- Reklama -

Izraelis Gazos Ruože nesielgia „kaip valstybė“, trečiadienį pareiškė Turkijos prezidentas, Izraeliui po „Hamas“ puolimo bombarduojant palestiniečių teritoriją.

„Izraelis neturėtų pamiršti, kad jei veiks labiau kaip organizacija, o ne kaip valstybė, jis baigs tuo, kad ir su juo bus taip elgiamasi“, – sakė Recepas Tayyipas Erdoganas, užsipuolęs „gėdingus Izraelio kariuomenės metodus“ tankiai apgyvendintame Gazos Ruože.

„Civilių objektų bombardavimas, civilių žudymas, humanitarinės pagalbos blokavimas ir mėginimas tai pateikti kaip laimėjimus yra organizacijos, o ne valstybės veiksmai“, – sakė jis.

Paprastai R. T. Erdoganas vartoja žodį „organizacija“, kai kalba apie Kurdistano darbininkų partiją (PKK), Turkijos ir Vakarų sąjungininkių laikomą teroristų grupe.

„Manome, kad karas turi būti etiškas ir kad abi šalys turi tai gerbti. Deja, šis principas Izraelyje ir Gazoje šiurkščiai pažeidžiamas“, – sakė jis, pasmerkęs „civilių gyventojų žudynes Izraelyje“ ir „aklas nuolat bombarduojamų nekaltų žmonių žudynes Gazoje“.

Viljama Sudikienė (AFP)
ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!