- Reklama -

LLRA pirmininkas V.Tomaševskis EP gina tradicines vertybes. KK nuotr.

Vakar, vasario 26 d., Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto posėdžio metu Europos Parlamente buvo kalbama apie 2010 metų Lietuvoje priimtą įstatymą Dėl nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio.

Europos Parlamento narė Sophia in ‘t Veld (Olandija) aršiai kritikavo įstatymo nuostatas, apsaugančias vaikus Lietuvoje nuo įkyrios homoseksualios propagandos.

Valdemar Tomaševski, vienintelis posėdyje dalyvavęs europarlamentaras iš Lietuvos, ryžtingai gynė krikščioniškąsias ir šeimos vertybes bei tėvų teisę auklėti savo vaikus pagal savo įsitikinimus.

Audringa diskusija kilo po grupės europarlamentarų, LGBTI (lesbietės, gėjai, biseksualai, transseksualai, interseksualai) ideologijos šalininkų, klausimo, kuris buvo pateiktas Europos Komisijai, kaltinant Lietuvą pažeidus Europos Sąjungos sutartį.  Teigiama, kad Lietuvos įstatymas tariamai varžo pilietines teises ir galimybę sudaryti vienos lyties santuoką.

Europarlamentaras Valdemar Tomaševski konkrečiai ir vienareikšmiškai davė atspirtį agresyviai retorikai, nukreiptai prieš tradicines Europos vertybes.

„Šiandien kalbame apie svarbiausią reikalą – apie vertybes, kuriomis turėtų remtis Europa. Didysis europietis ir vienas iš Europos Sąjungos įkūrėjų Robertas Šumanas sakė, jog Europos demokratija arba bus krikščioniška, arba jos visai nebus. Turėtume tai visi įsidėmėti. Lietuvos arba bet kokios kitos Europos Sąjungos valstybės narės kritikavimas už tai, kad palaiko ir saugo savo vaikų auklėjimą, paremtą krikščioniškomis vertybėmis ir geriausiomis Europos tradicijomis, yra beprasmiškas.

Nes tai taip pat yra kišimasis į tėvų teisę auklėti savo vaikus pagal savo įsitikinimus. Įkyri šių antivertybių, naikinančių santuoką, – vyro ir moters sąjungą, propaganda ir LGBTI ideologijų skleidimas mokyklose, prieštaraujant visuomenės moralumo pagrindams daugelyje šalių, yra nepriimtinas. Europarlamento nariai ir Europos institucijos negali kištis į valstybių narių teisinę konstitucinę tvarką, saugančią šeimą, vaikus, santuoką,” – sakė LLRA pirmininkas.

Lietuvos įstatymo atvejį turi išnagrinėti Europos Komisija, o Parlamentas artimiausiu metu nuspręs, ar ši tema bus įtraukta į plenarinio posėdžio darbotvarkę.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!