22.5 C
Vilnius
Ketvirtadienis, 23 gegužės, 2024
Daugiau

  Naudojimosi taisyklės

  Bendrosios nuostatos

  UAB „Goruva“, adresas: A. Goštauto g. 12, 01108 Vilnius (toliau – mes) suteikia Jums galimybę naudotis tinklalapiu Karštas Komentaras (www.komentaras.lt) (toliau – Tinklalapis). Mes siūlome Jums Tinklalapyje susipažinti su įvairaus pobūdžio žiniomis, reklama bei aktualia informacija politikos, ekonomikos, sporto, kultūros ir kitomis temomis (toliau – Turinys). Šis Turinys yra prieinamas kiekvienam asmeniui nemokamai arba užsisakius mokamo turinio prenumeratos Karštas Komentaras Ekstra paslaugą ir gali būti naudojamas tik asmens privatiems tikslams, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis.

  Autorinės teisės

  Mes ir kiti Turinio teikėjai pasiliekame visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį Tinklalapio Turinį, mums priklausančius Tinklapio dizaino (angl. Layout) elementus ir naudojamą programinę įrangą.

  Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami Tinklalapyje skelbiamą Turinį Jūs turite gauti mūsų sutikimą raštu ir įdėti nuorodą į šaltinį (mūsų logotipą arba nuorodą www.komentaras.lt).

  Logotipus galite parsisiųsti iš čia: šviesiam fonui arba tamsiam fonui.

  Draudžiama keisti arba šalinti iš Turinio informaciją apie autorines teises, prekinius ženklus ar patentus.

  Tuo atveju, jei atsiunčiate patalpinimui arba patalpinate Tinklalapyje tam tikrą informaciją (komentarus, nuomones, nuotraukas, video ar kitą informaciją), Jūs tuo pačiu suteikiate mums neišimtinę, visur ir visam laikui galiojančią teisę šį turinį bet kokiu būdu naudoti, kopijuoti, padaryti jį viešai prieinamu ar išimti iš Tinklalapio.

  Prenumerata

  Tinklalapyje mokamo turinio prenumeratos paslauga Karštas Komentaras Ekstra yra žymima „Ekstra“ ženklu. Žymėjimas nurodytas prie straipsnio antraštės.

  Norėdami užsakyti paslaugą pirmiausiai turite prisiregistruoti ir prisijungti.

  Paslauga naudotis galite prisiregistravę, prisijungę prie savo paskyros (su vartotojo vardu arba el. pašto adresu ir slaptažodžiu) bet kuriame savo įrenginyje ir įsigiję Karštas Komentaras Ekstra paslaugą.

  Paslauga Karštas Komentaras Ekstra prenumerata turi 2 planus:

  • 1-am mėnesiui – 1.00 EUR;
  • 1-iems metams – 10.00 EUR.

  Kainos akcijų laikotarpiu gali skirtis. Akcijos galiojimo laikas bus nurodytas prie kainos.

  Prenumeratos kaina išlieka tokia pati ir galioja visą užsakytą prenumeratos laikotarpį. Mes pasiliekame teisę keisti prenumeratos planų kainą. Pakeista prenumeratos kaina galioja tik naujiems prenumeratoriams arba esamiems prenumeratoriams pratęsiant prenumeratą (užsąkant prenumeratos paslaugą iš naujo).

  Paslaugos nėra automatiškai apmokamos ir pratęsiamos. Tai prenumeratoriams reikia atlikti patiems.

  Atsisakyti paslaugos Karštas Komentaras Ekstra galima dviem būdais: prisijungus prie savo paskyros ir bet kuriuo metu parašius iš savo el. pašto paskyros, su kuria registravotės paslaugai, adresu info@hotcommentary.com.

  Atsisakius mėnesinio plano, paslauga Karštas Komentaras Ekstra galėsite naudotis tol, kol baigsis einamasis mėnuo už kurį jau sumokėjote. Taip pat ir atsisakius metinio plano, paslauga Karštas Komentaras Ekstra galėsite naudotis tol, kol baigsis einamieji metai, už kuriuos jau sumokėjote.

  Visais mokamo turinio Karštas Komentaras Ekstra prenumeratos klausimais kreipkitės el. paštu info@hotcommentary.com.

  Komentavimo taisyklės

  Komentuodami Tinklalapyje turite nurodyti savo vardą, el. pašto adresą ir, jei pageidaujate, savo interneto svetainės adresą.

  Komentuodami galite pasirinkti nenurodyti tikrų duomenų, tokiu būdu išsaugosite savo privatumą. Tačiau Tinklalapio administracija neužtikrina visiško komentatorių anonimiškumo taisyklių pažeidimo atveju (svetainė fiksuoja visų komentatorių interneto adresus).

