- Reklama -

Šiandien generolas Valdas Tutkus su komanda įstojo į dr. Mindaugo Puidoko vadovaujamos Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partiją (LKDP) ir sutarė nuo šiol kartu ginti dabartinės valdžios trypiamus Lietuvos žmones, kovoti su genderistinės ideologijos brukimu vaikams ir jaunimui bei su žmogaus teisių pažeidimais ir įsigalėjusia landsberginio klano diktatūra.

„Mūsų vertybės, tikslai ir siekiai sutampa, todėl kartu su šimtais mane palaikančių žmonių jungiamės prie Mindaugo Puidoko vadovaujamos partijos ir kylame į vieną bendrą ir lemiamą kovą dėl Lietuvos valstybės išsaugojimo. Mes jau kelis mėnesius dirbame kartu kaip TAIKOS koalicija. Puikiai tinkame vieni kitiems, nes siekiame vieno tikslo – kovoti už taiką, už tradicines vertybes, todėl manome, kad mūsų visų komandos lyderių įstojimas į Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partiją tik dar labiau mobilizuos mūsų jėgas Lietuvos apvalymui nuo Landsbergių klano amaro“, – sako Taikos generolu vadinamas V. Tutkus.

Dr. M. Puidoko teigimu: „Norėčiau pasidžiaugti su visais, kad Taikos koalicija, kurią sudaro LKDP ir Žemaičių partijos bei generolo Valdo Tutkaus komanda, surinko beveik 26.000 parašų, kurių iš mūsų reikalaujama vien dėl galimybės kandidatuoti. Pasiektas puikus rezultatas rodo didelį žmonių palaikymą ir norą, kad Seime ir kitur jiems atstovautų tradicines vertybes palaikančios jėgos. Ačiū visiems, padėjusiems rinkti parašus ir pasirašiusiems už mūsų visų galimybę išsakyti TIESĄ, kalbėti apie taikos ir diplomatijos svarbą bei kviesti žmones permainoms Lietuvoje.

Kviečiu visus vienyti jėgas, nes mūsų mažai šaliai – tai gyvybiškai svarbu. Kovojame ir Seimo fronte. Labai gaila, kad Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kol kas ignoruoja ir neįtraukia į darbotvarkę mano pasiūlymo Dėl Lietuvos Respublikos karinių vienetų, karių ir civilių krašto apsaugos sistemos tarnautojų dalyvavimo tarptautinėse operacijose pataisos, kuria siekiu, kad ukrainiečių kariai būtų apmokomi mūsų instruktorių ne Ukrainoje, o Lietuvoje ar bet kurios kitos NATO šalies narės teritorijoje.

Ukraina aiškiai sako, kad poreikio Lietuvos kariams ar kariams instruktoriams neturi. Mano registruotos pataisos apsaugotų Lietuvą nuo grėsmės įsivelti į tiesioginį karo konfliktą Ukrainoje savo rizika, kai mums negaliotų kolektyvinė NATO apsauga. Deja, pasirodo, karo savo žemėje nenorinčių ir savo šalį siekiančių nuo jo apsaugoti žmonių balso Seimo vadovybė paniškai bijo.“

Lietuvoje anot teisės profesoriaus Ryšardo Burdos: „Tiesa ir teisingumas egzistuoja skirtingose dimensijose… Aš, kaip advokatas, esu kaltinamas tuo, kad viešojoje erdvėje gyniau kaltinamuosius Sausio 13-osios byloje. Advokatai yra valdomi per pažymas Lietuvoje, taip darant spaudimą ką gali ginti ir ko ne. Nors teisę į gynybą turi visi žmonės remiantis Lietuvos Respublikos Konstitucija bei tarptautinėmis teisės normomis. Kas būtų jei gydytojai atsisakytų operuoti rusų ar baltarusių tautybės žmones? Ar tai būtų normalu ir teisinga?“

M. Puidokas sako: „Kol nepakeisime valdžios, kol nesustiprinsime valdžios kontrolės, tol ir gyvensime visiškame chaose. Todėl nesustosime ir Seime toliau sieksime viešinti Lietuvoje liberalkonservatorių kuriamą diktatūrą ir su ja kovoti. Tvirtai tikiu, kad su žmonių pagalba mes būsimame Seime turėsime frakciją ir galėsime nuveikti rimtus darbus. Atėjo laikas išmesti valstybininkų klaną ir konservatorius su jų satelitais iš valdžios visiems laikams!

Tad drauge su visa komanda kviečiu visus vienyti jėgas ir kuo geriau pasiruošti mūsų pozicijų sustiprinimui Seime. Tas yra esminės svarbos dalykas, nes tik taip galėsime sustabdyti I. Šimonytės, G. Landsbergio, L. Kasčiūno ir kitų karo vanagų dabar vykdomą politiką.“

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!