penkiameciui viskas aisku, tesejai papirkti, prokurorai uzsokdinti, apie ka tu cia rasai? gal ka maisai? mes tigi lietuvoj randames ne kokioj uzsienio valstybej kur istatymai butu musu pusej ir visi isgamos jau seniai butu izoliuoti. jei ne tie zmones tai ta mergaite jau butu svolaciai jau seniai nugalabije!!! tai apie kokia teisetvarka tu cia rasai? o tam galiu atsakyti kad niekas ir niekada neismokins 5 metu vaiko kalbeti ir rodyti tokias slykstynes!!! cia ne meironio eilerastis po galais. jei tokie protingi esat tai atsakykit kokio velnio tai venckienei ir kedziui nauda is to? pezad cia nesamones bele kad tik pezet o naudos ne jokios. vaika reik gelbet!!! vaiku namus reik gelbet!!! pedofilu irstva naikint!!!o ne nesamones komentuot koks pas ka makijazas ir panasiai. baigiat visai i pudimus nusivaziuot geda!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Gražus makiažas rao:

  Nu ir sugalvok tu taip – išsipešti antakius, kad vėliau galėtų išsipiešti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Araz rao:

   Birželis 2 d, 2009Na Lietuvos politikos afmroiškumą stebime jau ilgai. Iš tikrųjų tai bet kokiems kandidatams (nuo savivaldybių iki prezidento), turėtų būti privaloma parašyti anketose kokioms partijoms jie priklausė nuo savo politinės karjeros pradžios. Dabar gi dažniausiai parašoma tik ta partija, po kurios vėliava kandidatas eina į rinkimus. Koks Gražulis ir dar krūva populistų tikrai ilgus sąrašus turėtų. Ir šios informacijos tikrumu bei pilnumu turėtų rūpintis ir kontroliuoti VRK, kuri jau 15 su virš metų kaip yra kišeninė institucija ir iš viso neaišku ką jie veikia tarprinkiminių laikotarpių metu. O paskui iškilus bet kokiam neaiškumui stovi, kaip pilypai iš kanapių išlindę ir skėsčioja rankomis. Arba balsų skaičiavimas rinkimuose: negi 2000-3000 biuletenių reikia skaičiuoti 12 ir daugiau valandų? Tai dar pateisinama, kai yra parlamento rinkimai, bet kai renkamas prezidentas nežinoti jokių preliminarių rezultatų praėjus valandai po rinkiminių apylinkių užsidarymo yra akmens amžius.P.S. iškilo toks klausimas ne į temą: ar tik autorius nebus studijavęs geologijos VU?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. to Galiu atsakyt rao:

  atsakymus reikia pagrysti. Cia neatsakymas o tavo fantazijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. o po galiu atsakyt galejai rao:

  pasirasyt kas tokis gerus atsakymus zino o gal vaiko teisiu kontrolieriai ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Raj rao:

   Sakyk, ką nori, bet žinau, kad prie kraujo niliedumo yra priprantama. Žinau vieną žmogų, kuris jei neduodavo kraujo jam būdavo blogai, sukildavo spaudimas. Tiesiog organizmas buvo pripratęs, kad kas kažkiek laiko nuleidžiamas kraujas, nes jis dažnai duodavo kraujo. Čia aišku viskas ne iš gero gyvenimo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Galiu atsakyt rao:

  Kodėl pries du metus pradėta tirti Kauno pedofilijos byla buvo vilkinama ir galų gale – visai numarinta?
  KAD NEBUVO JOKIOS PEDOFILIJOS, O VILKINOT TAI JUS SU SKUNDU SKUNDELIAIS. PVZ PARASO PAREISKIMA KEDYS KAD MERGAITE PRIEVARTAUTA, O I EKSPERTIZE NEBEVEZA IR PILA SKUNDUS.
  Kodel netiriamas Drąsiaus Kedžio nužudymas?
  KAD NERA DUOMENU APIE NUZUDYMA, GALIMA ITARTI TIK JUS GYMINES. SLEPET, VEZET DEGTYNE, STIPRIUS VAISTUS, NA IR SUMAISE ZMOGUS, PADAUGINO.

