- Reklama -

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 16–22 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžia tinkama tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti ar tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, tarsitės dėl investicijų, komisinių, palūkanų, žalos atlyginimo ar pan. Savaitės viduryje labiau akcentuosite teisinius reikalus arba su užsieniu, mokslu, kultūra, idėjiniais įsitikinimais susijusius klausimus. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų, teks įveikti nemažą jų naštą. Savaitgalį tikėtini susitikimai su draugais. Venkite politinių temų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje vienaip ar kitaip pagaliau turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti dominantis variantas. Visgi lengvai neateis nei pinigai, nei stabilumo jausmas. Jei esate įsivėlę į kokią nors avantiūrą, turėsite pasmailinti liežuvį, kad sėkmingai išsisuktumėte nuo atsakomybės ar išlaidų. Regis, jus itin domins kelionės, tarptautinė situacija. Toli išvykusiųjų tykos neįprastos problemos. Savaitgalį būtų protinga vengti įtemptų diskusijų. Verčiau tyliai plėskite savo akiratį.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pats metas įsidarbinti, jeigu tai aktualu. Tiktų užsirašyti į sporto klubą, keisti mitybą, tikrintis sveikatą. Svarbu vengti eksperimentų, susijusių su dietomis, vaistais bei papildais, kvaišalais. Nuo savaitės vidurio reikės labiau derintis prie kitų, ieškoti kompromisų. Be tokių pastangų kils nemalonių debatų. Regis, jums pernelyg rūpės svetimos ydos, skolos bei naudos. Nieko gero, jei kažko pavydėsite, kenksite, nes ir apie jus tuomet gali būti paskleista neigiama informacija. Savaitgalį itin saugokite vaikus.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje tikriausiai užgrius vienodos svarbos rūpesčiai: teks imtis ir rimtų darbų, ir meilės ar vaikų problemų. Pravartu užsiimti kūryba, vaikų meninių gebėjimų lavinimu. Savaitės viduryje nepervertinkite savo galimybių. Jeigu norite gerai sutarti su kolegomis ir aplinkiniais, pelnyti jų simpatijas, venkite demonstruoti savo pranašumą, be būtino reikalo pernelyg konkuruoti. Jeigu savaitgalį nesuvaldysite neigiamų emocijų, galite pakenkti santykiams su partneriais, draugais. Saugokite nuo pavojų vaikus.

LIŪTAS

Šią savaitę daug dėmesio skirsite šeimai, artimiesiems, vaikams ir įprastai savo aplinkai, komfortui. Labiau nei paprastai trokšite grožio, jaukumo namuose. Galbūt pirksite baldus ar apdailos prekes. Tokiu atveju sugaišite daug laiko pasiūlos peržiūrai. Apskritai iki šios savaitės galo teks atlikti daugybę smulkių darbų. Prieš savo valią galite būti įtraukti ir į svetimus rūpesčius. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi. Savaitgalį lengva pasiduoti ir panikai, ir pagundoms. Atsargiai vertinkite rizikingus pasiūlymus.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje gana aktyviai nardysite po informacijos jūrą, komunikuosite ir noriai dalinsitės savo žiniomis. Galite sėkmingai ruošti straipsnius, informacinius pranešimus, interviu. Savaitės viduryje kils šiokių tokių piniginių ar emocinių sunkumų. Nelengva bus suderinti savo planus su aplinkinių. Būsite linkę pasiduoti meilės ar kitoms pagundoms bei pavydui, rizikai. Tuo metu vaikai ar ugdytiniai gali prikrėsti eibių, įsivelti į problemas. Savaitgalį teks atkreipti dėmesį į savo, namiškių ar augintinių sveikatos būklę.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia turėtų būti produktyvi. Imkitės reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, komercija, praktinėmis paslaugomis, kreditais. Gerų rezultatų galima tikėtis iš informacinės veiklos, mokymų, logistikos. Nuo savaitės vidurio teks vikriai suktis ir daug bendrauti. Visgi nuo kai kurių žmonių stengsitės atsiriboti. Situacija bus gana nervinga, bet koks spaudimas veiks neigiamai. Galite sulaukti priekaištų iš šeimos narių, kaimynų. Prislėgti gali artimam žmogui iškilusi problema, nenumatytos išlaidos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje gali tekti konkuruoti, net jei to nepageidaujate. Kuo geriau jums seksis, tuo originalesnių akibrokštų galite tikėtis iš konkurentų arba asmenų, nelinkinčių sėkmės. Įmanomas savotiškas sąmokslas, mėginimas suversti jums atsakomybę. Nuo savaitės vidurio mintys suksis apie verslą, komfortą. Regis, kažkam prireiks jūsų patarimo arba konkrečios pagalbos. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi. Savaitgalį būsite nusiteikę bendrauti, flirtuoti. Venkite rizikos kelyje, aferų ir konfliktų.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje gerai seksis bet koks tiriamasis darbas, meninė veikla. Iš konfidencialios veiklos arba pasinaudoję slapta informacija galite gauti naudos. Regis, savaitės viduryje jau nebepasitikėsite žmonėmis ir viską vertinsite itin kritiškai. Galbūt susidursite su pažadų nevykdymu, nekonkretumu. Derėtų pataupyti ir jėgas, ir nervus, ir pinigus. Regis, savaitgalį labiau pajusite, kokio materialinio ar dvasinio komforto jums trūksta. Liūdins, kad to neįmanoma lengvai gauti. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia turėtų būti drauginga, įkvepianti. Bendraminčių ir užtarėjų toli ieškoti neteks. Svarbu pasinaudoti palankiomis progomis. Nuo savaitės vidurio galite prasčiau pasijusti. Būsite nebe tokie tikri dėl to, ką darote ir ko siekiate. Gali kilti keistų nesusipratimų, jeigu supainiojote asmeninius ir dalykinius interesus arba pareigas su pramogomis. Venkite emociškai įtemptų situacijų, pavydo scenų, politikavimo. Savaitgalį leiskite sau saikingai pasilepinti komfortu. Nebūkite godūs, skleiskite šiltus jausmus.

VANDENIS

Šios savaitės pradžia dalykine prasme turėtų būti rezultatyvi. Jeigu dėl kažko buvote preliminariai susitarę, tai pagaliau pradėsite tą procesą. Kita vertus, jus gali blaškyti artimų žmonių emocijos, netikėtos problemos namuose ar pan. Regis, savaitės viduryje bus nesunku susirasti bendraminčių, naujų draugų. Į jų siūlomas avantiūras žvelkite atsargiai, nes galite prisidaryti problemų. Venkite svaigalų, saugokitės infekcijų, vagysčių, agresijos. Savaitgalio laisvalaikiui ieškokite saugių užsiėmimų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jums gali būti aktualu ieškoti informacijos, susijusios su užsieniu, skrydžiais, logistika, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas. Gali ypač dominti renginiai, seminarai, kursai, konferencijos. Būkite atsargūs, nes lengva patekti į eismo įvykį. Nuo savaitės vidurio galite patirti išbandymų, jei reiškiatės viešumoje, vadovaujate kolektyvui ar pan. Prieštaringai klostysis jus dominantys santykiai – tiek dalykiniai, tiek romantiniai. Verčiau neapsigaukite rinkdamiesi kompaniją ir pramogas šiam savaitgaliui.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė.

Karolina Konopackienė, ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama
- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!