- Reklama -

Norvegijos specialiosios tarnybos aiškinsis, kaip šalies ministro pirmininko Jono Gahro Størės saugumo tarnybos vidaus dokumentai atsidūrė ant Trondheimo gatvės grindinio.

Tai ketvirtadienį pranešė portalas „eurointegration“, remdamasis NRK.

Norvegijos visuomeninis transliuotojas trečiadienio vakarą gavo anoniminį pranešimą, kad gatvėje Trondheimo centre buvo rasta dokumentų su užrašu „tarnybiniam naudojimui“.

Nežinomas asmuo dokumentus atidavė miesto policijai. Paaiškėjo, kad tai – premjero Jono Gahro Størės saugumo užtikrinimo jam vasario 20 d. lankantis pasienio miestelyje Rioruse planas.

Keliolikoje puslapių buvo pateikta informacija apie grėsmių vertinimą, apsaugos darbuotojus ir išsami premjero vizito programa, taip pat buvo nurodyta, kokiu automobiliu važiuos premjeras, koks jo valstybinis numeris ir kas jį vairuoja, kokius ginklus turi vietos policija ir t. t.

Trondheimo policija pavadino incidentą „apmaudžiu“ ir pareiškė, jog jau kreipėsi į specialiąsias tarnybas, kad šios išsiaiškintų jo aplinkybes. Kadangi vizitas jau baigėsi, policija didelių grėsmių neįžvelgia. Norvegijos premjero biuras šio įvykio kol kas nekomentuoja.

Stasys Gimbutis
ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!