- Reklama -

 

Šiandien, spalio 15 d., Širvintose įvyko visuotinis Lietuvos regionų partijos Širvintų skyriaus narių susirinkimas, kuriame buvo sprendžiami esminiai artėjančių savivaldos rinkimų klausimai: renkamas ir tvirtinamas kandidatas į Savivaldybės merus bei renkami kandidatai į Širvintų r. savivaldybės tarybos narius.

Susirinkimo metu vienbalsiai buvo iškelta dabar jau antrą kadenciją Širvintų rajono savivaldybei vadovaujančios Živilės Pinskuvienės kandidatūra, o jos pasakyta kalba išsklaidė visas iki šiol viešojoje erdvėje sklandžiusias kalbas apie galimą kandidatavimą Vilniuje ir sulaukė gausių aplodismentų.

„Esu tiesmukiška, kai matau neteisybę, patylėti nuleidus galvą – tikrai ne man. Todėl dabar Lietuvos valdančiųjų brukami naujieji prioritetai – legalizuoti lengvus narkotikus, įteisinti vienos lyties asmenų partnerystę ir panašūs dalykai verčia kalbėti garsiai, prieštarauti, kelti į viešumą, nors ne kartą esu sulaukusi ir priekaištų, kad būdama mažo rajono merė, kištis į šalies politiką neturėčiau. Ar tikrai?

Netgi būdama nedidelės Lietuvos savivaldybės merė turiu ne tik teisę, bet ir jaučiu pareigą atstovauti kitą nuomonę turintiems žmonėms. Pasakyti sostinėje sėdintiems Vyriausybės ar Seimo nariams, kad mūsų, kitaip galvojančių, branginančių šeimą, aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą ir visai nenorinčių matyti pasaulio apsvaigus nuo žolės, yra daug ir mes esame prieš taip įžūliai formuojamą naująją labai jau „liberalią“ politiką,“ – sakė Ž. Pinskuvienė, padėkojusi Lietuvos regionų partijai už išreikštą pasitikėjimą ir pasiūlymą pamąstyti apie kandidatavimą į sostinės mero poziciją. – „Nors dar jauna, bet aiškius tikslus ir vertybes turinti, o, svarbiausia – visus šalies regionus, jo žmones matanti, suprantanti ir atskirtį siekianti mažinti politinė jėga yra ta, kurios perspektyvos dabartinėje sumaištyje yra aiškiai matomos ir, esu tikra, kad ji sulauks žmonių palaikymo. Labai džiaugiuosi, kad mūsų visų – Širvintų skyriaus – sprendimu prisijungėme prie Lietuvos regionų partijos ir galime ne tik skaičiumi pagausinti, bet ir savo darbu ją sustiprinti.

Būtent todėl šiandien mano sprendimas – visiškai tvirtas, apgalvotas ir subrendęs giliai širdyje – yra Širvintos. Mano mylimas, gimtasis miestas, brangiausi, puikiai pažįstami žmonės. Darbai ir projektai, kurie jau nebėra tik svajonės, bet yra suplanuoti strateginiuose veiklos dokumentuose. Pažadai, kuriuos, labai tikiu, sulaukus žmonių palaikymo, mūsų komandai ir vėl pavyks ištesėti,“ – jautriai savo kalbą užbaigė ji, pabrėždama, kad nepaisant visko, rinkiminis laikotarpis bus kupinas intensyvaus darbo ir pareikalausiantis didelio susitelkimo ir kiekvieno iš skyriaus narių indėlio.

Visuotiniame susirinkime buvo siūlomos ir svarstomos kandidatūros ir į Širvintų r. savivaldybės tarybos narius. Tarp kandidatų – ir jau patyrę vietos savivaldoje, ir naujai prie partijos prisijungę nariai, įvairių sričių specialistai. Galutinį kandidatų sąrašą Lietuvos regionų partijos Širvintų skyrius ketina patvirtinti lapkričio mėnesį.

Gausiausią Lietuvos regionų partijos – Širvintų skyriaus – narius su stipriu sprendimu pasveikino ir sėkmės bei susitelkimo savivaldos rinkimų kampanijos metu palinkėjo dabartines šalies politikos aktualijas apžvelgęs Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!