  Kodėl atsisakoma tirti akivaizdų nusikaltimą – 2009 metų spalio 5 dieną įvykdytą D.Kedžio dukrelės prievartinį uždarymą į psichiatrijos ligoninę?
  TURITE GALVOJE RAIDOS CENTRA O NE LIGONINE. UZDARE TAI POLICIJA PAGAL LIUDYTOJU APSAUGOS PROGRAMA. BUVO NUFOTKINTAS TARP DURU VIENAS IS DARBUOTOJU, VADOVAS. MANAU PASIELGTA TEISINGAI, REIKEJO GELBETI MERGAITE KAI TOKIA NEAISKI PADETIS.

  Kodėl vyksta grėsmingi procesai – regimos akivaizdžios pastangos kuo greičiau D.Kedžio dukrelę atimti iš jos globojančios tetos Neringos Venckienės, nors mergaitė nori gyventi kartu su globėja?
  MOTINA NEKALTA SIOJE BYLOJE, IR KUR TAI MATYTA, KAD VAIKAI TETU ATIMAMI IS MOTINU TENKINAT SAVO LIGOTAS AMBICIJAS SUKLASTOTOS PAZYMOS PAGALBA ? JEI NORETU GYVENT, MERGAITE NEKLAUSINETU – AS TI NORIU BET AR MANES NEGIRDI NERINGA, NES JI LABAI SUPIKS. JI PANISKAI BIJO TETOS.

  Kodel skleidžiami įvairūs mitai ir pramanai apie ,,Drąsiaus kelio” judėjimą ir kitus teisingumo siekiančius pilietinius judėjimus?
  O KODEL TIE JUDEJIMAI GINA NE VISUS VAIKUS O TIK VIENA ? BUVO DAUG PEDOFILIJOS ATVEJU, NUSIKALTIMU PRIES VAIKUS, TAI NEBUVO NEI VIENO VIOLETINIO. REIKSKIA DAROTES TIK SAU POLITINI BAGAZA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • :) rao:

   Vaiku RAIDOS CENTRAS vilniuje TOKIA PATI “LIGONINE”, KAIP IR ZIEGZDRIUOSE SUAUGUSIUJU “LIGONINE”. jei jau Drasiaus dukrai ten buvo neva “saugu”, ar nereikejo pagal tamsta ten ir jos puseseres nuvezti “apsaugoti”? Liudininkai su konkreciomis pavardemis ir vardais byloje dave parodymus, kad puseserei problemos del ismatu nelaikymo atsirado ne siaip sau “is dangaus”….

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • RIMA rao:

   VISAI KVAILI IR NELOGISKI “ATSAKYMAI”.VERTETU DAUGIAU SKAITYTI IR SPRESTI KRYZIAZODZIUS. SEKMES!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gediminui žilinskui rao:

  didžiai gerbiama ir iškilusis pone,pasitikrinkit trusikus,ar kartais nepritriedėte berašydamas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. GEDIMINAS ZILINSKAS, NEW YORK rao:

