- Reklama -

Pirmą kartą istorijoje apie 1500 iš visos šalies susirinkusių kriminalistų kelias valandas su ekspertais diskutavo apie kryptis, kuriomis penkerius metus judės kriminalinė policija. PD nuotr.

Minint Lietuvos kriminalinės policijos dieną, Lietuvos kriminalinės policijos biuras organizavo konferenciją šalies kriminalinės policijos pareigūnams, kurios metu buvo diskutuojama apie Lietuvos policijos veiklą ir perspektyvas iki 2020 m.

Pirmą kartą istorijoje apie 1500 iš visos šalies susirinkusių kriminalistų kelias valandas su ekspertais diskutavo apie kryptis, kuriomis penkerius metus judės kriminalinė policija:

Operatyvus reagavimas į gautus pranešimus;

Efektyvus informacijos valdymas;

Kokybiškas nusikalstamų veikų tyrimas;

Informacinių technologijų pagalba;

Sumažintas biurokratizmas;

Motyvuotas bei kompetentingas personalas.

Ekspertų nuomone, iki 2020 m. turėtų būti pasiekti šie tikslai:

Gebėjimus ir rezultatus atitinkantis darbo užmokestis;

Pakankamas aprūpinimas darbo ir techninėmis priemonėmis;

Sukusta motyvacinė sistema;

Prestižinė specialybė;

Sutaupyti resursai;

Kokybiškų paslaugų gyventojams suteikimas;

Kvalifikuotas pirminės ikiteisminio tyrimo stadijos etapas;

Pateisinti visuomenės lūkesčiai, pasitikėjimas policija.

Iškilmingame minėjime dalyvavusi Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė dėkojo už pareigūnų darbą Lietuvai ir jos žmonėms. „Nuoširdus ačiū už tai, kad kiekvieną dieną kovojate su blogiu ir jo pasekmėmis. Nuoširdus ačiū tiems nematomiems pareigūnams, kurie niekuomet neateina į renginius, nes jų darbas nėra viešas. Ačiū Jūsų šeimos nariams už begalinę kantrybę, nes Jūsų darbas neskaičiuoja darbo valandų“-kalbėjo Seimo Pirmininkė.

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, sveikindamas kriminalistus džiaugėsi, kad atkūrus Nepriklausomybę, kriminalinė policija padarė daug negrįžtamų žingsnių į priekį. „Norėdami kalbėti apie ateitį, negalime pamiršti praeities. Per šį laiką Jūs pasikeitėte savo sudėtimi, aprūpinimu, darbo metodais. Bet nepasikeitėte Jūs patys. Žmonės, kurie tą darbą dirbote, dirbate ir toliau dirbsite. Linkiu visiems Jums kantrybės, santarvės, šeimos paramos“-sakė policijos vadovas.

PD inf.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!