- Reklama -
Antanas Guoga.  KK nuotr.
Antanas Guoga. KK nuotr.

Europos parlamento narys Antanas Guoga, pastaruoju metu rimtai svarstęs ir žiniasklaidoje nuolat minėtas kaip galimas kandidatas į Vilniaus miesto merus, priėmė sprendimą dėl dalyvavimo artimiausiuose savivaldos rinkimuose.

„Esu aktyvus vilnietis. Prieš metus čia įkūrėme Blockchain centrą, kuris garsina Vilnių, kaip inovacijų ir technologijų sostinę visame pasaulyje. Einu miesto krepšinio komandos „Rytas“ prezidento pareigas. Dabar dar ir prie Modernaus meno centro starto garbė prisidėti. Rimtų svarstymų kandidatuoti į Vilniaus miesto merus būta, dėkoju į mane besikreipusiems ir pasitikėjimą man išsakiusiems LVŽS Vilniaus skyriaus nariams. Vis tik, manau, kad kaip miestiečiui pareigų pakanka ir savivaldos rinkimuose nei su partijomis, nei su komitetais nedalyvausiu“, – sako Antanas Guoga.

Antanas Guoga planuoja tęsti darbus kaip Lietuvos technologijų ir inovacijų ambasadorius visame pasaulyje, padėti Vyriausybei pristatyti Lietuvos fintech ambiciją globalioje arenoje, teikti idėjas socialonės atskirties mažinimo sprendimams, įgyvendinti technologijų švietimo ir investicijų pritraukimo į Lietuvą iniciatyvas, atstovauti valstybės interesams Europoje.

Parlamentaras atviras: „Aš esu modernus politikas ir idėjų žmogus. Viską galiu padaryti dėl bendro tikslo. Dabar matau, kad kur kas daugiau miestui ir valstybei galiu duoti nedalyvaudamas kasdienėje vidaus politikoje. Tą jau kurį laiką kartojau“.

Antanas Guoga įsitikinęs, kad sėkmę ir tarptautinį konkurencingumą Vilniui užtikrinti gali idėjos, susijusios su ekologija ir gyvenimo kokybe, su itin sparčia technologine pažanga, bei bendruomenių stiprinimo iniciatyvomis. „Tikiu, kad Vilnius turi visas galimybes tapti ne tik Baltijos regiono, bet ir reikšmingu visos Europos tašku, kuriame puikiai dera technologijų idėjos, inovacijos ir gyvenimo kokybė. Man rūpi, kad Vilnius eitų į sėkmę ir žinau, kad galiu prie to prisidėti. Būsiu aktyvus Vilniaus bendruomenės narys savo idėjomis ir veiksmais.“

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!