  …Labai teisingas, ir moraliai iskilus – Didziai Gerbiamos, Teisejos Neringos Venckienes – pasisakymas prie Straipsnio.
  Susidaro ispudis, kad sitokiu – jaunosios kartos iskiliuju Inteligentu – yra nemazai Lietuvoje ! Pati pirmoji is Ju – yra ir “Karsto komentaro” Redaktore, Ponia Giedre Goriene… Savo metu, budamas Lietuvoje – su dideliu malonumu stebejau televizijos laida ” Kitas pasirinkimas”, skirta – nelengvam eiliniu lietuviu gyvenimui Tevyneje, dar smukdomos ekonomiskai – “maso – adamkines” Lietuvos laikais… Tai buvo laida su “ugnele sirdyje” – sukurta paties Tamstos Puko… Buvo labai dziugu, kad ten dalyvavo – ir musu branginamo Amerikoje, “Karsto komentaro” Redaktore, nes apie tai – gyvendamas uz Atlanto – nebuvau girdejes… Nezinojau, kad tuo metu – jau kruvinai “slinko” : didziausioji seimynine Nelaime ir Tragedija – mazosios, Didziai Gerbiamo Drasiaus Kedzio Dukreles… Pasibaigusi – Jos Tevelio Drasiaus – slaptuoju pagrobimu, ilgu kankinimu ir nuzudymu !… To meto politiniai aferistai, kad nukreipti Lietuvos visuomenes demesi, ir apsmeizti, Didziai Gerbiama Drasiu Kedi – pries jo, pasirodo : mazdaug uz dvieju savaiciu planuota nuzudyma Lietuvoje : “paskelbe” viename Ispanijos dienrastyje – tariamas “paieskas” su nuotrauka… Man atrodo, kad tai buvo – paruosiamasis nuzudymui “juodas darbas” uzsienyje, savo slaptais “kanalais”, turbut ir per Lietuvos Policija – atliktas : neformalaus Drasiaus Kedzio – pedofilu klano Lietuvoje, slaptojo “zudiku stabo”… Tas – zudiku is tikruju nelegaliai suimto, Drasiaus Kedzio – paieskos skelbimas su muotrauka Ispanijoje : yra labai itartinas, ir dabartini, Lietuvos Generalini Prokurora, p. Daliu Vali, jei tik panores – kaip “Ariadnos siulas” is senoves legendu : gali nuvesti – n iki pedofilu klano nusikalteliu gaujos !… Net uz Atlanto, aiskiai matant Lietuvoje – ir prie naujojo Genprokuroro, p. D.Valiaus : is visu pusiu is naujo gesinama, pagal “senaji plana” – pedofilu – nusikalteliu byla : a/ islikusio gyvojo – padofilo Aido ivykdytu nusikaltimu – visiskas netyrimas nuo pradziu, o taipat – b/ pedofilu “prievartines prostitucijos” savo mazametei Dukrelei – “savadautojos”, isigimusios motinos L.Stankunaite – nebaudimas, ir dabartineje Lietuvos Teisesaugos sistemoje – c/ tu nusikalteliu pastatymas uz “teises ir baudziamos atsakomybes” ribu : iskele stipriaja isvada, kad Iskiliosios Teisejos N. Venckienes – naujoji teisine Partija yra labai reikalinga, ir turi buti – nedelsianciai kuriama Lietuvos Respublikoje !… Sitokia, Teisejos N.Venckienes politine inicjatyva – gali labai palankiai sutikti Lietuvoje, ir didziule dalis – Lietuvos Teisesaugos organu – labai sazinigu Darbuotoju : visur – Policijoje, Vidaus Saugumo Departamente, Specialiuju Tyrimu Tarnyboje, o placiausiai – Prokuraturoje ir Teismuose… As manau, kad be Jusu naujosios Partijos sukurimo kuo greiciausiu laiku, Gerbiamoji Teiseja Venckiene, Jusu Brolio, Didziai Gerbiamo Drasiaus Kedzio nuzudymo – hipokritisku melu pries Visuomene – baisiausiu aplinkybiu slepiamu iki iol ; o taiapt – pedofilu bylos vilkinimo “uzkulisiu” veikeju, su A.Valantino priesakyje – Lietuvos auksciausioje Valdzioje parodytu – mislinguoju, ir nusikalstamu pasyvumu nuo 2008 metu : toji, didzioji dalis – saziningu Lietuvos Tesesaugos organu darbuotoju – pasliks toliau “ivaryta i kampa ir igasdinta” Lietuvoje, bijodama del savo ateities – likimo darbo vietose !