- Reklama -

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis melu ir manipuliacijomis vadina naujienų portalo Delfi televizijos laidoje „Redaktoriaus virtuvė“ valdančiosios Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko, užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio pasakymą, neva LVŽS keičia nuomonę dėl pirmalaikių Seimo rinkimų.

Pasak R. Karbauskio, tai ne pirmas kartas, kada šiuo klausimu G. Landsbergis klaidina visuomenę. LVŽS lyderis teigia, kad partija palaiko pirmalaikius rinkimus ir Seime palaikys visus projektus, kurie bus susiję su šios nekompetentingos valdyti valstybę valdžios keitimu. LVŽS lyderio teigimu, LVŽS taip pat siūlo greitesnį valdžios perkrovimo sprendimą, nei siūlo valdantieji – LVŽS frakcijos nariai parengė nepasitikėjimo Vyriausybe nutarimo projektą.

Šiuo metu renkami Seimo narių parašai. Pagal Seimo statutą, projektą dėl nepasitikėjimo Vyriausybe gali pateikti ne mažiau kaip 29 parlamentarai. Nutarimas dėl tiesioginio nepasitikėjimo Vyriausybe gali būti priimtas slaptu balsavimu už balsavus ne mažiau kaip 71 parlamentarui.

Jau anksčiau šią savaitę LVŽS pirmininkas yra pareiškęs, kad „čekučių“ skandalas sukūrė palankią terpę valdantiesiems nusimesti atsakomybę už nekompetentingą šalies valdymą, todėl dabartinius valdančiųjų veiksmus ir kalbas vadina farsu bei viešaisiais ryšiais.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!