- Reklama -
Vilniuje savo įžvalgomis apie lyderystę ir vertybes dalinsis Europos sąjungos ambasadorius Rusijos Federacijoje Vygaudas Ušackas. KK nuotr.

Jau šeštus metus Lietuvoje rengiamą Pasaulinę lyderystės konferenciją („Global Leadership Summit 2015“), kuri vyks lapkričio 20 – 21 d., Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete, ir lapkričio 27 – 28 d. Vilniuje, Compensa koncertų salėje. Į konferenciją Klaipėdoje visi, 450 bilietų jau parduoti.

Šiame neeiliniame renginyje didelio ekrano formatu savo pranešimus pristatys ir savo verslo sėkmės bei nesėkmių istorijomis, tyrimais bei įžvalgomis dalinsis iškiliausi pasaulio lyderiai ir lyderystės tyrinėtojai: bestselerio “Nuo gero prie puikaus” autorius, mąstytojas ir verslo konsultantas Jimas Collins’as, „Walt Disney” ir „Pixar Animation“ studijų prezidentas Edas Catmull’as, korporacijos “Wiseman group”, tiriančios lyderystę ir vedančios mokymus aukščiausio lygmens vadovams visame pasaulyje, prezidentė, bestselerių apie vadovavimą autorė Liz Wiseman, socialinio darbo profesorė, geidžiama konferencijų pranešėja, tinklaraštininkė ir rašytoja Brenė Brown, visame pasaulyje žinomos „Hilsong” bažnyčios, kurioje kas savaitę apsilanko septyniasdešimt penki tūkstančiai lankytojų, pastorius Brianas Houston’as, „Capella hotel group“ pirmininkas ir generalinis direktorius, „The Ritz-Carlton Group“ steigėjas, prezidentas Horstas Schulze’as, konferencijos įkūrėjas dvasininkas Billas Hybels’as bei kiti.

Pasaulinė lyderystės konferencija rengiama daugiau nei 400 pasaulio miestų ir daugiau nei 120 šalių. Šiais metais numatomas dalyvių skaičius – 250 000.

Lietuvoje planuoja dalyvauti per 1000 bažnyčios, verslo, visuomeninių organizacijų lyderių.

Konferencijoje Klaipėdoje gyvai kalbės biomedicinos mokslų daktaras, gydytojas psichiatras, Baltijos šalių tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas, LR Ministro pirmininko visuomeninis konsultantas Aurelijus Veryga.

Vilniuje savo įžvalgomis apie lyderystę ir vertybes dalinsis Europos sąjungos ambasadorius Rusijos Federacijoje Vygaudas Ušackas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!