- Reklama -
Igoris Korotčenko išsityčiojo iš Lietuvos geopolitikos eksperto: "lietuviškas idiotas". Nuotr. iš army-news.ru

Rusijos žurnalo “Nacionalinė gynyba” vyr.redaktorius I.Korotčenko išsityčiojo iš Lietuvos geopolitikos eksperto Mariaus Laurinavičiaus, išvadindamas jį “lietuvišku idiotu”.

“Lietuva rimtai serga: tokio neapykantos Rusijai iš jos intelektualaus elito atstovų aš dar nesutikau”, – savo bloge paskelbė I.Korotčenko.

„XXV Ekonominiame forume Lenkijoje per diskusiją tema “Rytų ir Vakarų santykiai naujame geopolitiame kontekste” pasisakė Marius Laurinavičius, kuris buvo pristatytas kaip “vertingas ekspertas Rusijos klausimais, turintis 23 metų toje srityje darbo stažą”. Taigi, tas idiotas (kito žodžio aš tiesiog surasti negaliu) pradėjo nuo to, kad “Rusijos KGB remia ISIS”.

To, kad mūsų spec.tarnybos remia ISIS, aš net nekomentuoju – tai turi komentuoti psichiatras. Tačiau Rusijos KGB – tai šedevras! “Vertingas ekspertas” iš Lietuvos, užsiimantis mumis jau 23 metus, taip ir nežino, kad Rusijoje KGB jau nėra (likviduotas dar 1991 metais), iš pradžių buvo FSK, dabar FSB. O Laurinavičiui dar vaidenasi KGB“, – iš Lietuvos geopolitikos eksperto M.Laurinavičiaus išsityčiojo I.Korotčenko.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!