- Reklama -

Stagnacija LTV: nė 10 proc. Lietuvos gyventojų nežiūri nacionalinio transliuotojo programų. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) taryba aptarė kaip nacionalinis transliuotojas gali prisidėti prie valstybei svarbių klausimų – socialinių problemų sprendimų, atskirties mažinimo, pilietiškumo ugdymo, kovos su propaganda.

„Šiandien Lietuva susiduria su įvairiais visuomeniniais, socialiniais ir geopolitiniais iššūkiais. Todėl nacionalinio transliuotojo svarba išauga dar labiau. Jis tampa ypač svarbiu įrankiu, užtikrinančiu nuomonių įvairovę, teikiančiu visuomenei objektyvią informaciją ir telkiančiu mūsų šalies piliečius“, – sakė Prezidentė.

Pasak valstybės vadovės, nacionalinis transliuotojas galėtų dar svariau prisidėti prie jaunų žurnalistų ugdymo, o jo transliuojamos programos – pasiekti visų šalyje gyvenančių tautinių bendrijų atstovų namus.

“Prezidentė su LRT tarybos nariais taip pat aptarė būdus, kaip pasiekti platesnę auditoriją. Jau metus tik valstybės finansuojamo transliuotojo programas žiūri mažiau kaip 10 proc. Lietuvos gyventojų. Tai vienas prasčiausių rezultatų visoje Europos Sąjungoje”, – teigiama Prezidentūros spaudos tarnybos išplatintame pranešime spaudai.

- Reklama -

KOMENTUOTI

Įrašykite savo komentarą!
Čia įveskite savo vardą
Captcha verification failed!
CAPTCHA vartotojo vertinimas nepavyko. Prašome susisiekti su mumis!