Prezidentas telefonu pasveikino profesorių Vytautą Landsbergį

0
258
Nuotr. iš lrp.lt
- Reklama -

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį telefonu pasveikino 90-metį švenčiantį profesorių Vytautą Landsbergį.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus šią dieną, kai garbingo jubiliejaus proga daugelis Lietuvoje ir visame pasaulyje dėkoja Jums už nuveiktus darbus, žavisi Jūsų vaidmeniu atkuriant Lietuvos Nepriklausomybę ir linki prasmingo tolesnio gyvenimo kelio“, – sakė Prezidentas.

Šalies vadovas pažymėjo, kad prof. V. Landsbergis savo asmenyje įkūnija kūrėjo, meno žmogaus ir politiko profesines aukštumas.

„Atkaklus Jūsų darbas kuriant Čiurlionianą, atveriant Tautai ir pasauliui mūsų Genijaus kūrybos klodus, puoselėjant pasididžiavimą lietuvių kultūra net ir gūdžiausiais okupacijos metais stiprino Tautos savimonę, artino Lietuvos Atgimimą“, – pabrėžė Prezidentas.

Šalies vadovas išreiškė įsitikinimą, kad ryškūs jubiliato asmenybės bruožai, drąsa ir vidinė laisvė, iškėlė jį į Sąjūdžio pirmeivius, o vėliau ir į atkurtos Lietuvos Respublikos vadovus.

„Daugybė žmonių, nepriklausomai nuo jų pažiūrų, yra ir bus Jums dėkingi už indėlį griaunant Sovietų Sąjungą, kovojant prieš tironų skleidžiamą melą, kuriant laisvės, nepriklausomybės ir demokratijos erdvę“, – sakė profesoriui V. Landsbergiui Prezidentas.

Prezidentas palinkėjo profesoriui V. Landsbergiui dar daugiau kūrybinių pergalių, asmeninės laimės, o svarbiausia – išvysti dar vienos tironijos griūtį bei ilgai lauktą taikos ir laisvės įsiviešpatavimą visoje Lietuvos kaimynystėje.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!