Galvojama, kaip sugrąžinti Palestinoje esančią lietuvių piligrimų grupę

0
613
Stop kadras
- Reklama -

Nacionalinis krizių valdymo centras tęsia aktyvius veiksmus siekiant kuo spartesnio Lietuvos piliečių sugrąžinimo iš Izraelio, kuriame šiuo metu paskelbta karo padėtis.

Dalis Izraelyje buvusių Lietuvos piliečių jau grįžo į Lietuvą, šiuo metu toliau ieškoma galimybių sugrąžinti į šalį grupę piligrimų, esančių Palestinos teritorijoje. Iš viso šioje grupėje – 41 Lietuvos pilietis.

NKVC ir Užsienio reikalų ministerija palaiko ryšį su šia grupe bei koordinuoja veiksmus, jog Palestinos teritorijoje esantys asmenys galėtų kuo greičiau kirsti patikros punktus ir iš Izraelio būtų sugrąžinti į Lietuvą. Lygiagrečiai šiuo metu organizuojami keli galimi jų grįžimo būdai, pasitelkiant užsakomąjį skrydį arba karinę aviaciją.

Lietuvos piliečiams rekomenduojama labai atsakingai įvertinti būtinybę šiuo metu keliauti į Izraelį (ir Palestiną), nuolat sekti aktualią informaciją ir išlikti budriems.

NKVC ir Užsienio reikalų ministerija ragina visus Lietuvos piliečius Izraelyje ir Palestinos teritorijoje, kuriems reikalinga pagalba, kreiptis nurodytais kontaktais: Lietuvos ambasada Izraelio Valstybėje tel. +972 3 6958 685 ar el. pašto adresais amb.il@urm.lt, consul.il@urm.lt arba LR Užsienio reikalų ministerijos telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu pilieciai@urm.lt.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!