Žviegianti propaganda prieš Italiją bus tokia pati ar dar įnirtingesnė negu prieš D.Trumpą

1
1758
- Reklama -

Algimantas Rusteika

Visos prognozės išsipildė beveik tiksliai. G. Meloni – už Lenkijos ir Vengrijos liniją, prieš ES federalizaciją ir už suverenių valstybių ES, prieš Europą naikinančią imigraciją ir pseudovertybes, už tradicines šeimas. Briuselio vyriausybiniuose kvartaluose esančiose vaistinėse keliskart išaugo raminančiųjų, širdies lašų ir vaistų nuo viduriavimo pardavimai.

Truputį plačiau, kad suprastume, kodėl dėl Italijos Briuselio biurokratai taip isteriškai susijaudino ir dabar puls, puls ir dar kartą puls. Europos Taryba (ET) priima sprendimus 3 būdais: paprastu balsavimu, kvalifikuota balsų dauguma arba vieningu balsavimu.

Paprastu balsavimu sprendžiami procedūriniai klausimai ir kiti organizaciniai dalykai, į jį galime nekreipti dėmesio. Vieningu balsavimu sprendžiami patys svarbiausi visos ES klausimai (saugumas, užsienio politika, narystė, daugiamečiai finansai ir pan.).

Didžioji dauguma klausimų sprendžiami vadinamąja kvalifikuota balsų dauguma. Pagal ją ET sprendimą gali užblokuoti „blokuojančioji mažuma“, kurią turi sudaryti bent keturios Tarybos narės, atstovaujančios daugiau kaip 35 proc. ES gyventojų. ES yra 446,828 mln. gyventojų, todėl ši 35 proc. mažuma yra 156,389 mln.

Naujosios ES narės – Vidurio ir Rytų Europos valstybės, kurios yra mažiausiai paveiktos civilizacinio susinaikinimo ir „naujųjų vertybių“ prievartinio diegimo, iki šiol neturėjo teisinės galios užblokuoti didžiųjų ES senbuvių, kurios pačios sau tokį balsavimą savo patogumui ir nusistatė, sprendimų.

Naujųjų ES narių gyventojų skaičius sudarė (EUROSTAT 2022-01-01 duomenys): Rumunija – 19,038 mln., Lenkija – 37,654 mln., Čekija – 10,516 mln., Slovėnija – 5,434 mln., Slovakija – 5,548 mln., Kroatija – 3,879 mln., Bulgarija – 6,838 mln., Vengrija – 9,689 mln., Lietuva – 2,806 mln., Latvija – 1,875 mln., Estija – 1,331 mln. Iš viso – 104,608 mln.

Italija – 58,983 mln. Su italais Vidurio ir Rytų Europos šalys ES dabar jau turi 163,591 mln. gyventojų. O tuo jau peržengta ir 156,389 mln. „blokuojančios mažumos“ riba, ir didžiosios valstybės bei senbuviai nebeturi automatiškai būtinos 65 proc. kvalifikuotos daugumos, būtinos sprendimams priimti.

Todėl po Italijos rinkimų Europos Taryboje susiklosto situacija, kada Vokietijos, Prancūzijos ir visų Vakarų Europos senbuvių, įkūrusių ES ir dabar vedančių ją į pražūtį, daugumos balsuojant kritiniu atveju nebelieka. Tie kritiniai atvejai artėja, o diktato galimybės nebėra.

Yra dėl ko nerimauti, todėl pasiruoškim – žviegianti propaganda prieš Italiją bus tokia pati ar dar įnirtingesnė negu prieš D. Trumpą.

- Reklama -

1 KOMENTARAS

  1. G. Meloni vedamos partijos pergalė Parlamento rinkimuose Italijoje įleido gaivinantį oro gūsį į pridvisusius ES apartamentus. Iš tiesų, tos pergalės įspūdis toks stiprus, kad nevalingai prašosi palyginamas su lango atidarymu į sodą, kur vėl išvystame būties pilnatvės žaižaravimą, t. y. tuos labiausiai brangius dalykus, kuriuos kėsinosi iš mūsų atimti suklastotos dvasios laikmetis.

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!