… Atrodo, kad is naujojo, Generalinio Prokuroro, p. Daliaus Valio – parodytos iki siol, beveik “valantiniskai” pasyviosios laikysenos : pedofilu – nusikalteliu is homoseksualu “Zydruju Albinu klubo” atzvilgiu, o taiapt – prie progos ir “pedofilijos savadautoju” naudai, anksciau sukeltame – pacios Genprokuraturos is Vilniaus – didziausiame konflikte : “Teisesaugos sistema – pries Lietuvos Visuomene”, butent – labai neatsakingai “gesinant” Teismuose padofilu bylos eiga, jau dabar gali buti visiems aisku Lietuvoje, ir mums amerikoje : kad nieko nepasikeis i geraja puse Lietuvos visoje Teisesaugoje, jeigu Jus nesukursite – naujosios teisines Partijos !… Skirtos ginti – eiliniu lietuviu teises Lietuvos Respublikoje – placiaja visuomenine prasme : */ neteisetai “suprichvatizuoto” turto, uzgrobto po Laisves atkovojimo – sugrazinima teisetiems savininkams Lietuvoje, laukiantiems teisingumo – jau 20 metu ; **/ Laisves Kovu Veteranu ir ju Seimu Lietuvoje – daugiau, negu 275 byloms – naujosios Partijos pastangomis : nutraukti bevaisi – 20 metu vilikinma /taikoma – iki “senaties termino” !/ Lietuvos Prokuraturoje ir Tesmuose, kad nepatraukti baudziamon atsakomyben – uz nusikaltimus pries Zmonija, ivykdytus lietuviu Tautai – SSSR NKVD,GRU, “Smiers”, KGB, ir kitu – okupanto repersiniu strukturu darbuotoju; ***/ apginti Lietuvos vaikus ir jaunima – nuo lytiniu iskrypeliu : pedofilu, ir homoseksualu persekiojimo gyvenamojoe vietoje, kelyje ir gatveje, vaiku darzeliuose, mokyklose, vaiku namuose, universitetuose ir kitur, kad ir pritaikant – nuo pradziu Lietuvoje : desimntemeciais isbandyta, ir veiksmingai pasitikrinusia – daugiamilijonines Visuomenes praktikoje – “greitojo reagavimo”, ir lytiniu iskrypeliu arestu – per 10 minuciu nuo pranesimo – apie nusikaltima telefonu, pragmatine metodika, labai teisingai salygojancia – JAV Policijos, ir visu kitu – Teisesaugos organu darba ; ****/ likviduoti – valstybiniu oragnu darbuotoju : sukurtu klanu destrukcine “dvigubu standartu” itaka, ir korupcija Lietuvos Teisesaugoje; *****/ likviduoti “valdzios korupcija” Seime, baudziamai panaikinat – neformalaija “istatymu pirkimo” oligarchine praktika… Nera kitos iseities, Gerbiamoji Teiseja Venckiene : kurkite – placiojo, visuomeninio – teisinio pobudzio politine Partija, kurios idejini pagrinda – sudarytu : iskliausias Visuomeninis Juedejimas “Drasiaus kelias”, spontaniskai pasireiskes Tevyneje… Turesite – labai daug darbo, bet visa Lietuva bus uz tai – amziais Jums dekinga !… Tai mano muomone – is tolimojo uzsienio, o kaip Jums – viskas atrodo is arciau ?… ACIU !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. TT rao:

