- Reklama -

Prezidentė D.Grybauskaitė kviečia Valstybės gynimo tarybos posėdį . lrp nuotr.

Ketvirtadienį Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia Valstybės gynimo tarybos posėdį.

Valstybės gynimo tarybą pagal Konstituciją sudaro – Prezidentas, Seimo Pirmininkas, Ministras Pirmininkas, krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas.

Taip pat Valstybės gynimo tarybos posėdžiuose įprastai dalyvauja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, Vidaus reikalų ministras bei Valstybės saugumo departamento vadovas.

Nors Prezidentūros spaudos tarnyba neinformuoja, kokiu klausimu Prezidentė kviečia Valstybės gynimo tarybos posėdį, manoma, jog tai gali būti susiję su Prezidentės kelione į Ukrainą ir Lietuvos dalyvavimu Ukrainos kariniuose veiksmuose Rytų Ukrainoje.

Kaip žinia, po susitikimo su Lietuvos Prezidente, Ukrainos Prezidentas Petro Porošenko žiniasklaidai pasigyrė, kad Lietuva Ukrainai karui Rytų Ukrainoje tieks „ginkluotę“. Lietuvos Prezidentė tokį Ukrainos Prezidento pasisakymą sušvelnino – esą Lietuva Ukrainai tieks „ginkluotės elementus“. Tačiau net ir po tokio Prezidentės pasisakymo pasigirdo interpretacijų, kad Lietuva tieks Ukrainai ginklus dalimis, o Ukrainoje jie bus surenkami ir naudojami kare Rytų Ukrainoje.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!