- Reklama -

Klaipėdos apylinkės teismo ketvirtadienį tenkino prokuratūros prašymą leisti 3 mėnesiams suimti uostamiestyje kūdikį pro langą išmetusį vyrą. Kūdikio nužudymu įtariamas vyras teisme pripažino savo kaltę.

Tai Eltai patvirtino Klaipėdos apylinkės teismo atstovė Monika Vismantė.

„Tenkintas prašymas pratęsti suėmimo terminą įtariamajam trijų mėnesių laikotarpiui. Prašymas tenkintas dviem įstatyme numatytais terminais, tai yra kad įtariamasis gali bėgti, slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ir teismo ir dėl to, kad gali daryti naujas nusikalstamas veikas“, – teigė teismo atstovė.

Pasak M. Vismantės, teismas vyrui skyrė suėmimą maksimaliam įstatyme numatytam laikotarpiui, atsižvelgdamas ir į tai, kad įtariamasis yra anksčiau teistas, neturi nuolatinės gyvenamosios vietos, taip pat dėl to, kad vyras įtariamas itin sunkiu nusikaltimu, tai yra nužudymu.

Lapkričio 20 dieną Klaipėdos apylinkės teismas vyrui skyrė suėmimą dviem savaitėms, tačiau įtariamasis dėl prastos sveikatos būklės posėdyje nedalyvavo. Ketvirtadienį kūdikiu nužudymu įtariamas vyras buvo atvestas į teismą, posėdyje dalyvavo.

Kaip teigė Klaipėdos apylinkės teismo atstovė M. Vismantė, įtariamasis teismo posėdyje pripažino savo kaltę.

„Įtariamasis pripažįsta savo kaltę ir gailisi“, – tvirtino M. Vismantė.

Lapkričio 18 dieną prie vieno iš Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, esančių daugiabučių buvo rastas ant žemės gulintis šiais metais gimęs kūdikis.

Pirminiais duomenimis, vaiką pro pirmame aukšte esančio buto langą išmetė kūdikio tėvas. Vyras buvo sulaikytas įvykio vietoje.

Nors medikai bandė išgelbėti kūdikio gyvybę, lapkričio 22-ąją vaikas mirė.

Prokuratūra pranešė, kad kūdikiui mirus, vyras įtariamas dėl nužudymo.

Gytis Pankūnas
Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė
ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!