- Reklama -
Renatas Kačinauskas, žurnalistų pramintas „Betmenu“, ir vėl ligoninėje. KK nuotr.

Neseniai, dar kelios dienos prieš naujuosius metus, per vieną televizijos laidą daugelis matėme, kaip vilnietis Renatas Kačinauskas, žurnalistų pramintas „Betmenu“, išgarsėjusiu, kai pagavo girtą tuo metu savo darbo vietoje buvusį Vilniaus apygardos teismo teisėją – tada pastarajam tai „kainavo“ darbo praradimą – buvo atleistas iš teisėjų dėl vardo pažeminimo, pasakojo, kaip jį einant į parduotuvę užpuolė, trenkė su buteliu per galvą ir paliko basą nuogą ant šaligatvio gulėti, kol pamatė viena praeivė ir iškvietė greitąją pagalbą.

Nepraėjo nė savaitė po naujų metų, kaip R.Kačinauskas vėl atsidūrė ligoninėje. Šį kartą vilnietis pasakojo, kad buvo užpultas tiesiog prie savo buto durų, kai išėjo į koridorių, jog nueitų į tualetą – kadangi gyvena bendrabutyje. Kaip suprantama, dar daug kas šventė naujuosius metus ir bendrabutis vyre kaip avilys.

Vyriškis pasakojo, kad išėjus į koridorių iš karto prie jo prišoko keli jaunuoliai ir pradėjo talžyti, tempė į prausyklą, kažkas pasakė iš jų: „Ubju“.

Pasak R.Kačinausko, norėjo išmesti iš penkto aukšto, bet jis kiek įmanoma gelbėjo savo gyvybę.

Nors medikai nustatė sunkų kūno sužalojimą, bet greičiausiai taip ir viskas liks. Pasak nukentėjusio, jam žinoma, kad bendrabutyje naikinami įrodymai – bandoma teigti (turbūt tų asmenų, pas kuriuos buvo agresyvūs svečiai), neva tai pats nugriuvo, o kraujuoti daiktai tiesiog metami per langą iš penkto aukšto.

Pareigūnai taip pat nelabai linkę operatyviai, pagal karštus pėdsakus imtis darbų dėl kažkokio „Betmeno“.

Kaip sakė R.Kačinauskas, vienas pareigūnas, kuriam jis paskambino dėl užpuolimo ir patirto smurto, jam pasakęs, esą „per daug pranešinėji apie nusikaltimus, kurie nepasitvirtina“, ir atsakymo dėl užpuolimo, kurio metu R.Kačinauskas patyrė sunkų kūno sužalojimą, sakė laukti „po savaitės“.

Tačiau vilnietis nenuleido rankų. Po skambučių į prokuratūrą procesas lyg ir pajudėjo. Tiesa, kol kas tik žodžiu.

Taigi, yra kaip yra. Kaip sakoma, būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu. O sumuštas Vilniaus „Betmenas“ po ligoninės dar turės praeiti ir reabilitaciją.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!