- Reklama -

Po apžvalgininko Mariaus Laurinavičiaus viešai pateiktų faktų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) inicijuos tyrimą dėl „valstybininkų“ klano galimai neteisėto poveikio politikams bei politiniams procesams, susijusiems su nacionaliniu saugumu, teigiama LVŽS išplatiname pranešime spaudai.

Jame „valstiečiai“ kelia klausimą, ar šio klano dirbtinai keliamas skandalas, pasinaudojant neseniai išleista žurnalisto D. Pancerovo knyga, nėra nukreipti sukompromituoti Lietuvos Prezidentą ir Lietuvos žvalgybos instituciją prieš NATO viršūnių susitikimą Vilniuje?

„Kyla pagrįstų įtarimų dėl neteisėtos „valstybininkų“ klano veiklos Lietuvoje, kuri gali kelti pavojų Lietuvos nacionaliniam saugumui. Tyrimo dėka norime viešai sužinoti, kas darė ir daro poveikį valdančiųjų lyderiams, premjerei, NSGK vadovui Laurynui Kasčiūnui, o taip pat VSD vadovui“, – teigia LVŽS narys Dainius Gaižauskas.

Anot D. Gaižausko, kyla pagrįstų minčių, kad priklausančių vadinamajam „valstybininkų“ klanui galimai turime Seime bei kitose valstybinėse institucijose.

„Situacija išskirtinė, todėl būtina išaiškinti kas buvo ir šiuo metu yra šio „valstybininkų“ klano nariais. Šie klausimai tampa labai svarbūs ir Seimas privalo į tai reaguoti žaibiškai“, – sako D. Gaižauskas.

LVŽS frakcija telks visą Seimo opoziciją bei ragins valdančiuosius skubiai sukurti specialią Seimo komisiją. Bus siekiama išsiaiškinti, ar šis dirbtinai keliamas skandalas nėra gerai organizuoto poveikio valstybės politikams bei politiniams sprendimams, susijusiems su nacionaliniu saugumu procesas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!