Legendinė kino komedija „BALTOS RASOS“ sugrįžta tęsiniu [video]

0
15
- Reklama -
OFICIALUS FILMO PLAKATAS

Baltarusijos Respublikos ambasada Lietuvoje ir Lietuvos Respublikos ambasada Baltarusijoje maloniai kviečia Jus š. m. spalio 22 d., trečiadienį, 19.30 val. į kino teatre „Skalvija“ (A. Goštauto g. 2/15) vyksiančią filmo „Baltos rasos. Sugrįžimas“ lietuviškąją premjerą. Jaunos baltarusių režisierės Aleksandros Butor debiutinis filmas yra 1983 m. studijoje „Belarusfilm“ sukurto filmo „Baltos rasos“, pripažinto geriausia tų metų komedija, tęsinys.

Po filmo demonstravimo vyks susitikimas su kūrybine grupe: režisiere Aleksandra Butor, pagrindinį vaidmenį filme atlikusiu Juozu Budraičiu, Baltarusijos liaudies artistu Viktoru Manajevu, jaunais talentais Pavelu Charlančiuku ir Sergejumi Žbankovu.

Dalyvaus Baltarusijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolis ir Lietuvos Respublikos ambasadorius Baltarusijoje Evaldas Ignatavičius.

Įėjimas nemokamas. Žiūrovai po renginio kviečiami taurei vyno.

ANOTACIJA

Vyriausiasis iš trijų brolių Chodasų Andrejus – vienas iš pagrindinių filmo „Baltos rasos“ herojų – jaunystėje buvo beaistris, apdairus žmogus, kuriam neegzistavo jokios vertybės, išskyrus materialines . Prieš trisdešimt metų jį paliko žmona, susižavėjusi milijonieriumi iš užsienio. Likęs vienas dideliame mieste, praradęs meilę ir šeimą, jis supranta, kad laimė yra ne piniguose, ne miesto šurmulyje, ne patogumuose ir persikelia į tolimą viensėdį vaizdingoje vietoje, prie mėlynų ežerų.

Likimo ironija – būtent šia žeme susidomėjo tie patys užsieniečiai, kurių vienas tapo Irinos Chodas vyru. Jie čia planuoja statyti ištaigingą poilsio bazę verslininkams. Avantiūristinio projekto įgyvendinimas pavestas jauniems ambicingiems Baltarusijos verslininkams – Bodiai ir Rusačenkui.

Prieš pradedant statybas, jiems reikia išpirkti žemę iš trijų viensėdžio gyventojų: Andrejaus Chodaso, jo kaimyno Piotro ir bekalbės merginos Polinos. Tą padaryti pasirodo labai nelengva.

Bet nėra blogo kas neišeitų į gera: Andrejaus Chodaso dėka jauni žmonės, įsipainioję į neaiškų verslą, ilgainiui keičia savo požiūrį į pasaulį ir priima tas pačias vertybes, kaip Andrejus – pinigai negali būti svarbesni už draugystę, meilę, šeimą…

Gelbėdamas savo trapų pasaulį nuo įsibrovimo ir griuvimų, Andrejus Chodas padeda ir savo šeimai prisiminti savo šaknis ir išnarplioti problemas, kurios atrodė neišsprendžiamos skubraus miesto gyvenimo atmosferoje.

AKTORIAI

Andrej Chodas – Juozas Budraitis

Irina (Chodaso buvusi žmona) – Irina Jegorova-Kovrigo

Piotr Strukov (Chodaso kaimynas) – Viktor Manaev

Polina (Chodaso kaimynė) – Jevgenija Žukovič

Bodia – Pavel Charlančuk

Rusačenka – Sergej Žbankov

Marusia – Tatjana Garkuša

Galiunia – Anna Polupanova

Ivan (Galiunios vyras) – Andrej Merzlikin

Anečka (Galiunios dukra) – Julija Smirnova

Jauniausią brolį – Vasilijų Chodasą – vaidina Nikolaj Petrovič Karačencov

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!