Kaip laimėti be pandemijos?

0
332
- Reklama -

Jolanta Blažytė

Amerikoje šiuo metu karšta. Ir ne tik dėl klimato kaitos. Kodėl man tai svarbu? Apie tai – žemiau.

Už J. Bideno nugaros stovintys virvučių tampytojai į JAV Prezidento postą vėl nori prastumti sau patogų, bet nei laike, nei erdvėje nebesiorientuojantį seneliuką – tą patį J. Bideną. Idėja tikrai superinė, bet, štai, jos įgyvendinimas gali būti sunkokas. Ypač, kai pasaulyje nebėra… pandemijos.

Kaip rašo leidinys „19FortyFive“, „J. Bidenas nepakelia didesnių darbo krūvių, blogai orientuojasi aplinkoje, dažnai griuvinėja ir pan. Bet 2020-asiais jam buvo kur kas lengviau tapti prezidentu, nes tuomet buvo pandemija ir, prisidengdamas ja, J. Bidenas tiesiog galėjo sėdėti rūsyje, o už jį visą darbą nudirbo žiniasklaida. Bet dabar pandemijos nėra ir J. Bidenui pačiam teks dalyvauti rinkiminėje kompanijoje. Kaip jis tai ištvers?“.

O galvoju, kad jis tikrai neištvers… Ir kad be sekančios pandemijos, kuri leistų J. Bidenui savo rinkimines kalbas veblenti iš rūsio, – niekaip. Juolab, kad filantropo B. Geitso kišenėje sėdinti PSO siekia, kad tas pandemijas galėtų skelbti tada, kada tik jai (ar jam???) į galvą šauna.

Gydytoja Meril Nass tiesiai iš Europos parlamento tribūnos teigia:

„PSO šalių vyriausybėms kišama sutartis atšauks žmogaus teisių gynybos mechanizmus, įves cenzūrą ir skaitmeninius pasus, privers vyriausybes stumti „vieningą oficialią versiją“ ir leis PSO skelbti pandemijas pagal savo užgaidas“.

Šiaip, įvertinus šiuo metu Bidenų klaną purtančius skandalus, galima būtų įtarti, kad čia jau su nauja pandemija nebeišsiversime – reiktų kokio maro ar ateivių antplūdžio mažiausiai.
JAV Kongresas, tikėtina, tuoj skelbs J. Bidenui apkaltą. Ar pavyks – neaišku.

Bet kad ir kaip viskas pasibaigtų, vulkanu į paviršių besiveržiančius faktus apie Bidenų šeimynėlę vis sunkiau nuslėpti nuo visuomenės. Ir čia ne tik J. Bideno sūnaus mokesčių slėpimas, prostitučių paslaugos už mokesčių mokėtojų pinigus, bet ir prekyba įtaka. Kalbama apie J. Bideno šeimos gautus kyšius iš Kinijos komunistų, taip pat ir „smulkius komisinius“, kuriuos Bidenai gavo iš Ukrainos energetikos kompanijos „Burisima“ už tai, kad tuometinis viceprezidentas J. Bidenas liepė tuometiniam Ukrainos prezidentui iš pareigų pašalinti Ukrainos prokurorą, tyrusį „Burisima“ nusikaltimus.

Ir dar bėda: pagaliau sutiko prabilti ir artimiausias J. Bidenų šeimos verslo partneris Devon Archer, kuris Kongrese pateiks savo liudijimus. Kaip teigia „Fox News“ žurnalistas J. Watters, dėl tokios įvykių eigos Bidenų klanui gresia triuškinantis smūgis.

Tačiau JAV teisingumo ministerija ir prokurorai, kurie, Floridos gubernatoriaus R. DeSantis teigimu, yra finansuojami Dž. Sorošo, iš visų paskutiniųjų vis dar bando J. Bideną ištraukti iš ausų.

Kaip ten bebūtų, Baltuosiuose rūmuose karšta taip, kad net J. Bideno šunys jaučia įtampą. Būtent taip Baltųjų rūmų spaudos atstovė paaiškino faktą, kai J. Bideno šunys apkandžiojo slaptosios tarnybos darbuotojus. Gaila, kad iki šiol liko nepaaiškintas faktas, iš kur Baltuosiuose rūmuose šalia Ovalinio kabineto buvo rastas kokainas. Turbūt, taip pat čia viskas dėl įtampos…

Bet mano kaimynė Zosė sako, kad ne mano reikalas, kas vyksta Amerikoje. Aha… ne mano. O tai kas tada privalės nešioti kaukes, jei J. Bideno rinkiminės kampanijos proga bus paskelbta dar viena pandemija? O kas tada privalės nuolatos dairytis, kad koks nors „petys už laisvę“ akcijos organizatorius nenutemptų į kokį nors skiepobusą? Kas????

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!