- Reklama -

"Liberation" atliko žurnalistinį tyrimą ir nustatė, kad su artimųjų rytų vyrais ožkos santykiauja savo noru, todėl pasmerkė bet kokią diskriminaciją dėl ožkų seksualinės orientacijos. sxc.hu nuotr.

Kiekvieno žmogaus asmeninis gyvenimas yra tik jo reikalas ir niekas neturi teisės kištis, o tuo labiau per prievartą bandyti keisti šio žmogaus pasirinkimą. Tai yra šventas, Dievo nustatytas, visuotinis laisvo apsisprendimo principas. Jis nuo pasaulio sukūrimo leido žmogui pasirinkti, arba gyvenimas Jo tiesoje ir tvarkoje rojuje, arba gyvenimas taip, kaip žemiški, žmogiški, gyvuliški instinktai diktuoja.

Niekam ne paslaptis, kad kai kurios mūsų valdžios moterys, dėl tam tikrų savo fiziologinių ypatybių nerasdamos intymaus gyvenimo partnerių Lietuvoje, važinėja į svetingas artimųjų rytų šalis tenkinti savo instinktyvius poreikius. Kadangi tų kraštų vyrai yra nelabai išrankūs, o kai kurie savo intymiais parneriais pasirenka netgi naminius gyvuliukus, pvz., ožkas, todėl turistės, kurios nors šiek tiek primena moterį, jiems yra tinkamos ir geidžiamos.

Dėl tokio turizmo visi lieka patenkinti. Ir tų šalių vyrai, ir kai kurioms mūsų valdžios moterys, ir netgi laikinai ramybėje paliktos tos šalies ožkos.

Aš tikrai nieko nerašyčiau, nes tai kiekvieno asmeninis reikalas, ir iki šiol tų moteraičių intymūs poreikiai bendruomenės interesų nelietė. Bet paskutinių įvykių šviesoje, kuomet tų šalių vyrai, palikę savo ožkas namie, intensyviai braunasi kuo arčiau savo pamėgtųjų turisčių, o jos savo ruožtu, piktnaudžiaudamos savo tarnybine padėtimi, pradeda kaitalioti mūsų įstatymus, šių šiltųjų kraštų gyventojų labui tylėti nebesigauna.

Šiandien perskaičiau, kad visų skriaudžiamųjų ir persekiojamųjų gynėja ir ikona Lietuvos Seimo narė Aušrinė Marija Pavilionienė nutarė pakeisti Lietuvos baudžiamąjį kodeksą. Be abejo, Aušrinės Marijos iniciatyvos giluminiai stūmikliai yra labai kilnūs ir šviesūs – juk ji nenuilstamai kovoja prieš diskriminaciją. Jeigu Lietuvos Seime ji susiras pakankamai bendraminčių, tuomet bet kuris žmogus viešai prakalbęs, pvz.,  apie nepadoriai skriaudžiamas Artimųjų Rytų ožkas, tuojau pat gali būti apskųstas prokurorams, o tie nebeturės teisės atsisakyti kelti baudžiamąją byla be … (o čia jau profesoriaus vardo vertas teisinės minties šedevras) … žurnalistų inspektoriaus leidimo.

Galvojate, aš juokauju? Ne. Galite paskaityti Aušrinės Marijos įstatyminę iniciatyvą patys.

Kas galėjo pastūmėti mūsų gerbiamą profesorę tokiai avantiūrai? Vis veju mintį, jog tokiu būdu ji stengiasi apginti savo naujuosius draugus iš artimųjų rytų, apie kuriuos neseniai viešai gyrėsi žiniasklaidoje.

P.S. Beje, Prancūzijos kovotojai su diskriminacija taip pat nesnaudžia. “Liberation” atliko žurnalistinį tyrimą ir nustatė, kad su artimųjų rytų vyrais ožkos santykiauja savo noru, todėl pasmerkė bet kokią diskriminaciją dėl ožkų seksualinės orientacijos (http://www.atlantico.fr/decryptage/libe-non-etat-islamique-ne-sodomise-pas-chevres-benoit-rayski-1800876.html).

Vladimiras Troščenka

Vladimiras Troščenka

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!