- Reklama -
Seimo narys Petras Gražulis. KK nuotr.
Seimo narys Petras Gražulis. KK nuotr.

Pasaulį sukrėtusios žudynės Orlande tapo puikiu įrankiu Lietuvos gėjų bendruomenei susidoroti su savo „priešais“ Lietuvoje. Puikiai suprantu, kad žmogaus gyvybės atėmimas yra pats baisiausias įmanomas nusikaltimas, to aš neneigiu, bet mane stebina tai, kad tokiu sukrečiančiu įvykiu bandoma naudotis reklamos tikslais.

Visi puikiai žino, kad Simonko ir co organizuoja netrukus įvyksiančias purviniausias eitynes Vilniaus gatvėmis. Mero Remigijaus Šimašiaus leidimu gėjai gavo galimybę žygiuoti vienomis švenčiausių vietų Lietuvoje – Gedimino prospektu, pro Katedrą tiesiai į Bernardinų sodą. Akivaizdu, kad Bernardinų sodo pasirinkimas renginiui yra iš anksto suplanuotas, ypač ciniškas veiksmas skirtas sąmoningai paniekinti ir Katalikų bažnyčią, ir Bernardinų (Šv. Pranciškaus Mažesniųjų brolių) ordiną. Dar blogiau yra tai, kad kaip paskutinis bailys, prisidengdamas žuvusiųjų kūnais, Simonko paskelbė, kad eitynės Vilniuje bus tarsi žuvusiųjų atminimo akcija. Taip dar kartą parodoma, kad eitynių organizatoriams, taip pat ir Vilniaus merui, nėra nieko švento.

Prieš rengiamas eitynes viešojoje erdvėje vyksta akivaizdūs „valymo“ darbai, kai gėjų eitynių nepalaikantys asmenys yra marginalizuojami, iš jų atvirai tyčiojamasi. Kaip puikų pavyzdį galima analizuoti Juliaus Pankos atvejį. Pastarasis, išreiškęs savo poziciją po Orlando žudynių, kuri buvo priešinga gėjų nuomonei, tapo bene didžiausiu Lietuvos priešu. Tokiais pat priešais tapo ir antigėjų protesto prie Rusų dramos teatro organizatoriai, Vilniaus forumo iniciatyvos autoriai, kurie pasisako prieš komunistinės „seksualinės revoliucijos“ prievartinį brukimą. Tas, kas turi kitokią nuomonę, patiria milžinišką spaudimą tiek iš žiniasklaidos, tiek ir iš vadinamo „elito“. Pavyzdžiui, visų galų meistras Andrius Tapinas viešai pareiškė skųsiąs policijai visus, kurie komentaruose pasisako prieš gėjus. Šeimos vertybės, viešo intereso gynimas, krikščioniškos dogmos tokiems veikėjams paprasčiausiai neegzistuoja. Tokiu būdu iškrypusi mažuma terorizuoja daugumą.

Peršasi išvada, kad Simonko ir co specialiai stengiasi kiršinti visuomenę ir griauti nusistovėjusias pamatines mūsų visų vertybes. Taip atvirai šaipomasi tiek iš Lietuvos, tiek ir iš visuomenės daugumos, kuri šlykštisi gėjų propaguojamomis „vertybėmis“. Reikia pripažinti, jog tokiais savo įžūliais veiksmais, kurie žeidžia ne vien tikinčiųjų jausmus, gėjai gali paskatinti žiaurius nusikaltimus ne tik už Atlanto, bet ir Lietuvoje. Todėl savo ruožtu kreipiausi į Vilniaus miesto savivaldybę su prašymu uždrausti šias eitynes. Norėčiau, kad savo darbą atliktų ir teisėsaugos institucijos, kurios už neapykantos kurstymą, bažnyčios niekinimą, Konstitucijos laužymą bei neigiamo poveikio nepilnamečiams skatinimą, turi imtis neatidėliotinų veiksmų ir ne tik uždrausti eitynes, bet ir sutramdyti organizatorius, kurie griauna mūsų valstybę iš vidaus.

Seimo narys Petras Gražulis

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!