- Reklama -

Panevėžio apygardos teismas ketvirtadienį planuoja atvėrė buvusio Seimo nario Kristijono Bartoševičiaus bylą, kurioje vyras kaltinamas seksualiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Į teismo posėdį atvyko pats K. Bartoševičius kartu su savo advokatus Olegu Šibkovu.

„Ne, dabar nekomentuosiu. Pristatysiu poziciją teismui“, – sakė K. Bartoševičius, klausiamas, kaip pakomentuotų jam pateiktus kaltinimus.

Kaltinamasis sakė, kad į visus klausimus atsakys, kai „ateis laikas“.

O. Šibkovas anksčiau Eltai sakė, jog pirmajame teismo posėdyje turėtų būti sprendžiamas klausimas dėl jo ginamojo pateikto prašymo bylą perduoti nagrinėti Vilniaus apygardos teismui. Anot jo, sostinėje važinėti į posėdžius būtų patogiau daugumai proceso dalyvių.

Anksčiau K. Bartoševičius skelbė, kad neigia jam pateiktus kaltinimus, tą patį minėjo ir jo advokatas. Tačiau dabar O. Šibkovas, paklaustas, ar kaltinamojo pozicija nepasikeitė, teigė, kad K. Bartoševičius savo poziciją pristatys teisme.

Kadangi K. Bartoševičiui pateikti kaltinimai yra susiję su galimai padarytais seksualiniais nusikaltimais prieš vaikus, teismo posėdžiai vyks už uždarų durų.

ELTA primena, kad šių metų liepą baigtas ikiteisminis tyrimas buvusio parlamentaro K. Bartoševičiaus atžvilgiu, byla dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš vaikus perduota teismui. K. Bartoševičius kaltinamas vaikų seksualiniu prievartavimu (2 epizodai), jaunesnio negu 16 metų amžiaus asmens tvirkinimu (4 epizodai) ir mažamečių vaikų nesunkiu sveikatos sutrikdymu (4 epizodai).

Prokuratūros duomenimis, byloje yra keturi nukentėjusieji, kurie galimai prieš juos padarytų nusikaltimų metu, buvo nepilnamečiai.

Tuometinis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime narys K. Bartoševičius apie tai, kad atsisako Seimo nario mandato dėl asmeninių priežasčių pranešė šių metų sausio 23 dieną. Vėliau, tądien, prokuratūra pranešė apie jo atžvilgiu pradėtą tyrimą dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius asmenis.

Prokuratūros teigimu, turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam einant Seimo nario pareigas.

Gytis Pankūnas
ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama
- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!