  magika tu – v a i k a p i s i u – b y b c i u l p e !!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. sekmes, Audrone rao:

  o po to 18val. – i Mokslu Akademijos sale diskusijoms su A.Medalinsku, J.Marcinkevicium, R.Ozolu ir visais kitais, kurie neabejingi Lietuvos likimui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Norvegijos lietuviam rao:

  atsiųskit pinigų,nes jau tuos 51 litą,kur buvo suaukoję viso pasaulio lietuviai,tie patvorio padugnės pralakė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. vardenis pavardenis rao:

  saunuole neringa ir visas drasiaus kelias.sekmes jums bus labai sunku bet nereikia prarast vilties,jus stipri moteris.sekmes jums.mes visi butinai balsuosim uz jusu partija…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Magika rao:

  Pažiūrėjau. Gėda: “Manau, kad visuomenės nepasitikėjimą teisėsauga lemia ir bendras nepasitikėjimas valdžios institucijomis dėl socialinių problemų, prastos ekonominės būklės. Pastaruoju metu prokuratūros darbas vertinamas viešai analizuojant tik kelis ikiteisminius tyrimus. Kažin ar teisingas toks vertinimas, kai nekreipiama dėmesio į daugybę sėkmingai išaiškintų nusikaltimų ir baigtų bylų, perduotų teismui. Dažnai nepasitikėjimą teisėsauga sukelia ir teisėsaugos institucijų priimami sprendimai, neatitinkantys visuomenės lūkesčių, žiniasklaidos formuojamos nuomonės, vyraujančių įsitikinimų. Tačiau teisėsauga negali savo sprendimų grįsti visuomenės nuomonėmis, pageidavimais. Juolab kai daugeliu atvejų tos nuomonės būna suformuotos nežinant visų bylos duomenų, vertinant tik atskirus fragmentus. Žmogus, ginantis savo interesus, ieško savo teisybės, tačiau jis privalo suprasti, kad išėjęs į gatvę su būriu palaikytojų tos teisybės neras. Tam dirba teisėsaugos institucijos, profesionalai, žmonės, išmanantys įstatymus ir žinantys, kaip padėti žmogui. Tačiau ir kiekvienas pilietis privalo atminti, kad gyvena teisinėje valstybėje, taigi savo teisingumą privalo įrodyti teisme, ne gatvėje” (“Respublikos” int. su Valiu)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • dal rao:

   interviu su myzalu nereiskia, kad mes gyvename teisineje valstybeje. Jauciu esi kokia nors tyreja ir istyrei 3vistu vagyste……nes zudymu -pedofilijos LT tirti negalima, nes patys prokurorai, teisejai tuo ir uzsiimineja

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Emma rao:

   pasirodys pernelyg nuouodbs kompanionas, galima paskaityti Kalėdoms atsigavusią Obelį ir jos apžvalgą Mac kompiuterių vartotojams. Jei dar tebeorganizuojate šventinius vakarėlius, gal spėsite ir nauja Invite.lt tarnyba

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Norvegijos Lietuviai Neringai Venskienei. rao:

  Miela Neringa,didzioji dauguma isvytu,istremtu Lietuviu uzsienyje gerbia jus ,esam pasiruose padet kuom galesim,tik nenusileiskit iskrypeliu prokuraturom ,esat issilavinus ir tevu graziai aukleta moteris,jusu pareiga vardan brolio atminimo eit iki galo,mes jus palaikysim.Ne tik i Britanija ar Airija isvyti Lietuviai jumis zavisi ,musu daugybe Skandinavijoj,Amerikoj,Vokietijoj,Olandijoj,Austrijoj.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • edmundas rao:

   DIDELIS DIDELIS ACIU VISIEMS NEABEJINGIEMS ZMONEMS CIA LIETUVOJE IR VISIEMS ISVYKUSIEMS,JUSU PALAIKYMAS TEN KIEK TOLIAU NUO MUSU MUMS YRA LABAI BRANGUS,TIKIMES KAD IR VELIAU SAVO SIRDIMIS SAVO MINTIMIS BUSITE VISAD SU MUMIS

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. geda rao:

  paziurekit Respublikoj Valys.Dieve,kokia geda.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. bolonkė rao:

  bolonkė-nuotraukoje prie straipsnio,t.y.-pitbulio teta

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Algirdas rao:

  Banguojam toliau.Pati didziausia krokodilo asaros banga.Kai ismesta i rinka Ziobiene,kaip teisininke,miniai paaiskino apie mama ir globeja.Na ir prapliupo:-atiduokit vaika mamai! Vaika mamai!! Mamai!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. 3 pedlaiziai rao:

  gal neisdris lovatiese, kurvis, gaidenis pasirodys arsimelave pries visa tauta ir pries save…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. nukopijuota geras komentaras - Pikasas rao:

  nukopijuota geras komentaras – Pikasas
  Mažylės tvirkinimu įtariamo Andriaus Ūso gynėjai šioje istorijoje veikė lyg pagal kažkieno keistas komandas. Sakyčiau, bangomis… Iš pradžių visi, kaip susitarę šaukė “Kedys – žudikas” ( Betingis, Petrauskas, Kliunka). Kai pradėjo a…iškėti visokios aplinkybės ir liudininkų parodymai, buvo persimesta į kitą bangą: “Kedys – narkomanas, bendravęs su banditais “daktariniais”. Kai tai nepavyko įrodyti, buvo griebtasi tų, suklaupusių Garliavoje protestuotojų. Išsiaiškinta, kad vienas kitas buvo anksčiau turėjęs problemų su teisėsauga. Tiems po baudą teismai išrašė (Lobovui, Kuprevičiui). Kitų kliudyti lyg ir nedrįso.