  Gerbkime vieni kitus ir laikykimės septynių pagrindinių taisyklių:

  • Nekurstykite neapykantos, karo ir smurto. Negrasinkite fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančių asmeniu dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų. Nesityčiokite ir neniekinkite oponentų;
  • Neraginkite prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucinę santvarką;
  • Neskatinkite kėsintis į Lietuvos Respublikos suverenitetą, jos teritorijos vientisumą, politinę nepriklausomybę;
  • Neplatinkite, nepropaguokite ir nereklamuokite pornografijos, seksualinių paslaugų ir lytinių iškrypimų;
  • Nepropaguokite ir nereklamuokite žalingų įpročių ir narkotinių ar psichotropinių medžiagų;
  • Nevartokite necenzūrinių žodžių;
  • Neskelbkite reklaminio ar su straipsnio tema nesusijusio turinio komentarų.

  Tinklalapio administracija komentarų neredaguoja, bet pasilieka teisę pašalinti komentarą ir blokuoti komentatorių, jei mano, kad jis pažeidžia teisės aktus, etikos reikalavimus arba bent vieną iš taisyklių.

  Mūsų atsakomybė: UAB „Goruva“ ir Tinklalapio administracija neatsako už šioje interneto svetainėje paskelbtus komentarus. Nuomonės autorius prisiima visą atsakomybę už savo nuomonę, išsakytą komentare (už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus).

  Jei turite pastabų arba norite pranešti apie netinkamą komentarą, susisiekite su mumis kontaktų forma arba el. paštu: info@hotcommentary.com

  Draudimai

  Laisvė reikšti įsitikinimus, nuomonę ir talpinti informaciją Tinklalapyje yra nesuderinama su tokiais veiksmais kaip tautinės, rasinės, religinės ar socialinės neapykantos, prievartos bei diskriminacijos kurstymu, šmeižtu ir dezinformacija. Draudžiama talpinti tokią informaciją Tinklalapyje.

  Tinklalapio vartotojams draudžiama talpinti bet kokio pobūdžio informaciją, kuri pažeidžia kitų asmenų orumą, garbę, teisę į privatumą, nuosavybės teisę bei kitas konstitucines asmens teises. Taip pat draudžiama talpinti informaciją, kurios skleidimas prieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatoms.

  Draudžiama talpinti nuorodą į Tinklalapį tokiuose tinklalapiuose, kuriuose esanti informacija kursto prievartą, diskriminaciją ar kitą nusikalstamą veiklą.

  Vartotojams yra draudžiama kenkti Tinklalapio sklandžiam veikimui bei trukdyti kitiems juo naudotis.

  Garantijos atsakomybė

  Mes stengiamės užtikrinti sklandų Tinklalapio veikimą, tačiau nesuteikiame vartotojams jokių garantijų dėl Tinklalapio nepertraukiamo funkcionavimo ir nuolatinio prieinamumo. Mes pasiliekame teisę bet kada be išankstinio įspėjimo apriboti arba nutraukti Tinklalapio ar tam tikros jo dalies veikimą.

  Mes neatsakome už Tinklalapio Turinyje galinčius pasitaikyti netikslumus ar kitokias klaidas. Mes galime atlikti pakeitimus ar pataisymus bet kuriuo metu.

  Mes neatsakome už vartotojų komentarų turinį ir pasiliekame teisę jį pašalinti, kai yra pažeidžiamos šios Taisykles ar teisės aktai.

  Naudodami Tinklalapį Jūs sutinkate ir pripažįstate, kad bet koks Tinklalapio Turinys, kurį Jūs skaitote ar parsisiunčiate, yra išimtinai pasirinktas Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už dėl to patirtą žalą.

  Tiek, kiek leidžia imperatyvios įstatymų normos, mes neatsakome už bet kokius tiesioginius ir/ar netiesioginius nuostolius, kuriuos gali patirti vartotojai ar tretieji asmenys dėl Tinklapyje pateikiamo Turinio, dėl Tinklalapio veikimo sutrikimų ar trečiųjų asmenų Tinklalapyje patalpintos informacijos teisingumo bei teisėtumo.

  Mes neatsakome už Tinklalapyje pateikiamos kitų juridinių ar fizinių asmenų produktų, paslaugų ar politinės reklamos teisingumą, tų produktų ir paslaugų kokybę ir už padarinius, atsirandančius dėl pasinaudojimo ar nesinaudojimo jų reklama.

  Tais atvejais, kai Tinklalapyje yra patalpintos nuorodos į kitus tinklalapius, mes neatsakome už juose pateiktos informacijos turinį, tokių tinklalapių neprižiūrime, jiems neatstovaujame ir nekontroliuojame.

  Kita

  Mes turime teisę be išankstinio perspėjimo šalinti vartotojų įkeltą ir šias Taisykles, trečiųjų asmenų teisėtus interesus ar Lietuvos Respublikos teisės aktus pažeidžiančią informaciją.