- Reklama -
Seimo narys Mindaugas Puidokas. KK nuotr.
Seimo narys Mindaugas Puidokas. KK nuotr.

Kovos prieš norvegišką vadinamąją vaikų atėmimo sistemą simboliu tapęs Seimo narys Mindaugas Puidokas raginamas kandidatuoti į Lietuvos Respublikos prezidentus. Toks raginimas, kurį palaiko šimtai žmonių, sparčiai plinta socialiniuose tinkluose.
„Artėjant prezidento rinkimams Lietuva dar neturi kandidato, kuris aiškiai atlieptų žmonių lūkesčius ir tikrai atstovautų pilietinį interesą. Vienintelis politikas, kuris nuosekliai ir sėkmingai kovoja prieš pražūtingą sistemą – DR. MINDAUGAS PUIDOKAS.
Mūsų valstybė egzistenciniame pavojuje, pilietinė visuomenė negirdima ir ignoruojama.
Po nepriklausomybės emigravo daugiau kaip 700 tūkstančių jaunų ir darbingų piliečių. Lietuva nenumaldomai praranda geriausią savo genofondą.
Valdžioje esantys partokratai visiškai nepaiso žmonių nuomonės ir savavališkai laimina tokius tautai ir valstybei lemtingus sprendimus, kaip Jungtinių tautų migracijos paktas. Valdžia beatodairiškai stumia kontroversiškos Stambulo konvencijos ratifikavimą.
Vyriausybės institucijos vykdo Konstitucijoje įtvirtintų pamatinių žmogaus ir šeimos teisių pažeidimus. Sąmoningai vilkinami vaiko teisių sistemoje esančių problemų sprendimai.
Europinių fondų ir mokesčių mokėtojų lėšos naudojamos neefektyviai ir nusikalstamai švaistomos. Nėra valstybinio sektoriaus, kuris nebūtų apraizgytas lėšas „siurbiančių“ organizacijų.
Toliau plynai kertami miškai saugomose Lietuvos teritorijose. Vardan stambaus verslo intereso, rizikuojant žmonių sveikata, statomos šiukšlių deginimo įmonės, Lietuvą paversiančios svetimų atliekų utilizavimo šalimi.
Švietimo sistema ir toliau kryptingai žlugdoma. Reali valstybės valdymo reforma nėra vykdoma.
Valdžios sprendimai priimami chaotiškai ir nesitariant su visuomene. Pilietiškumas ir patriotizmas telikęs tik valdžios sakomose kalbose.
Žmonės privalo atgauti pasitikėjimą ir tikėjimą savo valstybe, privalo tapti pilnateisiais savo valstybės šeimininkais. Tai įmanoma tik per žmonių skausmui ir rūpesčiams neabejingą prezidentą. Tik ryžtingas, naujos kartos ir ant tvirto vertybinio pamato stovintis politikas gali pagaliau pasukti Lietuvos ir jos žmonių likimą teigiama linkme.
Pakvieskime Mindaugą Puidoką atstovauti mus visus ir kandidatuoti Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose 2019 metų gegužę“, – rašoma socialiniuose tinkluose plintančiame pareiškime.

M.Puidoko atsakymas – pirmadienį

„Gavęs kvietimą kandidatuoti į LR Prezidentus, noriu padėkoti visiems, už išreikštą begalinį pasitikėjimą. Mes išgirdome vieni kitus bendruose darbuose, reikaluose, veikloje. Šį raginimą priimu kaip didžiulę atsakomybę, didžiulį iššūkį. Didelis būrys palaikančiųjų įkvepia imtis veiksmų ir siekti permainų, tačiau puikiai supratau, kad vienas to padaryti neįstengsiu. Išreikštas pasitikėjimas verčia iš naujo apmąstyti tokią galimybę ir toliau intensyviai tęsti jau pradėtus darbus. Laiko tikrai nėra daug, savo apsisprendimą ketinu išsakyti pirmadienį 11 h per spaudos konferenciją Seime. Didžiuojuosi savo šalimi, noriu, kad ja didžiuotųsi esama ir sekančios kartos“, – socialiniame tinkle į žmonių raginimus kandidatuoti į LR prezidentus atsakė Mindaugas Puidokas.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!