  STOP. Stabtelėkime truputėlį “puariniam” atsipalaidavimui. Priminsiu vieną detalę, kuri taip pat iš pagrindų griauna prokuroro E.Kliunkos versiją. Rastas prie Violetos Naruševičienės kūno nepanaudotas ginklas buvo registruotas D.Kedžio, tačiau ne jokių pirštų identifikavimo antspaudų. Kaip jis ten galėjo atsirasti? Jei buvo Drąsiaus NETYČIA pamestas, tai kas kruopščiai nuvalė antspaudus? TYČIA galėjo numesti nuvalę antspaudus tik tie žudikai, kurie norėjo suversti kaltę Drąsiui Kedžiui. Tai visiškai elementari logika, kurios nesugebėjo suvokti tyrėjai. Prisiminkime, kad D.Kedžio surakinimą antrankiais stebėjo V.Naruševičienės kaimynai. Lygiai taip tai galėjo matyti, o gal ir matė, tada gal dar gyva būdama V.Naruševičienė. Tokia liudininkė, apart pedofilijos skandalo, buvo visiškai nepageidaujama. D.Kedys tiems dviems “specams” ir galimiems žudynių užsakovams buvo reikalingas gyvas, nes reikėjo išsiaiškinti, kur jis slepia kompromatų prieš pareigūnus kopijas. Tad spėju, kad tada, kai D.Kedys, buvo specialiai iškviestas “susipažinti su Aidu”, V.Naruševičienė dar buvo gyva ir dalyvavo interneto portale pokalbyje apie šunis.

  BANGUOJAM TOLIAU. Sekanti A.Ūso gynėjų banga buvo sutelkta ties posakiu: “Kedys – pedofilas ir žudikas” (“Aurelijus”, “Ieva”, “Justas” ir pan.) Akcentuojama buvo tai, kad Drąsius susipažino su dar labai jauna, tačiau kosmetika save gerokai pasendinusią ir galimai nemažą patirtį su vyrais turėjusia Laima ir pradėjo su ja gyventi kartu. Kai prievartos nebūta, tai to meto LR įstatymams toks jos jaunas amžius neužkliuvo. Nusibanguota buvo iki to, kad pradėta netgi aiškinti, kad Drąsius Kedys pas save lovoje tvirkino savo dukrelę (pvz.”Holmsas”).

  Sekanti banga buvo “Kedys su savo mažylę kūrė pornografinius filmus”. Kai A.Ūso gynėjai nebežinojo ko griebtis, pradėta įrodinėti, kad D.Kedys ir jo sesuo N.Venckienė primokė mažylę kaip reikia kalbėti ir ką rodyti. Man tokie kliedesiai buvo protu sunkiai suvokiami. Mokyklos pirmūnė, karjerą jau padariusi teisėja klastos brolio dukros parodymus? Tokie tvirtinimai jau net į paranoją nebepanašūs. Tai tiesmukiškas, įžūlus šmeižimas ir nieko daugiau.

  Dažnai, gal net pažaliavę iš siuto, keikia Pikasiuką, kad jis pateikia komentaruose išsamesnius savo apmąstymus. Gal verta pastebėti ir trumpesnius. Pavyzdžiui: “10. Pikasas to 820 10 11 11 17:46 “Mažylė buvo netgi su viršutiniais rūbais. Apie kokią pornografiją čia malate? Pasigėdytumėte kiek…” Man ir pačiam kiek nejauku, kai tokiems apie gėdos jausmą bandau priminti. Gal jo jau net neturi?

  Nepaminėjau apie dar vieną “bangą”: Išmesti teisėją iš pareigų”, kuri perėjo į kitą: “Pasodinti Venckus į kalėjimą”. Štai kokiame juodame fone buvo stumiamos įvairūs prokurorų aiškinimai ir kurpiamos 15 minučių bylos. Ką ten – 15. A.Ūso byla net neatversta. O juk jos kopija jau eina per rankas ir faktų tuose tomuose – į valias. Bent jau A.Ūsui ir L.Stankūnaitės kaltės įrodymams, tikriausiai, su kaupu turėtų pakakti. Tiesa, prokuratūra žuvusiam A.Ūsui paprašė teismo bylą nutraukti, ką šis ir padarė. Nors visai neseniai prokurorai aiškino, kad artimiesiems prašant ji privalėjo būti tęsiama. Žurnalistai būna atsargūs. Parašo jie “Panevėžio prokurorų klanas?” su klaustuku. Na, o tekstuose viskas vienas prie vieno… ir senos “kupros” ir ryšiai… be jokių klaustukų. Taip ir gyvename…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. bolonkė rao:

