- Reklama -
Buvęs FNTT direktoriaus pavaduotojas Vytautas Giržadas. FNTT nuotr.

Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokuroras nutraukė ikiteisminį tyrimą buvusio Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pavaduotojo Vytauto Giržado atžvilgiu. Šis sprendimas priimtas nenustačius, kad V. Giržadas padarė veikas, turinčias nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir suklastoto dokumento panaudojimo.

„Kiekvieno ikiteisminio tyrimo tikslas yra surinkti ir įvertinti visus tyrimui reikšmingus duomenis, patikrinti visas versijas ir aplinkybes. Šiuo atveju priimtas sprendimas reiškia, kad pirminiai įtarimai nepasitvirtino. Tačiau tuo pačiu jis reiškia ir tai, kad dar ne į visus klausimus atsakyta, taigi tyrimas tęsiamas toliau“, – komentuodamas šį sprendimą sakė Baudžiamojo persekiojimo departamento prokuroras Sergejus Stulginskis.

Ikiteisminis tyrimas dėl informacijos apie planuojamus pareigūnų veiksmus, tiriant banko „Snoras“ veiklą, neteisėto atskleidimo, tęsiamas. Ikiteisminį tyrimą atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų tyrimo grupė.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!