- Reklama -
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Prokuratūros įstatymu ir atsižvelgdama į generalinio prokuroro teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Margaritą Šniutytę-Daugėlienę generalinio prokuroro pavaduotoja. Nuotr. iš lrp.lt
Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė Margaritą Šniutytę-Daugėlienę generalinio prokuroro pavaduotoja. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Prokuratūros įstatymu ir atsižvelgdama į generalinio prokuroro teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo paskyrė Margaritą Šniutytę-Daugėlienę generalinio prokuroro pavaduotoja.

Prezidentė priėmė generalinio prokuroro pavaduotojos M. Šniutytės-Daugėlienės priesaiką. M. Šniutytė-Daugėlienė prisiekė būti ištikima Lietuvos valstybei, vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, savo pareigas atlikti garbingai, ginti žmogaus teises, laisves ir teisėtus interesus, visada būti nešališka, sąžininga ir saugoti gerą prokuroro vardą.

Pasak Prezidentės, valstybei duota priesaika įpareigoja atsakingai ir sąžiningai dirbti kiekvienam Lietuvos žmogui, ginant viešąjį interesą, stiprinant žmonių pasitikėjimą prokuratūra, didinant sistemos atvirumą visuomenei.

Prezidentė pabrėžė, kad generalinio prokuroro pavaduotojo pareigos yra labai atsakingos. Su jomis siejami lūkesčiai, kad atsinaujinanti prokuratūra gerins darbo organizavimą, užtikrins ikiteisminių tyrimų kokybę, gebės reaguoti į geopolitinius iššūkius, plės bendradarbiavimą tarp teisėsaugos institucijų.

Prezidentė palinkėjo naujajai generalinio prokuroro pavaduotojai tvirtybės, atkaklumo ir išminties, įgyvendinant prokuratūrai keliamus uždavinius, tapti pavyzdžiu visiems prokuratūros sistemos darbuotojams.

Ilgametę, daugiau nei 14 metų vadovaujamo darbo prokuratūroje patirtį turinti M. Šniutytė-Daugėlienė prieš paskiriama generalinio prokuroro pavaduotoja vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriui, dirbo Klaipėdos apygardos prokuratūros Valdymo kontrolės ir analizės skyriaus vyriausiąja prokurore, dalyvavo tarptautiniu mastu vykdomuose projektuose.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!