  norit,pasakysiu,ką dabar veikia bolonkė?ogi sėdi su nutrija ir kala kalbą ryt dienos spaudos konferencijai.nutrija dresuos bolonkę iki nualpimo,bet toji rytoj vistiek šūdo primals sočiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous rao:

   Tai tavo stanke primale sudo savo spaudos konferencijoj, ir aplamai kur prasizioja, ten isduoda pedofilija… :( ((

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Carolin rao:

    admin 2011 Balandžio 11 18:58 Sveiki,jeigu nebuvote davę išankstinio skmiuito dėl reklamos telefonu, tai yra laikoma Reklamos įstatymo 13 straipsnio pažeidimu. Tokiais atvejais galite kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos ir nurodyti visas jums žinomas aplinkybes, t.y. kada buvo skambinta, kokias paslaugas siūlė, koks buvo skambučio turinys, bei aplinkybę, kad skmiuito dėl reklamos skleidimo telefonu nebuvote davę. Jeigu nurodytos aplinkybės pasitvirtins, atsiras pagrindas reklamos skleidėjams skirti įstatymuose įtvirtintas baudas.Tik aktyviai gindami savo teises galite tikėtis, jog nelauktos reklamos telefonu laikui bėgant sumažės.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ? rao:

   Kas ta bolonkė?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. smalsi rao:

  o jabastė su vino kurviu ar dalyvaus?o gaidenis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. bolonkė rao:

  čia tipo kirpėja iš nervų dėl mergaitės prarado visą savo grožį?nejuokinkit.čia ji iš nervų dėl savo,sesers kedės ir neršos su aiduliu artėjančio kracho taip susidrožė.o gi dar ir jos tadukas kažkiek uodegą įmerkęs.va taip va

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Vytautas rao:

  Sėkmės NERINGA ,kovoje su čekistais,jų mokiniais ir jų globėjais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. 122 rao:

  tikiu tavim,Neringa.drasi ir sazininga moteris esi.kovok uz tiesa.gelbek musu Lietuva!palaikom tave,visa musu seima issisklaidziusi jau po visa europa…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt

Aktualu. Komentarai
Vilniaus knygų mugės viešnia M.Stepnova: „Neįmanoma parašyti apie šiuolaikinę Rusiją taip, kad išeitų tiesa, o ne ikona ar šmeižtas“ 2
Valdžios lovys ir pinigų maišai 21
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pakvaišimas dėl Zika viruso: apgaulė ir maskuotė tęsiasi 
Pagal Jon Rappoport Jeigu jūs norite kažką paslėpti šioje planetoje, tuomet susukit (melagingą)...

Ko trūksta, kad gyventume kaip švedai? (38)
„Švedų kalbos mokėjimas man neabejotinai buvo kelias į sėkmę“, – teigia Aurimas Rudžionis,...

LEU daktaro disertaciją apgynusi Austėja Landsbergienė gavo Kolumbijos universiteto stipendiją (45)
Lietuvos edukologijos universitete (LEU) daktaro disertaciją apgynusiai Austėjai Landsbergienei skirta Kolumbijos universiteto Mokytojų...

Kaip apsisaugoti nuo žiemą padidėjusios oro taršos? (4)
„Jeigu Lietuvoje oro temperatūra ilgą laiką išliktų labai žema, žmonės ir toliau aktyviai...

„Karšto komentaro“ skaitytojai: Metų žmogus – prokuroras Rolandas Stankevičius (235)
„Karšto komentaro“ skaitytojų nuomonės beveik vienbalsiai sutapo: 2015-ųjų metų žmogumi išrinktas Generalinės prokuratūros...

