LSDP pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė, nuotr. iš asmeninės paskyros FB
- Reklama -
Valdas Vižinis. Nuotr. iš asmeninio albumo

Valdas Vižinis

Naivumas – švelnesnis kvailumo apibūdinimas – šiandieninė Vakarų civilizacijos rykštė ir didžiausia jo grėsmė. Įvairiose visuomenės negebančių matyti vientisumo ar perprasti pasaulį skaičius įvairuoja – 70-80 procentų žmonių. Viešų galių pagalba įteigimas šiems žmonėms – lemiamas veiksnys atsidurti politikos viršūnėje. Konservatoriams tai pavyko padaryti išskaičiuotų manipuliacijų dėka per lemiamas įtakas darančią LRT, Laisvės TV ir eilės iš šios partijos kišenės besimaitinančių „visuomenės įtakotojų“ socialiniuose tinkluose.

Naivumas – kintanti visuomenės būsena, tik ne proto link. Nuo vieno naivumo iki kardinaliai priešingo. Reitingų lentelės – atspindys kaip diametraliai pakito atvedusi konservatorius ir laisviečius į valdžią visuomenės viešoji nuomonė.

Tačiau apsirikti ir galvoti, jog valdžia keisis nereiktų, nes lietuvių naivumo dėka valdžia svyra ilgą laiką po Brazausko mirties tūnojusiai šešėliuose politinei jėgai, apie kurią dabar nėra daug žinoma, jos veikla visuomenėje beveik neaptarinėjama, tačiau kurioje jau dabar galima įžiūrėti labai pavojingas lietuvių tautiniam identitetui tendencijas.

Pirmiausia ką reikia suprasti – Tikslą įteisinti lyčiai neutralią partnerystę parlamentinės socialdemokratų, liberalų, laisviečių partijos įsirašė į rinkimų programas.

Dar kartą – SOCIALDEMOKRATŲ, liberalų, laisviečių !!

Nereiktų stebėtis socdemų gudravimais balsavimuose. Priimant civilinės partnerystės įstatymą svarstymo stadijoje – konservatorių organizuotoje klastoje socdemai parėmė 6 balsais. 3 balsai ne UŽ – pasiteisinimui prieš visuomenę. 75 proc. prieš tokią partnerystę lietuvių rinkėjų nėra juokas ir į šią apčiuopiamą politinę grėsmę reikia atsižvelgti protingai. Tačiau socdemų pagalba konservatoriams atėjo laiku ir liko paskutinis balsavimas – įstatymo priėmimas.

Socialdemokratai savo politinius tikslus šiuo metu atsargiai įgyvendina konservatorių ir liberalų rankomis. Nešmėžuodami ekranuose ir žiniasklaidos antraštėse. Likdami „nekaltais“.

Ir laukia savo valandos pasiruošę. „Partnerysčių“ įgyvendinimo pavardė – Birutė Sabatauskaitė.

Galime būti tikri, Lygių galimybių Seimo kontroliere paskirtas Sabatauskų šeimos narys šiuo metu kol kas tik imituoja darbą. Supranta – socdemų su konservatoriais mainų būdu atsiradus šiame poste, esant konservatoriams nedaug tenuveiksi.

Ir valdžiai nukritus į socdemų rankas, o savivaldos rinkimai tą rodo labai aiškiai, ši kontora įgaus tikrąsias apsukas, kitaip gi kam socdemams „mirtinai“ prireikė šio posto. Tikrai ne šiaip, tikrai Sabatausko ne dukrai darbo reikėjo. Politikai dalyvauja politiniuose postų mainuose įtakoms, ne atlyginimams imti.

Socdemai pritvinkę naujų jėgų. Gerus išsilavinimus užsienio universitetuose įgijusių kairuoliškų marksistų. Jie dar kiek ištirpsta toje partinėje drausmėje, tačiau šiems laikas atsiskleisti neabejotinai ateina.

Aš teigčiau, jog raudonasis pavojus ruošiasi efektyviam šuoliui būtent socialdemokratų terpėje.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!