- Reklama -

Sulaikyta Druskininkų žemėtvarkininkų vadovė. KK nuotr.

Aiškėja, kad kai kuriuose Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) skyriuose korupcija paplitusi ne tik tarp žemesnio lygio valdininkų, bet ir tarp skyrių vedėjų.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl NŽT Druskininkų skyriaus vedėjos galimo kyšininkavimo.

STT pareigūnai turi duomenų, kad šio skyriaus vadovė už kyšius padėdavo asmenims sutvarkyti tam tikrus dokumentus ir juos konsultuodavo.

Šiandien jos darbo vietoje atliktos kratos, rasti ir paimti tyrimui reikšmingi dokumentai.

Sulaikyti ir keli asmenys, įtariami papirkimais.

STT Kauno valdybos pareigūnų atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Šis ikiteisminis tyrimas – jau ketvirtasis šiais metais STT pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimų korupcinių nusikaltimų NŽT padaliniuose.

STT Klaipėdos valdybos pareigūnai tiria galimus korupcinius nusikaltimus NŽT Kretingos skyriuje, kurio darbuotojai galėjo padėti sukčiaujant užvaldyti daugiau kaip 250 000 eurų vertės žemės sklypus.

STT Vilniaus valdybos pareigūnai aiškinasi 1,4 ha valstybės žemės sklypo Vilniuje, kurio rinkos kaina yra didesnė kaip 300 000 eurų, galimai neteisėtos nuomos aplinkybes.

Šių metų rugpjūtį buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo dokumento suklastojimo NŽT Švenčionių skyriuje.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!