- Reklama -

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vyresniajai policininkei Rugilei Kancler ir viršilai Sauliui Statulevičiui už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą gelbstint kūdikio gyvybę, įteiktos vardinės dovanos – planšetiniai kompiuteriai. Policijos nuotr.

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pagerbė ir apdovanojo sostinės policijos patrulius, išgelbėjusius berniuko gyvybę.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės vyresniajai policininkei Rugilei Kancler ir viršilai Sauliui Statulevičiui už pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą gelbstint kūdikio gyvybę, įteiktos vardinės dovanos – planšetiniai kompiuteriai.

„Jūs esate išskirtinis pavyzdys, koks turi būti policininkas. Kiekvienas, kuris žvelgia pavojui į akis, kai visi kiti pabūgę stovi nuošalyje, yra išskirtinis žmogus. Dėkodamas Jums už Jūsų drąsą, pasiaukojimą ir profesionalumą, tuo pačiu tariu ačiū ir Jūsų tėvams, kurie išugdė tokius Žmones, kurių darbai kalba patys už save, o kasdienius įsipareigojimus nuolat lydi atsakomybė, sąžiningumas ir ryžtas“ – pabrėžė policijos vadovas.

Patys patruliai pripažįsta, kad atvejis anaiptol ne eilinis, bet savo nuopelnų nesureikšmina. Jie įsitikinę, kad panašioje situacijoje lygiai taip pat būtų pasielgęs kiekvienas policijos pareigūnas. „Tai kasdienis darbas mūsų tarnyboje, ir tai, kad ši neeilinė situacija teko būtent mums – grynas atsitiktinumas. Reagavome greit, pritaikėme būtinąjį reikalingumą. Žinoma, smagu, kad visos tarnybos padarė, ką turėjo atlikti, ir mes savo darbą atlikome iki galo. Niekas nemini Operatyvaus valdymo skyriaus darbuotojos, kuri radijo ryšio pagalbą koordinavo šią gelbėjimo operaciją. Smagiausia, kad viskas baigėsi gerai ir pavyko išgelbėti vaiko gyvybę“, – kukliai kalbėjo R. Kancler ir S. Statulevičius.

Primename, kad nelaimė įvyko balandžio 17 d. Vilniaus rajone, patruliuodami kelyje Vilnius-Lyda patruliai pastebėjo automobilį, kurio vairuotojas važiavo smarkiai viršydamas leistiną greitį, įjungęs avarinę šviesos signalizaciją, šiurkščiai pažeidinėdamas kelių eismo taisykles, lenkdamas kitas transporto priemones draudžiamose vietose. Sustabdę automobilį policininkai sužinojo, kad į ligoninę vežamas smarkiai sužalotas vaikas ir tuoj pat reagavo į situaciją: pasisodino moterį ir vaiką ant galinės savo automobilio sėdynės ir, įsijungę švyturėlius bei sireną, skubiai pristatė vaiką į artimiausią ligoninę. Policijos turimais duomenimis, vaikas sveiksta.

PD inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!