- Reklama -

Merės Živilė Pinskuvienės ir Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės teigimu, šias geras naujienas Širvintų gyventojams nulėmė ūkiškas, atsakingas požiūris ir kompetentingas vadovavimas

Spalio 7 dieną Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorės, UAB „Širvintų šiluma“ valdybos pirmininkės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės įsakymu Nr. 9-906 paskelbta 2015–2016 metų šildymo sezono pradžia.

Valdybos pirmininkės teigimu, šilumos vartotojams galima atsakingai pasakyti, kad sezonui pasiruošta laiku ir tinkamai: suremontuoti pagrindinės miesto katilinės vandens šildymo katilai, visi Širvintų miesto termofikacinio vandens vamzdynai pakeisti naujais. Tai leis iki minimumo sumažinti šilumos nuostolius. Išbandytos ir šildymo sezonui parengtos daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemos bei šilumos punktai, visos eksploatuojamos katilinės bus kūrenamos biokuru.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė džiaugiasi, kad šildymo sezonas pradedamas su gera žinia Širvintų gyventojams: šilumos kaina atpigs. Jei šių metų balandžio mėnesį vienos kWh kaina buvo 5,55 cento, tai spalio mėnesiui paskaičiuota 4, 87 cento arba 12, 25 % mažesnė kaina. Lyginant su 2014 metų spalio mėnesiu, šiemet ji 10,15 % mažesnė.

Kita gera naujiena, kad mažėjant šilumos kainai, vartotojams atpigs ir karštas vanduo. 2015 metų balandžio mėnesį už vieną kubą karšto vandens gyventojai mokėjo 6,42 Eur, o spalio mėnesį mokės po 6,03 Eurus. Tai 6,07 % mažiau.

Šilumos kainų sumažėjimą nulėmė įdėtos didelės pastangos ieškant įsigyti pigesnio biokuro. 2015 m. vasario mėnesį už jį buvo mokama 113,2 Eur/tne, o 2015 m. rugpjūčio mėnesį biokuras buvo pirktas iš biržos po 100,12 Eur/tne, t.y. 11,55 % pigiau.

Merės Živilė Pinskuvienės ir Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės teigimu, šias geras naujienas Širvintų gyventojams nulėmė ūkiškas, atsakingas požiūris ir kompetentingas vadovavimas.

Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!