- Reklama -
Laikraštį "Karštas komentaras" galite užsiprenumeruoti net neišėję iš namų. LP nuotr.
Laikraštį “Karštas komentaras” galima užsiprenumeruoti ir per laiškininkus –  tai gali būti puiki ir originali kalėdinė dovana. LP nuotr.

Laikraščio „Karštas komentaras“ skaitytojus Lietuvos paštas ragina nedelsti ir pasirūpinti šio leidinio prenumerata kitiems metams. Lietuvos paštas Jums gali pasiūlyti plačiausią spaudos leidinių prenumeratos užsakymo būdų pasirinkimą.
„Tiek gyventojams, tiek verslo įmonėms bei kitoms organizacijoms siūlome pasirinkti sau patogiausią prenumeratos užsakymo būdą. Per Lietuvos paštą mėgstamo spaudos leidinio prenumeratą galima užsisakyti net neišėjus iš namų!“, – teigė Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų direktorius Aurimas Čiagus.
Užsiprenumeruoti spaudos leidinius galima bet kuriame pašte ar finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuje, taip pat per laiškininkus. Gyventojų patogumui prenumeratos užsakymai priimami ir internetiniame tinklalapyje www.prenumeruok.lt bei telefonu 8 700 55 400.
„Pastebime, kad net ir interneto amžiuje rašytinė spauda savo aktualumo vis dar nepraranda. Siekiame, kad visiems Lietuvos žmonėms, – kad ir kur gyvenantiems – mieste ar kaime, – būtų prieinama spaudos leidinių prenumerata. Tiems, kas dažnai naudojasi pašto paslaugomis, leidinį patogu užsiprenumeruoti pašte, kitiems – internetu, sau patogiu metu, būnant namuose ar biure. Taip pat savo užsakymą galima pateikti laiškininkui ar paskambinus į Lietuvos pašto informacijos liniją“, – pažymėjo A. Čiagus.
Artėjant didžiosioms metų šventėms paštuose galima įsigyti ir specialius prenumeratos dovanų vokus. „Norėdami palengvinti netrukus prasidėsiančias kalėdinių dovanų paieškas, išleidome spalvingus prenumeratos dovanų vokus. Mėgstamo spaudos leidinio prenumerata gali būti originali bei praktiška dovana artėjančių šv. Kalėdų ar bet kokia kita proga“, – teigė Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų direktorius A. Čiagus.
Prenumeruoti spaudos leidinius galima pasirinktam terminui – metams, pusmečiui, ketvirčiui ar porai mėnesių.

Kita informacija: laikraštį “Karštas komentaras“ taip pat galima užsiprenumeruoti redakcijoje arba www.nerpigiau.lt  

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!