Iš kur atsirado Naujųjų metų sutikimo tradicijos ir kokie buvo papročiai? (1)
Šiais laikais Naujuosius metus pasitinkame triukšmingais šūksniais ir gausiais petardų ir fejerverkų sprogimais....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
S.Skvernelis: „Šalyje korupciją turime kaip vėžį“
Mažinti korupciją labiausiai suinteresuotas verslas, nes taip kuriamas pasitikėjimas, skatinama...
Prezidentė: “Patyčių mastas Lietuvoje – vienas didžiausių tarp ES šalių” [Susitiks su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetu] (34)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, vasario 4 d., susitiks...
V.Gapšio apkaltos užsigeidusiam A.Kubiliui Darbo partijos pirmininkas siūlo pirmiau nueiti pas kunigą išpažinties (18)
„Praėjus daugiau nei trims metams opozicijos lyderis prabudo, kaip meškinas...
 
Byla, kurioje Rusijos FSB “kiemavojo” tarsi pas save namie (20)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas padėjo tašką „teroristės“ Eglės Kusaitės byloje –...
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. [2.V. Jankauskas: „Jeigu visuomenė sužinotų, už galvos susiimtų“] (61)
Pradžia.  Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1....
Teisėsaugos veteranai mala į miltus Medininkų žudynių tyrimą. 1. Ką parodė eksperimentas su tūtelėmis? (362)
Pakartotinės įvykio vietos apžiūros metu 1991 m. rugpjūčio 1 d....
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Absurdo apraiškos policijos patrulių darbe (5)
Policijos pareigūnams draudžiama tarnybos metu būti tarnybiniuose automobiliuose. Dėl šios...
Prisiekė naujasis generalinio prokuroro pavaduotojas (36)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Prokuratūros įstatymu ir...
Generalinio prokuroro pavaduotoju teikiamas Žydrūnas Radišauskas (29)
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, gavusi generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą, susitiko...
 
R.Grajauskas: 2016 metais Lietuvos ekonomiką už ausų temps atsigaunanti Europa (5)
Artėjant 2016 metams, rinkoje netyla kalbos apie galimą naują krizę....
Elektros jungtys su Švedija ir Lenkija – istorinis pasiekimas (26)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė simboliškai įjungė elektros jungtis „NordBalt“...
Žemės reformos metamorfozės
Pagal naująjį įstatymą, bendras iš valstybės įgytos žemės ūkio paskirties...
Krašto apsauga   Užsienis
Prezidentė: Lietuvos kariuomenės savanoriai pranoko visus lūkesčius (43)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Karaliaus Mindaugo husarų batalione...
VGT nutarė: Lietuvos kariuomenė bus modernizuojama – įsigysime pėstininkų kovos mašinas „Boxer“ (76)
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba svarstė...
2016 metų Lietuvos gynybos biudžetas sieks 1,48 proc. BVP (1)
„Sveikinu Seimo sprendimą didinti gynybos biudžetą. Tai sudaro prielaidas nuosekliai...
 
Politologas M. Puidokas: „Irano ir Saudo Arabijos santykių krizė gilėja“ (8)
„Saudo Arabijos ir Irano santykių krizė dar labiau destabilizuoja ir...
A.Avakovas – M.Saakašviliui: „Išsinešdink iš mano šalies! “ M.Saakašvilis: „Aš – ukrainietis“ (56)
Odesos gubernatorius Michailas Saakašvilis apgailestauja, kad pavadino Ukrainos premjerą vagimi,...
Rusija skelbia pateikusi Turkijos naftos pirkimo iš Islamo valstybės įrodymus (43)
Rusijos gynybos ministerija paskelbė pateikusi įrodymus, jog Islamo valstybę ir...
Sportas   Laiškai
 
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (30)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...
Atviras laiškas dėl Vilniaus m. savivaldybės viešojo konkurso sąlygų, palankių „laimėti“ tik vienam dalyviui (26)
Vilniaus m. savivaldybė vėl rengia konkursą, kuriame akivaizdžiai sudaromos sąlygos...
Anapilin išėjo taip ir nesulaukęs istorinio teisingumo Medininkų byloje… (59)
2014 m. liepos 21 d. (pirmadienį) 15 val. 10 min....