- Reklama -

Savivaldybių ir mero rinkimai prasidėjo nuotaikingai. KK nuotr.

Antrąją išankstinio balsavimo dieną Širvintų rajono savivaldybėje užfiksuotas dar vienas bandymas surengti provokaciją prieš Darbo partiją, tačiau jai kelią užkirto partijos atstovė savivaldybės rinkimų komisijoje Nijolė Lubienė, teigiama DP pranešime spaudai.

Darbietė pastebėjo, kad Širvintų rajono savivaldybėje įsikūrusioje rinkimų patalpoje balsuoja galimai papirkti rinkėjai. Moters dėmesį atkreipė kaip manoma organizuotai atvežti, greičiausiai neblaivūs piliečiai, kurie prasitarė esą yra atvežti balsuoti „už Joną“. Vėliau klausinėjami prisipažino, jog tuo atveju, jeigu bus pagauti, jiems liepta sakyti, kad buvo papirkti darbiečių ir turi už juos balsuoti.

Dar iki atvykstant policijos pareigūnams, įtariamieji bandė pasprukti, tačiau vietoje buvo sulaikyti du asmenys, o vėliau susekti ir sulaikyti dar trys. Įtariami pažeidėjai buvo pristatyti į policijos komisariatą. Dėl įvykio buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

“Vienintelis „Jonas“, kandidatuojantis Širvintų rajone, yra Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovas Jonas Purvaneckas”, – teigiama DP pranešime spaudai.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!