- Reklama -

Daugiau kaip 24 tūkst. Lietuvos piliečių pasirašė peticiją Vyriausybei prieš migrantų priėmimą į Lietuvą. Nuotr. organizatorių

30 metrų – būtent tokio ilgio peticija prieš priverstinę migraciją buvo pristatyta Vilniuje vasario 6 d. vykusiame renginyje, kurį organizavo Visuomeninis Komitetas Prieš Priverstinę Imigracija ir asociacija „Nacionalinis Interesas“.

Virš  24 000 piliečių pasirašiusių elektroninę ir keli tūkstančiai popieriniuose peticijos parašų rinkimų lapuose reikalauja nedelsiant atšaukti planus perkelti į Lietuvą migrantus.

Kalbėjusieji teigė – akivaizdu, kad Lietuva nėra pasiruošusiu priimti šiuos žmonės, o ir patys migrantai visiškai nesuinteresuoti vietoje sočios Vokietijos atsidurti Lietuvoje, kuri iki šio yra viena skurdžiausių ES valstybių.

Anot akcijos dalyvių, tikrų pabėgėlių skaičius tarp nelegaliai sieną kertančių ir į atitinkamos Ženevos konvencijos apsaugos mechanizmus galinčių pretenduoti asmenų skaičius yra nedidelis. Daugelis migrantų – tai ekonominiai migrantai, ieškantys Europoje pirmiausiai aukštesnio pragyvenimo lygio ir toli gražu ne visuomet siejantys savo būsima gerove su darbu.

Susirinkusieji, kurių buvo kelios dešimtys, kalbėjo taip pat ir apie būtinybę Lietuvos vadovams vadovautis nacionaliniais interesais ir mažiau pasiduoti Briuselio spaudimui. Kaip teigiami pavyzdžiai buvo paminėtos Lenkijos, Slovakijos , Čekijos ir Vengrijos vyriausybės, jau atsisakiusios dalyvauti migrantų perkėlime į savo šalių teritoriją.

Peticija su ją pasirašiusių žmonių pavardėmis artimiausių metu bus pateikta LR Vyriausybei. Taip pat patvirtinta, kad šioji peticija gali pretenduoti į Lietuvos rekordą kaip ilgiausias kada nors pateiktas tokio tipo dokumentas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!