- Reklama -
Įtariama, kad „Travelonline Baltics“ savininkai ir vadovai turtą naudojo ne pelno siekimo tikslais, o priešingai – jį iššvaisto. Nuotr. iš sxc.hu
Įtariama, kad „Travelonline Baltics“ savininkai ir vadovai turtą naudojo ne pelno siekimo tikslais, o priešingai – jį iššvaisto. Nuotr. iš sxc.hu

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyboje (KPENTV) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl UAB „Travelonline Baltics“ galbūt iššvaistyto didelės vertės turto (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 184 str. „Turto iššvaistymas“ 2 d. „Tas, kas iššvaistė jam patikėtą ar jo žinioje buvusį didelės vertės svetimą turtą <…> baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų“).
Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus duomenų, kad dabartiniai įmonės savininkai ir vadovai turtą naudojo ne pelno siekimo tikslais, o priešingai – jį iššvaisto. KPENTV pareigūnai, siekdami per kiek įmanoma trumpesnį laiką surinkti ikiteisminiam tyrimui reikšmingus duomenis ir užkardyti dokumentų ir kitų tyrimui svarbių daiktų slėpimą ar sunaikinimą, š. m. sausio 31 d. UAB „Travelonline Baltics“ vykdomos veiklos vietoje, savininkų gyvenamuosiuose vietose ir su šia bendrovę susijusiose kitose bendrovėse atliko kratas, kurių metu surado ir paėmė buhalterinės apskaitos dokumentus, kompiuterius, išorines duomenų laikmenas.
Ikiteisminis tyrimas tęsiamas, jį kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Vilniaus apskrities VPK inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!