- Reklama -

TS-LKD nuotr.
Andrius Kubilius.TS-LKD nuotr.
Edmundas Pupinis. TS-LKD nuotr.

Liepos 16-ąją prasideda 10-asis – jubiliejinis, jau tradiciniu tapęs dviračių žygis „Suk į dešinę 2011 m.“, kurio idėjos autorius ir siela yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Andrius Kubilius, pomėgio atostogas leisti ant dviračio neatsisakęs net ir tapęs premjeru.

Šįkart 40 dviračių žygio dalyvių leisis į savaitės kelionę per Vakarų Lietuvą. Tarp jų – aplinkos apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Edmundas Pupinis, Seimo nariai Vitas Matuzas ir Justinas Urbonavičius. Kelyje žygeiviai aplankys įsimintinas vietas, muziejus, dalyvaus įvairiuose renginiuose ir ekskursijose, susitiks su Lietuvos žmonėmis.

Žygis prasidės Jurbarke, kur vyks didžiulė miesto šventė – savivaldos 400 metų jubiliejus. A.Kubilius dalyvaus iškilmingame Jurbarko tarybos posėdyje ir pasveikins naujuosius Jurbarko garbės piliečius – prof. A.Piročkiną ir TS-LKD narį A.J.Kazakevičių.

Toliau maršrute – Panemunės pilys, Kalnujai, Palendriai, Raseiniai, Lyduvėnai, Viduklė, Kryžkalnis, Medvėgalis, Laukuva, Varniai, Rainiai, Telšiai, Alsėdžiai, Žemaičių Kalvarija, Plateliai, Plungė, Vėžaičiai, Gargždai, Kretinga, Palanga, Šventoji ir Skuodas – paskutinė žygio stotelė. Čia vyks ambasadoriaus Vygaudo Ušacko krepšinio taurės finalas bei TS-LKD jaunimo bendruomenės inicijuojamas atviras forumas „Aš turiu idėją!“.

Žygeiviai į Vilnių grįžta liepos 24 d.

Dviračių žygio „Suk į dešinę“ entuziastai yra apvažiavę beveik visą Lietuvą, praėjusiais metais vyko į Baltarusiją, dar anksčiau lankėsi Punske.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!