- Reklama -

"Karšto komentaro" skaitytojai tikisi, kad 2016-aisiais prokuroras R.Stankevičius bus nominuotas Nobelio premijai - apie Lietuvos prokuratūros pasiekimus, tiriant rezonansinę bylą, be jokios abejonės, turėtų sužinoti visas pasaulis! KK nuotr.

„Karšto komentaro“ skaitytojų nuomonės beveik vienbalsiai sutapo: 2015-ųjų metų žmogumi išrinktas Generalinės prokuratūros prokuroras Rolandas Stankevičius.

„Karšto komentaro“ skaitytojus tiesiog sužavėjo rezonansinės Medininkų bylos tyrimo novatoriškumas ir ekstrasensiniai sugebėjimai, tiriant šią bylą – manoma, kad numirusio žmogaus prisikėlimą bei asmens teleportaciją įrodžiusį prokurorą reikėtų nominuoti Nobelio premijai.

Pirma, prokuroras R.Stankevičius įrodė, kad K.Nikulinas, būdamas Vilniaus OMON bazėje, sugebėjo Medininkuose nušauti S.Janonį. Antra, kad nušovęs S.Janonį, prikėlė jį iš numirusių, nuvarė į muitininkų vagonėlį, ir ten dar kartą nušovė.

*„I.Gorbans apklausos metu parodė, kad jis 1991-07-31 naktį buvo Vilniaus OMON bazėje, buvo nuėjęs pas Vilniaus OMON vadą B.Makutynovič ir naktį iš bazės nebuvo išvykęs.

Tokius I.Gorbans parodymus patvirtino B.Makutynovič, Viktor Michailovs ir Konstantin Michailovs (K.Nikulin).“ (Iš prokuroro R.Stankevičiaus baigiamosios kalbos Lietuvos Apeliaciniame teisme);

*“Apklausti liudytojais K.Nikulin ir V.Michailov parodė, kad I.Gorbans iš Vilniaus OMON bazės 1991-07-31 naktį nebuvo išvykęs“ (Iš prokuroro R.Stankevičiaus pareiškimo 2003 05 28 Vilniaus m. 2 apylinkės teisme dėl kardomosios priemonės suėmimo panaikinimo I.Gorbaniui);

*„Būtent Konstantins Michailovs (ankstesnė pavardė K.Nikulins) pradėjo Medininkų muitinės posto darbuotojų užpuolimą šaudamas iš pistoleto į automobilyje VAZ sėdėjusį Juozą Janonį ir padarydamas jam mirtiną sužalojimą. Po ko „Delta-1“ grupės darbuotojai suvarė visus aštuonis Lietuvos pareigūnus, į Medininkų muitinės vagonėlį, juos suguldė ir iš dviejų 7,62 mm kalibro Kalašnikovo automatų su garso slopintuvais sušaudė“. (Iš prokuroro R.Stankevičiaus baigiamosios kalbos Lietuvos Apeliaciniame teisme);

*“Teismo nuosprendyje (Vilniaus apygardos teismo – KK past.) išsamiai išdėstyti bylos duomenys įrodo, kad S.Janonis 9 mm kalibro kulka buvo mirtinai sužalotas automobilyje VAZ.“ (Iš prokuroro R.Stankevičiaus baigiamosios kalbos Lietuvos Apeliaciniame teisme).

Lietuvos prokuratūra ir asmeniškai prokurorai R.Stankevičius, „Karšto komentaro“ skaitytojų nuomone, neabejotinai nusipelnė aukščiausių tarptautinių įvertinimų: be teleportacijos ir žmogaus prisikėlimo iš numirusių, Lietuvos prokuratūra įrodė, kad, šaudant iš automato “Kalašnikov”  į asmenis uždaroje patalpoje ir asmenims padarius kiauryminius sužalojimus, patalpoje gali nelikti nei kulkų, nei tūtelių, nei jokių šaudymo požymių (skylių sienose, lubose, grindyse).

Todėl, be jokių abejonių, Lietuvos prokuroras privalo būti nominuotas Nobelio premijai! Ko ir linkime 2016-ais metais!

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!