- Reklama -

Andrius Mazuronis traukiasi iš partijos Tvarka ir teisingumas. KK nuotr.

Šiandien Seimo narys Andrius Mazuronis pareiškė išstojąs iš „Tvarka ir teisingumas“ (TT) partijos ir TT frakcijos Seime.

Įteikęs pareiškimą TT Vilniaus Naujamiesčio skyriaus pirmininkui Anatolijui Larionovui ir Seimo TT frakcijos seniūnui Petrui Gražuliui parlamentaras sako negalįs pritarti TT vadovybės pastaruoju metu vykdomai politikai.

„Mano tikslas nebuvo palikti partiją, tačiau iš principo negaliu pritarti šiuo metu partijos pasirinktiems prioritetams ir priimamiems sprendimams, kurie prasilenkia su valstybės ir piliečių gerove. Mano ir partijos pirmininko Rolando Pakso nuomonių skirtumas ir požiūris į svarbius valstybei klausimus yra akivaizdus. Tiek euro įvedimo klausimu, tiek Lietuvos narystės Europos sąjungoje klausimu, tiek skalūnų dujų klausimu, tiek ir klausimu dėl įvykių Ukrainoje, kaip ir daugeliu kitų mano ir partijos vadovybės nuomonės kardinaliai skirtingos. Nebematau galimybės toliau bandyti paveikti partijos vadovų nuomonės,“ – teigė Seimo narys.

Politikas sprendimą pasitraukti iš partijos priėmė sunkiai, po ilgų svarstymų ir skaudančia širdimi. A. Mazuronis teigia, kad šioje partijoje pasigedo laisvo dialogo, konstruktyvių diskusijų ir naujo požiūrio į valstybės, kaip vakarietiškos ir modernios šalies, ateitį. Visgi jis viliasi, kad naujoji partijos vadovybė, įgyvendindama savo partinę programą ir rinkėjams duotus pažadus, įsiklausys ir į kitų nuomones.

„Dėkoju visiems partijos draugams, su kuriais pavyko tikrai nemažai nuveikti. Partijoje yra daug puikių žmonių, kurių tikrai pasigesiu. Visiems jiems linkiu kuo didžiausios sėkmės ateityje. Tikiuosi, jog partijos vadovybė sėkmingai įgyvendins tiek Lietuvos Respublikos piliečiams, tiek partijos bičiuliams duotus pažadus,“ – teigė A. Mazuronis.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!