- Reklama -

Jolanta Blažytė

Buvęs JAV Prezidentas D. Trumpas savo paskyroje brūkštelėjo: „Pirmiau ateis tankai, paskui branduoliniai ginklai. Baikite šį kvailą karą dabar. Juk tai taip lengva padaryti“.

Kitame pranešime jis parašė: „Jeigu aš būčiau buvęs JAV Prezidentu, tai Rusijos- Ukrainos konfliktas niekada nebūtų įvykęs. Bet netgi dabar, jei aš būčiau Prezidentu, aš galėčiau susitarti, kad šis baisus ir vis labiau aštrėjantis konfliktas baigtųsi per 24 valandas.”

Kaip rašo leidinys „Newsweek“, „D. Trumpas sukritikavo J. Bideną dėl to, kad pastarasis nusprendė perduoti Ukrainai tankus Abrams. D. Trumpas teigia, kad šis konfliktas, kurį būtų labai paprasta išspręsti, peraugs į branduolinę katastrofą.

Buvęs JAV lyderis jau ne pirmą kartą siūlo įsikišti ir pabaigti konfliktą. Praėjusiais metais jis siūlėsi vadovauti derybų procesui ir pasisakė už tai, kad Kijevas užleistų Rusijai kai kurias teritorijas vardan taikos išsaugojimo. D. Trumpas taip pat kaltino J. Bideną, kad jo užsienio politika išprovokavo Putiną. D. Trumpo žodžiais tariant,
Baltieji rūmai beveik jėga spaudė Putiną pradėti karą Ukrainoje.“

O štai dar du teiginiai ta pačia tema:

1. Vieną jų pateikia leidinio „The Washington Post“ apžvalgininkas, besiremdamas savo šaltiniais:

„Dauguma oficialių JAV pareigūnų supranta, kad stambi karinė operacija, skirta Krymo atsiėmimui, neįmanoma. Iš dalies dėl to, kad Krymo puolimas būtų tas mygtukas, kurį nuspaudus, prasidėtų branduolinė eskalacija“.

2. Kitą jų pateikia JAV Prezidentas J. Bidenas:

„ JAV Ukrainai teikiama ginkluotė padės Ukrainai atsiimti prarastas teritorijas, tame sk. ir Krymą“.

Taigi, sujungus šiuos du teiginius į vieną grandinę, gaunasi trečias teiginys:

„Chebra, netrukus mes pradedame branduolinį karą“.
Pastarosiomis dienomis tiek JAV, tiek Europos socialiniai tinklai tiesiog ūžia: čia vyksta pačios aktyviausios „strateginio mąstymo sesijos“, kuriose internautai dėlioja, į kurią šalį Putinas liuobs pirmiausia. Jei ką, tai Lietuva – tarp „lyderių“.

Betgi palikime tuos internautus ramybėje, juk, kaip žinome, jie visada platina tik sąmokslo teorijas.

Gal atsigręžkime į budistus, kurie visada išlieka ramūs, mat žino, jog „vis tiek visi kada nors pavirsime į dulkes“. Tai nėra čia ko pergyventi dėl tų branduolinių…..

Budistiniame požiūryje paskendusi ir Lietuva – čia nelabai kam rūpi tos branduolinės grėsmės, nes visi turi svarbesnių reikalų:

– Politikai toliau rūpinasi artėjančiais rinkimais ir suka ir taip jau susuktas savo galveles, paišydami vis naujus laimės ir gerovės lozungus;

– Ekonomistai džiaugiasi vis gerėjančiu žmonių gyvenimu;

– Lietuvos vyriausybė be ceremonijų didina suskystintų rusiškų dujų importą ir vargo nemato – lozungai yra lozungai, o gyvenimas yra gyvenimas. Juk be rusiškų dujų žmonės sušals, o sušalę bus labai pikti. O kaip žinome, pikts rinkėjas – blogs rinkėjas;

– Karingieji berniukai ir mergaitės, tarsi mažieji pasaulio bambos – tie, kurie parduotuvėse voliojasi ant grindų ir klykdami reikalauja naujo žaislo- garsiai reiškia savo norus „noriu Krymo, noriu Krymo“.

– Kaciūniškių kaimo melžėja Bronė, pro karvės tešmenį žvelgdama į platų pasaulį, žino, kad ji visada viską žino geriausiai. Ta pati Bronė, kuri niekaip nežino, kaip iš savo užgeriančio vyro atimti butelį, bet gerai žino, kaip iš Putino atimti Krymą.

– Įtakingiausias Lietuvos pinigų rinkikas p. Andrius toliau renka pinigus. Ši kartą tam, kad „durnam“ Kauno rinkėjui įkrėsti proto.

– Įvairaus kirpimo ekspertai, kurie ne taip seniai sakė, kad „Putinas yra psichopatas, neadekvatus ir ištirpusiomis smegenimis“, dabar gi sako, kad „Putinas yra labai protingas, todėl branduolinio jis nepradės“. Sako, tarsi kalbėtų ne apie Putiną, o apie naivią savo žmoną, kuri „yra labai protinga, nes niekada nemojuoja kočėlu, jei ekspertas nueina pas svetimą bobą“.

Žodžiu, pas mus viskas ramu, jei ką. O D. Trumpas kažką ten rašinėja tai tik todėl, kad neturi ką veikti.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!