- Reklama -

LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje konstatuota, kad šalyje narkotikų platinimas mokyklose nekontroliuojamas, nėra narkotikus platinančių asmenų stebėsenos sistemos, o siūlydama dekriminalizuoti narkotikus valdžia dar labiau sunkina padėtį, nors viešumoje bando formuoti įvaizdį, kad jai rūpi moksleivių sveikata ir priklausomybių nuo narkotinių suvaldymas. LVŽS šešėlinės Vyriausybės nariai piktinasi tokia situacija ir su ekspertais surengė diskusiją, kaip suvaldyti narkotikų plitimą, ypač mokyklose.

„Būtina imtis konkrečių priemonių, tiek finansuojant reikiamas veiklas, tiek imantis įstatymų pokyčių, kuriant stabilų finansavimo mechanizmą ar draudžiant prekybą elektroniniais garinimo įrenginiais bei jų turiniu“, – sako šešėlinis sveikatos ministras Aurelijus Veryga.

Apibendrindamas diskusiją LVŽS šešėlinės Vyriausybės Ministras Pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad šis posėdis disonuoja su tuo, kas šiandien vyksta Seime, kuriame dekriminalizuojami narkotikai ir teigia, kad jis asmeniškai rengia stovyklas vaikams ir užsiima narkotikų vartojimo prevencija. Jo nuomone, turi griežtėti baudos ypač tiems, kurie platina narkotikus vaikams.

LVŽS programoje numatyta griežtinti sąlygas ir stabdyti narkotikų platinimą, didinti žmogiškuosius resursus tiek kovos su narkotikais, tiek prevencijos srityse.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!