- Reklama -

Policija sustabdė automobilį, kuriame buvo dokumentų neturintys irakiečiai. KK nuotr.

Rugsėjo 11 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai patruliavo kelyje “Via Baltica” – magistralinių kelių koridoriuje E67, per Lietuvą iš Lenkijos besidriekiančiame į Suomiją. Netrukus po vidurnakčio, 00 val. 10 min., Kalvarijos sav. teritorijoje, ties Trakėnų kaimu, patrulių dėmesį patraukė automobilis „Opel Astra“, lietuviškais registracijos numeriais. Važiavę keleiviai, pamatę pareigūnus, akivaizdžiai sutriko.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai sustabdė „Opel Astra“, kurį vairavo Suomijos gyventojas, Irako piliečio pasą ir Suomijos atvykėlio pasą pateikęs vyras (gimęs 1980 m.).

Automobilyje kartu važiavo dar keturi tamsaus gymio asmenys. Paprašius visų keleivių pateikti asmens dokumentus, leidimo gyventi Suomijoje kortelę pateikė tik šalia vairuotojo sėdėjęs vyras (gimęs 1988 m.). Kiti trys vyrai, sėdėję automobilio gale, jokių dokumentų nepateikė, paaiškinę, kad jų neturi. Vairuotojas paaiškino, kad šie keleiviai valtimi atvyko iš Irako į Turkiją, o iš Turkijos nukeliavo į Vengriją. Suomijoje legaliai gyvenantys užsieniečiai, su trimis nelegaliai iš Irako atvykusiais migrantais, važiavo automobiliu iš Vengrijos per Slovakiją, Lenkiją, kol Lietuvos Respublikos teritorijoje juos sustabdė Lietuvos kelių policijos pareigūnai. Vyrai aiškino, kad neturi jokių asmens dokumentų, nes prarado juos plaukdami valtimi iš Irako į Turkiją.

Policijos pareigūnai sulaikė automobilio „Opel“ keleivius ir pristatė juos į pasienio užkardą, kur paaiškėjo, kad vyrai yra Irako piliečiai. Sulaikyti atvykėliai toliau bus pristatyti į Užsieniečių registracijos centrą.

PD inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!