- Reklama -

Ignalinos rajono ligoninės Reabilitacijos ir sveikatinimo skyriuje įrengta vertikali masažinė vonia

Ignalinos rajono ligoninės Reabilitacijos ir sveikatinimo skyriuje įrengta vertikali masažinė vonia. Ji primena nedidelį baseinėlį (3,5×4 m) su vandens srovėmis, kuris pritaikytas atlikti procedūras pacientams esant vertikalioje padėtyje. Vonia užpildyta Ignalinos mineraliniu vandeniu (mineralizacija 10-20 proc.). Artimiausiu metu planuojamas naujos paslaugos pristatymo renginys.

Seniai įrodyta, jog vandens masažo procedūros ne tik pagerina nuotaiką, bet ir teigiamai veikia kraujo apytaką, stiprina raumenis, yra puiki profilaktikos priemonė nuo kai kurių ligų.

Kaip sakė minėto skyriaus gydytoja Edita Markevičienė, mankštos šiltame vandenyje, masažas vandens srovėmis, tempimo pratimai – tai išties efektyvus sveikatinimo būdas gydant stuburo ir sąnarių ligas, stiprinant bendrą sveikatos būklę.

Procedūros taip pat teikia malonių pojūčių, padeda atsipalaiduoti. Valandėlė poilsio masažinėje vonioje padeda atsikratyti nuovargio ir streso. Kaip sakė gydytoja, vertikalios masažinės vonios procedūromis pirmiausia galės naudotis sanatorijos paslaugas (ambulatorinė reabilitacija 2) gaunantys pacientai, taip pat bus nustatyta ir komercinė paslaugos kaina.

Šiuo metu Reabilitacijos ir sveikatinimo skyriuje dirba 2 gydytojai ir 5 specialistai (masažuotojai, kineziterapeutai). Masažinės vonios paslaugas teiks kineziterapeutė Renata Mameniškienė. Ji maloniai parodė, kaip veikia vertikali vonia.

Iš viršaus tekanti stipri vandens srovė skirta pečių juostos ir sprando masažui, povandeninės srovės – nugarai ir visam kūnui, taip vadinama „gervė“ – tempimo pratimams atlikti. Vonia įrengta erdvioje šviesioje patalpoje, čia taip pat yra persirengimo kambarys ir dušinė. Atliktų darbų kaina – daugiau nei 100 tūkst. eurų.

Lina Kovalevskienė,

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

vyr. specialistė ryšiams su visuomene

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!