- Reklama -

Nuo sekmadienio ieškota Kaune dingusi devynmetė Agota rasta. Tai antradienio vakarą patvirtino Kauno policija.

„Nei kiek neabejojome, kad pasakysime Agota grįžta namo“, – feisbuke paskelbė Kauno policija.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla Eltai patvirtino, kad įtariamasis yra policijos komisariate, o mergaitė išvežta apžiūrai į klinikas.

„Įtariamasis yra policijos komisariate, su juo dirbama. Mergaitė išvežta į Kauno klinikas apžiūrai“, – sakė R. Požėla.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla spaudos konferencijos metu patvirtino, kad devynmetė Agota rasta garaže, kuriame buvo laikoma prieš savo valią. Pasak jo, ten įvyko ir pagrobėjo sulaikymas, jį atliko „Aras“. Pareigūnai buvo informuoti, kad įtariamasis gali būti ginkluotas.

„Pats sulaikymas įvyko garažų masyve, 1,5 km nuo pagrobimo vietos. Sėkmę lėmė taikomų techninių priemonių suderinamumas. Įtariamasis asmuo ir mergaitė buvo rasti Technikos g. esančiame garaže, į kurį patekome panaudoję priverstinio patekimo priemones, sulaikymą atliko „Aro“ pareigūnai“, – spaudos konferencijoje sakė R. Požėla.

„Prieš asmenį buvo panaudoti antrankiai, mergaitė buvo kartu. Tai nebuvo paprasta operacija, nes turėjome informaciją apie tai, kad asmuo gali būti ginkluotas. Mergaitė šiuo metu yra Kauno klinikose, ją apžiūri ekspertai. Devynmetė yra tėvų priežiūroje“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad nuo sekmadienio ieškota Kaune dingusi devynmetė Agota buvo rasta. Tai antradienio vakarą patvirtino Kauno policija.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla Eltai patvirtino, kad įtariamasis yra policijos komisariate, o mergaitė išvežta apžiūrai į Kauno klinikas.

2014 metais gimusi Agota iš namų, esančių Kaune, Trešnių take, išėjo sekmadienio vakarą. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir kitos institucijos nuo tos dienos vykdė jos paiešką.

Antradienį prie paieškų prisijungė ir daugiau kaip pusšimtis Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnų.

ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama
- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!